FAQ

Peelingi

peelingi Faq, najcześciej zadawane pytania o peelingach, peelingi pytania i odpowiedzi,

Czy peelingi można łączyć z mikronakłuwaniem?

Oczywiście, producent rekomenduje łączenie technik. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 690020021 w celu uzyskania procedury zabiegowej.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia, Czy peeling BioRePeel i PRX T-33 można łączyć z mikronakłuwaniem?

Czytaj więcej

Czy peelingi można stosowany latem?

Rekomendowane jest stosowanie tzw. peelingów całorocznych, bez złuszczania naskórka. Należy zachować natomiast szczególną ostrożność, nie narażać się na działanie promieni słonecznych i koniecznie stosować fotoprotekcję. Nasze specjalistki chętnie podpowiedzą w sprawie peelingów całorocznych (kontakt do nas TUTAJ). Produkty do ochrony przeciwsłonecznej znajdziesz TUTAJ. 

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia, Czy PQAge Evolution może być stosowany latem?

Czytaj więcej

Czy przed nałożeniem maseczki zawsze trzeba robić peeling?

Wykonanie peelingu nie jest obowiązkowe przed nałożeniem maseczki, jednakże z pewnością przyniesie to duże korzyści. Peeling działa złuszczająco - usuwa martwą warstwę naskórka, dzięki czemu aktywne składniki zawarte w maseczce mogą przeniknąć głębiej.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia, Czy przed nałożeniem maseczki zawsze trzeba robić peeling?

Czytaj więcej

Peeling a terapia laserowa?

Łączenie zabiegów jest dozwolone. Należy natomiast pamiętać, aby po wykonaniu peelingu odczekać minimum miesiąc z przystąpieniem do wykonania zabiegu laserem. Konieczne jest także stosowanie fotoprotekcji.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, Peeling PQage Evolution a terapia laserowa?,  peeling na przebarwienia

Czytaj więcej

Czy peelingi nadają się na cerę naczyniową?

Większość peelingów całorocznych nie ma przeciwskazań, ale musimy kierować się stanem skóry przed zabiegiem. Więcej produktów dla cer wrażliwych i naczyniowych znajdziesz TUTAJ. Warto zaznaczyć, że każdy produkt medyczny na naszej stronie, posiada listę przeciwskazań do zabiegu, dlatego zachęcamy do szukania informacji na karcie konkretnego produktu na naszej stronie. 

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia, Czy PQAge Evolution może być stosowany latem? Czy BioRePeel nadaje się na cerę naczyniową?

Czytaj więcej

Po których peelingach występuje łuszczenie, a po których nie?

Peelingi, po których nie występuje złuszczenie to tzw. peelingi całoroczne, z niższymi stężeniami składników aktywnych czy kwasami AHA. Ich używanie przy zachowaniu fotoprotekcji jest bezpieczne. Przy skórach delikatnych może zdarzyć się lekkie drobno-płatkowe złuszczanie. Przy innych preparatach złuszczanie jest dość spore, zwłaszcza przy peelingach z retinolem lub kwasem salicylowym. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 690020021 w celu uzyskania rekomendacji dot. peelingów całorocznych.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia

Czytaj więcej

Który produkt jest lepszy: Retix C czy Venome RETINOL C SHOT?

Ampułka Vitamin C SHOT zawiera 1% retinolu i wyższe stężenie witaminy C – aż 15%. Retix, posiada 4% stężenie retinolu ale należy pamiętać, że im więcej czystego retinolu w produkcie, tym więcej czasu potrzeba na jego przekształcenie do formy aktywnej, czyli kwasu retinowego. Reasumując - Venome Retinol C SHOT działa szybciej i mocniej.

peeling, retix c, venome retix c shot, shot witamina c, szybki peeling,  pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia

Czytaj więcej

Czy mogę korzystać z solarium po peelingach z retinolem?

Promienie UV przyspieszają proces starzenia skóry, zatem najlepiej całkowicie zrezygnować z korzystania z solarium. W ramach rozsądku zaleca się jednak zaprzestania opalania na 2 tygodnie przed zabiegiem i miesiąc po zabiegu.

peeling z retinole, retinoidy, czy mozna chodzić do solarium po peelingu, opalanie a peeling, venome retix c shot, retix c xylogic

Czytaj więcej

Jakie są godne polecenia maski po zabiegu z użyciem peelingów chemicznych?

Klienci często sięgają po Amalian Cooling Fluid. Polecamy także Croma CALMING Face Mask, który swoją wzbogaconą formułą wycisza skórę i łagodzi zaczerwienienia. Warte uwagi są też koreańskie maski i kremy.

Czytaj więcej

Czy peelingi z TCA są skuteczne?

Peelingi chemiczne oparte o TCA (Kwas trójchlorooctowy) to niezastąpiony sposób do skutecznej regeneracji wierzchnich i głębokich warstw skóry, zarówno w przypadku skór młodszych jak i dojrzałych. Odpowiednio dobrany produkt pomoże przywrócić napięcie, nawilżenie, zmniejszyć przebarwienia i występujące stany zapalne skóry, spłycić drobne zmarszczki. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 690020021 w celu uzyskania informacji o rekomendowanych przez nas produktach z TCA.

TOP zabiegi dla skóry po lecie (przebarwienia, rozszerzone pory…)

Czytaj więcej

Czy peeling Venome Retinol C Shot można łączyć z zabiegiem mezoterapii mikroigłowej? 

Bezwzględnie nie, jest to peeling złuszczający, którego nie łączymy z mikronakłuwaniem.

TOP zabiegi dla skóry po lecie (przebarwienia, rozszerzone pory…)

Czytaj więcej

Wypełniacze

wypełniacze, kwas hialuronowy, kiedy podawać kwas, jaki wypełniacz wybrać, FAQ wypełniacze, najczęściej zadawane pytania o wypełniaczach w dermatic

Jakie produkty nadają się do wypełnienia doliny łez?

Dolinę łez powinno się wypełniać produktem o słabym stężeniu kwasu hialuronowego bez dodatku lidokainy. Polecamy naszą kategorię produktów dedykowanych dolinie łez TUTAJ

Czytaj więcej

Jakie produkty są najlepsze do naturalnego wypełnienia ust?

Dla uzyskania naturalnych efektów, najlepiej stosować kwas hialuronowy o słabym lub średnim stężeniu, plastyczny oraz nawodniony w celu dodatkowego nawilżenia ust. TUTAJ znajdziesz dedykowane produkty do ust.

Czytaj więcej

Czy produkty z wyższym stężeniem kwasu hialuronowego nadają się do wypełniania ust?

Produkty o wysokiej zawartości kwasu hialuronowego w stężeniu np.23 mg/ml, zalecany są do niwelowania głębokich zmarszczek, bruzd lub wolumetrii. Mogą być wykorzystane do powiększania ust gdy chce się im nadając dużą objętość.

Czytaj więcej

Czy są dostępne produkty zawierające lidokainę?

Większość wypełniaczy dostępnych jest w dwóch wariantach do wyboru, z lidokainą lub bez. W przypadku braku informacji w nazwie, wiadomość na temat zawartości lidokainy umieszczona została w opisie produktu w zakładce „więcej”. TUTAJ znajdziesz pełną ofertę wypełniaczy w dermatic.pl.

Czytaj więcej

Czy po zabiegu kwasem hialuronowym mogę korzystać z solarium?

Po zabiegach z użyciem kwasu HA nie należy korzystać z solarium minimum przez 14 dni. Zasada ta dotyczy wszystkich innych tego typu zabiegów. Może to spowodować reakcje alergiczne lub przebarwienia.

rekonwalescencja po zabiegach estetycznych, czy po wypełnaczu moge isc na solarium

Czytaj więcej

Jaki jest najlepszy produkt do nawilżenia ust.

Możemy wybrać produkty z kwasem nieusieciowanym bądź usieciowanym. Nieusieciowany ma za zadanie jedynie nawilżyć usta, dosyć szybko się rozpuszcza, dlatego wykonujemy serię minimum 3 zabiegów, najlepiej co 2-3 tygodnie. Natomiast kwas usieciowany wybieramy o stosunkowo niskim stężeniu, efekt utrzyma się dłużej. Dodatkowo możemy wybrać produkt zawierający w składzie dodatkowo lidokainę, która zmniejszy odczuwanie bólu (produkty z lidokainą znajdziesz na naszej stronie TUTAJ).

venome S  Lips nawilzenie ust

Czytaj więcej

Czy wypełnianie ust jest bolesne?

Dla osób wrażliwych proponujemy produkty z lidokainą. Przed zabiegiem zalecane jest także użycie kremu znieczulającego, dzięki czemu zabieg jest zdecydowanie mniej nieprzyjemny. Zabiegowiec może też użyć preparatu z zawartą już w składzie lidokainą. Wypełniacze z lidokainą znajdziesz na naszej stronie TUTAJ.

Czytaj więcej

Produkt wystrzelił, co zrobić?

Przed zabiegiem zawsze należy upewnić się czy igła jest poprawnie dokręcona do strzykawki, ponieważ jest to główny powód takich sytuacji. Jeśli jest to wada samej strzykawki, należy wtedy złożyć reklamację.

Produkt wystrzelił, co zrobić? Wypełniacz wystrzelił, co zrobić?, co zrobić gdy produkt jest waliwy, zepsuta strzykawka, reklamacje w dermatic, wybuchła strzykawka

Czytaj więcej

Czym są strzykawki typu luer lock

Są to strzykawki z gwintem. Nakręcona igła na strzykawkę zapobiega wystrzeleniu produktu.

Czym są strzykawki typu luer lock, co to jest luer lock, strzykawki z gwintem, wkręcane strzykawki, najwygodniejsza strzykawka do zabiegówluerlock, rodzaje strzykawek, rodzaje igieł

Czytaj więcej

Czy choroba X jest przeciwskazaniem do zabiegu?

Jeśli pacjentka cierpi na choroby autoimmunologiczne, układu krążenia, choroby stawów itp, zawsze kierujemy taką osobę na konsultację z lekarzem prowadzącym, który wyrazi opinie na temat obecnego stanu zdrowia i wykluczy wszystkie przeciwwskazania.

mezoterapia, wypełniacze , przeciwskazanai do zabiegów, choroby autoimmunologiczne, hashimoto,

Czytaj więcej

Czy wszystkie kaniule mają w zestawie igłę?

Nie, większość kaniul nie posiada w zestawie igły. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 690020021 w celu udzielenia rekomendacji produktów posiadających igłę w zestawie (kontakt do nas TUTAJ).

Czy wszystkie kaniule mają w zestawie igłę?

Czytaj więcej

Dlaczego powstają grudki po użyciu kwasu hialuronowego usieciowanego?

Grudki powstają jeżeli podany produkt był zbyt gęsty, kwas wstrzyknięto za płytko, za głęboko, lub punktowo podano zbyt dużą objętość preparatu. W łagodnych przypadkach wystarczy rozmasowanie ust; nie należy jednak robić tego samodzielnie, najlepiej skorzystać z porady lekarza, który wykonał zabieg.

Najlepsze koreańskie wypełniacze?

Czytaj więcej

Stymulatory

stymulatory w dermatic, jaki wybrac stymulator, oferta stymulatorów , czym się różnią stymulatory, ejal, profhilo, nucleofill, venome, peptydy, polinykeotydy, produkty do biostymulacji, najczęściej zadawane pytania o stymulatory tkankowe w dermatic

Jaki zabieg wykonać najpierw: Botox czy stymulatory?

Kolejność ma znaczenia w przypadku wyboru większości stymulatorów, ale posiadamy w ofercie również takie, gdzie kolejność nie ma znaczenia, ze względu na fakt iż oba preparaty podaje się w inne partie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 690020021 w celu uzyskania rekomendacji produktowych lub do zpaisu na szkolenie online gdzie takie przypadki są również omawiany podczas sesji Q&A (SPRAWDŹ TERMINY).

stymulatory w dermatic, jaki wybrac stymulator, oferta stymulatorów , czym się różnią stymulatory, ejal, profhilo, nucleofill, venome, peptydy, polinykeotydy, produkty do biostymulacji, sunekos, plinest, stymulatory do ciała, najczęściej zadawane pytania o stymulatory tkankowe w dermatic, nucleofill, collagen, linerase, ejal40, Jaki zabieg wykonać najpierw: Botox czy Profhilo?

Czytaj więcej

Otwieram gabinet, jakie produkty są teraz najbardziej popularne?

Najbardziej popularne są obecnie produkty wymagające małej częstotliwości powtarzania, natomiast o dużej skuteczności – stymulatory tkankowe oparte na HA o różnej masie cząsteczkowej lub zawierających wysokie stężenia pojedynczych składników aktywnych, ampułki peptydowe, przypominające w swym działaniu toksynę botulinową ( np. Stimulate Peptides Complex) oraz preparaty z kwasem bursztynowym (TUTAJ). Kategorię stymulatorów znajdziesz TUTAJ, a produktowe szkolenie online ze stymulatorów, gdzie omawiamy takie zagadnienia (TUTAJ - SPRAWDŹ TERMINY).

stymulatory w dermatic, jaki wybrac stymulator, oferta stymulatorów , czym się różnią stymulatory, ejal, profhilo, nucleofill, venome, peptydy, polinykeotydy, produkty do biostymulacji, sunekos, plinest, stymulatory do ciała, najczęściej zadawane pytania o stymulatory tkankowe w dermatic, nucleofill, collagen, linerase, ejal40,

Czytaj więcej

Czy zabieg z użyciem stymulatorów do ciała jest bolesny?

W większości stymulatory tego typu nie zawierają lidokainy, dlatego może wystąpić uczucie pieczenia podczas podania a po zabiegu może pojawić się tkliwość w okolicy zabiegowej. Jest to normalna reakcja. W celu złagodzenia bólu zaleca się zastosowanie przed zabiegiem preparatu znieczulającego.

Czytaj więcej

Do czego służą stymulatory tkankowe przeznaczone na obszar ciała?

Przeznaczony są dla osób chcących zniwelować rozstępy oraz zredukować wiotkość skóry. Produkty są odpowiedni na okolicę kolan, brzucha, ramion oraz wewnętrzna stronę ud. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 690020021 w celu uzyskania rekomendacji produktowych lub do zapisu na szkolenie online, gdzie takie przypadki są również omawiane podczas sesji Q&A (SPRAWDŹ TERMINY).

Sunekos BODY 10ml+300mg

Czytaj więcej

Jakich efektów można się spodziewać po Geo-lifting V?

Ze względu na wysokie stężenie HA 64 mg możemy spodziewać się wysmuklenia twarzy, wygładzenia zmarszczek, bardzo silnego nawilżenia. Produkt zapobiega także wiotczeniu skóry. Niewątpliwym plusem jest także konieczność tylko 2 zabiegów.

Geo-lifting V

Czytaj więcej

Na czym polega działanie stymulatorów z aminokwasami?

Dzięki bogatej kombinacji aminokwasów, wspomagają one i wzmacniają syntezę kolagenu oraz elastyny w strukturach skóry, dzięki czemu poprawia się jej gęstość i napięcie. Dodatkowo niwelują zmarszczki, rewitalizują skórę, a także redukują blizny - aminokwasy mają bardzo wszechstronne działanie!

Sunekos BODY 10ml+300mg

Czytaj więcej

Jaki produkt polecacie Państwo na odmłodzenie?

Najprostszą odpowiedzią jest: to zależy. Najważniejszy w powodzeniu terapii jest prawidłowy wywiad z klientką, historia chorób, styl życia i aktualny stan jej skóry. Najszybciej widoczne efekty uzyska się dzięki produktom tzw. bankietowym, co nie oznacza jednak, że możemy ominąć rzetelny wywiad.

Sunekos BODY 10ml+300mg

Czytaj więcej

Szukam stymulatora lub koktajlu w celu silnego nawilżenia skóry.

Wiele produktów jest wartych uwagi. Nawilżające, nawadniające skórę jednocześnie odbudowujące jej gęstość produkty znajdziesz w kategorii "Nawilżanie" (TUTAJ).

Phormae 2ml, Sisthaema Hevo T 2ml, stymulator tkankowy, biostymulator

Czytaj więcej

Czy produkt Crystal Meso PN Eyes nadaje się także na inne partie?

Crystal Meso PN Eyes jak sama nazwa wskazuje, jest dedykowany pod okolicę oka, ale producent wskazuje również obszary takie jak okolice ust czy szyja. Produkt zapewni odbudowę i wzmocnienie regenarcji skóry w wymienionych obszarach.

Czytaj więcej

Czy jest w państwa ofercie produkt pod oczy, po którym nie spuchnę? Na krótko przed weselem mam umówiony zabieg i boję się, że powstanie obrzęk. 

Tak, jest nim Sensi Eyes. Jest to stymulator tkankowy specjalnie dedykowany do okolic oczu, po którym obszar zabiegowy nie ulega skutkom ubocznym takim jak obrzęk limfatyczny. Należy jednak pamiętać, aby do trzech dni po zabiegu nie spożywać alkoholu, a także nie nakładać makijażu.

Czytaj więcej

Które produkty mają podobne działanie do Lumi eyes

Produkt o podobnym działaniu to Sensi Eyes, który liftinguje, nawilża oraz ma działanie antyoksydacyjne, a wszystko to dzięki Polinukleotydowi PDRN i 2 mg/ml kwasu dezoksyrybonukleinowego.

Czytaj więcej

Który produkt z serii Elisir będzie najskuteczniejszy w przypadku skóry z widocznymi oznakami starzenia takimi jak zmarszczki i wiotkość?

Pośród czterech produktów: Elisir Bio, Elisir Col, Elisir Lux, Elisir Lift, najlepiej do wymienionych wyżej problemów sprawdzi się Elisir Bio. Jest to roztwór nawadniający i modelujący macierz skórną na bazie kwasu hialuronowego i aminokwasów.

Który produkt z serii stymulatorów Elisir będzie najskuteczniejszy w przypadku skóry z widocznymi oznakami starzenia takimi jak zmarszczki i wiotkość?

Czytaj więcej

Czy stymulatory są zawsze sprzedawane w ampułko-strzykawkach?

Nie, nie wszystkie stymulatory są sprzedawane w ampułko-strzykawkach. Idealnym na to przykładem jest seria produktów Venome, linia Hyamino Care czy Elisir, która sprzedawana jest we fiolkach.

Czy stymulatory są zawsze sprzedawane w ampułkostrzykawkach?

Czytaj więcej

Szukam stymulatora, który aktywuje receptor CD44 fibroblastów. Który produkt będzie najlepszy?

Produkt, który najlepiej sprawdzi się w tym zadaniu powinien zawierać w składzie fragmentaryczny kwas hialuronowy. Takim produktem jest Revs PRO 32. Zawiera on aż 64 mg fragmentarycznego kwasu hialuronowego. Dodatkowo jest on w dwóch różnych masach cząsteczkowych aby uzyskać jak najlepsze rezultaty w zakresie wzrostu objętości tkankowej, poprawy owalu i wzrostu naturalnego liftingu skóry.

Szukam stymulatora, który aktywuje receptor CD44 fibroblastów. Który produkt będzie najlepszy? PRO32 64mg/2ml Soft-lifting tkankowy

Czytaj więcej

Jakich efektów można spodziewać się po stymulatorze Revs PRO 32?

Ten produkt redukuje głębokie zmarszczki, ujędrnia skórę, bardzo mocno nawilża a także zaobserwowano zdecydowaną poprawę napięcia.

stymulator PRO32 64mg/2ml Soft-lifting tkankowy

Czytaj więcej

Czy można za jednym razem wykonać zabieg ze stymulatorów tkankowych i nici PDO

Tak, zabieg ze stymulatorów tkankowych i z nici PDO może być przeprowadzony w tym samym dniu, dlatego, że podaje się je w różne warstwy skóry.

Czy można za jednym razem wykonać zabieg ze stymulatorów tkankowych i nici PDO?

Czytaj więcej

Co znaczy skrót PDRN?

PDRN i PN to biozgodne składniki pozyskiwane z ryb łososiowatych. Działają poprzez biologiczne zwiększanie aktywności metabolicznej komórek skóry zwanych fibroblastami – stymulując je do regeneracji kluczowych składników, tj. kolagen, glikozaminoglikany i glikoproteiny. Wykazują silne działanie higroskopijne, niwelują wolne rodniki, spowalniają proces starzenia. Pełną ofertę produktów opartych na polinukleotydach znajdziesz TUTAJ

Co znaczy skrót PDRN

Czytaj więcej

Co to jest fragmentaryczny kwas hialuronowy i jakie produkty go posiadają?

Fragmentacja długich liniowych łańcuchów HA na krótkie elementy o ściśle określonej wielkości 28 i 40 monomerów, pozwala skutecznie intensyfikować produkcję kolagenu. Fragmenty kwasu precyzyjnie oddziałują na konkretne receptory w skórze (CD 44), stymulując kolagenu typu III (młodego kolagenu). Co więcej, fragmentaryczny kwas hialuronowy jest silniejszy niż wysoko czy nisko cząsteczkowy! Znajdziesz go w takich produktach jak: REVS PRO32 czy Venome Succinate AMBER SAFFRON+

Co to jest fragmentaryczny kwas hialuronowy i jakie produkty go posiadają?

Czytaj więcej

Czy do produktów które należy wymieszać np. z solą fizjologiczną jest niezbędna wytrząsarka laboratoryjna czy też można go stosować bezpośrednio? 

Jest niezbędna, żeby prawidłowo wymieszać produkt.

Co to jest fragmentaryczny kwas hialuronowy i jakie produkty go posiadają?

Czytaj więcej

Mezoterapia

Najczęściej zadawane pytania o mezoterapię igłową w dermatic.pl, mezoterapia, wypełniacze , przeciwskazanai do zabiegów, choroby autoimmunologiczne, hashimoto,

Jakie produkty wybrać do włosów i na skórę głowy?

Szczególnie polecamy terapie peptydowe: Venome Hair Filler lub Dermaheal HL 5ml, które również można łączyć w całej serii zabiegowej. Hamują wypadanie włosów, stymulują wzrost nowych. Specjalnie dobrana formuła peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym poprawia mikrokrążenie skóry głowy, a także stymuluje mieszki włosowe, przez co włosy stają się gęstsze i mocniejsze. Kwas hialuronowy natomiast nawilża skórę głowy i pielęgnuje ją.

mezoterapia, Dr Cyj Hair Filler, mezoterapia skóry głowy, produkty na włosty, terapia peptydowa włosów, Venome Hair Filler, jak wzmocnić włosy, hair filler, srs hair capillaire, rrs XL Hair, produkty na łysienie, wypadające włosy wypadanie włosów, łysienie plackowate, zdrowe lśniące włosy, kosmetyki do włosów, kosmeceutyki do włosów, dermatologiczne produkty do włosów, trychologiczne, trychologia dermatic

Czytaj więcej

Jakie produkty polecane są na okolicę doliny łez?

Polecamy ampułki z wysokim stężeniem składników aktywnych, lecz niską zawartością kwasu hialuronowego w celu uniknięcia obrzęku. Ampułki dedykowane są na konkretny problem: cienie, worki czy zmarszczki wokół oczu. Polecamy Dermaheal Dark Circle Solutions, Venome Succinate AMBER Hydro. Dedykowane produkty dla doliny łez znajdzies TUTAJ.

dolina łez, skóra wokół oczu, mezoterapia oczu, cienie pod oczami, venome amber succinate, dermaheal eyebag solutions, dark circle solution, worki pod oczami

Czytaj więcej

Ile zabiegów należy wykonać, aby stan włosów się poprawił?

W przypadku mezoterapii zawsze stosujemy serię zabiegów, ich ilość ustalana jest przez specjalistę, jednak najczęściej mieści się w granicach od 4 do 6 zabiegów. W większości przypadków efekt widoczny jest już po 2 wizycie.

mezoterapia, Dr Cyj Hair Filler, mezoterapia skóry głowy, produkty na włosty, terapia peptydowa włosów, Venome Hair Filler, jak wzmocnić włosy, hair filler, srs hair capillaire, rrs XL Hair, produkty na łysienie, wypadające włosy wypadanie włosów, łysienie plackowate, zdrowe lśniące włosy, kosmetyki do włosów, kosmeceutyki do włosów, dermatologiczne produkty do włosów, trychologiczne, trychologia dermatic

Czytaj więcej

Czy można myć skórę głowy po zabiegu?

Nie należy myć głowy w dniu zabiegu, osłabimy wtedy wnikanie aktywnych składników w skórę. Należy wstrzymać się przed myciem przynajmniej 24 godziny.

mezoterapia, Dr Cyj Hair Filler, mezoterapia skóry głowy, produkty na włosty, terapia peptydowa włosów, Venome Hair Filler, jak wzmocnić włosy, hair filler, srs hair capillaire, rrs XL Hair, produkty na łysienie, wypadające włosy wypadanie włosów, łysienie plackowate, zdrowe lśniące włosy, kosmetyki do włosów, kosmeceutyki do włosów, dermatologiczne produkty do włosów, trychologiczne, trychologia dermatic

Czytaj więcej

Po ilu zabiegach mezoterapii będzie widoczny efekt?

Przede wszystkim zaznaczamy, że mezoterapia igłowa to kuracja, zatem oczekiwane efekty może przynieść jedynie seria zabiegów. Ich ilość określana jest przez zabiegowca, standardowo zamyka się w 4 spotkaniach. Warto po ok. 2 miesiącach wykonać chociaż jeden zabieg przypominający lub po poł roku powtórzyć całą kurację. W przypadku samego nawilżenia czy spowolnienie procesu starzenia się skóry należy pamiętać o systematyczności i odwiedzić zabiegowa chociaż raz w roku. Pr

 mezoterapia, wypełniacze , po ilu zabiegach są efekty, czy efekty mezoterapii długo trwają, przeciwskazanai do zabiegów, choroby autoimmunologiczne, hashimoto,

Czytaj więcej

Co zrobić jeśli po zabiegu wystąpił obrzęk, uczulenie, reakcja alergiczna?

Objawy, takie jak: opuchlizna, zaczerwienienie, bolesność są często spotykane. Aby szybciej pozbyć się dolegliwości należy zastosować kremy dostępne w aptece np. Auriga, krem z arniką, Reparil czy maść Hydrokortyzon.

pielęgnacja pozabiegowe, zalecenia po zabiegu mezoterapii, jak dbac o skóre po mezoterapii, maska po zabiegu, krem nawilżający, krem wyciszający skórę. krem do skóry podrażnionej. Co zrobić jeśli po zabiegu wystąpił obrzęk, uczulenie, reakcja alergiczna?

Czytaj więcej

Must have do mezoterapii na poprawę kondycji skóry?

Klienci często sięgają po preparaty marek takich jak RevitaCare, Fillmed Laboratoires, który nawilża skórę oraz przede wszystkim po Venome Stimulate COLLAGEN oraz pozostałe produkty z kategorii "stymulatorów tkankowych"które wspomagają spowolnienie procesów starzenia przywracając skórze zdrowy blask i jędrność.

https://dermatic.pl/mezoterapia/mezokoktajle/

Czytaj więcej

Czy Neofound Serum można stosować po zabiegu mezoterapii?

Neofound serum to idealny produkt do codziennej pielęgnacji w domu, oczywiście może być stosowany jako wykończenie zabiegu preparatem tej samej marki Love Cosmedical Neofound.

https://dermatic.pl/mezoterapia/mezokoktajle/

Czytaj więcej

Czy produkt INNO-TDS Face Nade można łączyć z laserem frakcyjnym?

Tak, możemy go łączyć również z wypełniaczami czy toksyną botulinową. Oczywiście zgodnie z procedurami. Protokół jest dostępny na stronie Dermatic.pl

Czy produkt INNO_TDS FACE NADE można łączyć z laserem frakcyjnym

Czytaj więcej

Czy Ares Hair Booster będzie dobrym produktem przeciw wypadaniu włosów? ?

Tak, Ares Hair Booster będzie odpowiednim produktem nie tylko przeciw wypadaniu włosów, ale także wspomoże odrastanie nowych.

 Ares Hair Booster

Czytaj więcej

Jakie produkty marki Ares są najczęściej wybierane?

Nasi klienci często sięgają po Ares Anti-Age, który działa silnie przeciwstarzeniowo. Kolejnym produktem wartym uwagi jest Ares Dermo Restructurant, który znacząco podnosi poziom nawilżenia skóry.

 Ares Anti-Age

Czytaj więcej

Który produkt z linii Retix C Meso Lab będzie odpowiedni na zmarszczki? 

Z tej linii, największym działaniem przeciwzmarszczkowym może pochwalić się Retix C Meso Lab Peptihyal, który dzięki wielorakim peptydom jest skuteczny, ma także działanie nawilżające.

Mezoterapia igłowa - Xylogic Retix C Meso Lab PEPTI HYAL 5ml

Czytaj więcej

Czy w ofercie jest jakiś produkt, który łączy ze sobą nukleotydy i koenzymy? 

Oczywiście, takim produktem jest Retix C Meso Lab NUCLEO CELL. Produkt specjalnie przeznaczony do mezoterapii mikroigłowej, który dzięki połączniu nukleotydów, a także koenzymu Q10, zapewnia działanie w obszarze komórkowym, dzięki czemu naturalne mechanizmy naprawcze zostają aktywowane do działania. Produkt także rozświetla i poprawia napięcie skóry.

Czytaj więcej

Jestem osobą palącą, który produkt zniweluje wrażenie zmęczonej cery?

Produkt, który dobrze radzi sobie z szarą/zmęczoną cerą to Ares Dermo Restructurant. Producent, we wskazaniach wyszczególnił właśnie skórę zmęczoną – narażoną na działanie nikotyny. Taki produkt sprawdzi się również świetnie w przypadku bliznowacenia tkanek.

Czytaj więcej

Chciałabym wypróbować produkty marki ARES, najbardziej zależy mi na zniwelowaniu przebarwień, który produkt będzie najlepszy?

W linii produktów ARES mamy 4 rożne preparaty. Między innymi Ares Anti-Oxidant. Dzięki swoim składnikom, po serii zabiegów, można zminimalizować widoczność przebarwień, a także zniwelować efekty fotostarzenia zewnątrzpochodnego i wewnątrzpochodnego.

prz

Czytaj dalej

Szafran - jakie ma właściwości?

Wyciągu z szafranu (Crocus Sativus Extract), słynie z wysokiej zawartości antyoksydantów takich jak krocyna, kwercetyna, kaempferol i safranal, wpływa na opóźnienie procesu fotostarzenia. Dzięki bogactwie unikalnych składników skutecznie hamuje aktywność enzymu tyrozynazy, który bierze udział w powstaniu melaniny, czyli barwnika skóry. Dodatkowo, poprzez wysoką zawartość flawonoidów wykazuje działanie przeciwzapalne, przyspieszając gojenie się ewentualnych zmian. Przykładowy produkt: Venome Amber Saffron

Szafran - jakie ma właściwości? Venome Amber Saffron

Czytaj dalej

Jakie są aminokwasowe terapie regenerujące?

Aminokwasy są podstawowymi jednostkami strukturalnymi białek (kolagenu i elastyny), których ilość drastycznie spada wraz z wiekiem. Dostarczanie ich podczas zabiegów pozwala uzupełnić niedobory aminokwasów niezbędnych do wytworzenia nici białkowych i elastynowych, czego efektem będzie poprawa jędrności i gęstości skóry. Przykładowe produkty: Jalupro Amino Acid, Venome Succinate Amber Amino BTX, Hyamino Care 75, Elisir czy Dr.DMAE Rejuve.

Aminokwasowe terapie regenerujące

Czytaj dalej

Jakie są produkty botox like?

Produkty peptydowe działają jako inhibitory neuroprzekaźników, czyli swojego rodzaju spowalniacze, które przyczyniają się do: zmniejszenia produkcji i wydzielania acetylocholiny odpowiedzialnej za rozprzestrzenianie się impulsu nerwowego w mięśniach. Dzięki temu, włókna nie otrzymują sygnału o konieczności skurczu, pozostając w fazie spoczynku. Przykładowe produkty: Venome Meso BTX, Venome Amber Amino BTX, SRS Skin Lift czy Mesoestetic C.PROF 214 Mesopeptide Solution.

Szafran - jakie ma właściwości? Venome Amber Saffron Czytaj dalej

Czytaj dalej

Jaka igła najlepiej sprawdzi się w przypadku kwasu hialuronowego nieusieciowaego?

Igła, która najlepiej sprawdzi się do takiego typu produktów jest w rozmiarach 30G/13mm

Igły do mezoterapii 30Gx13mm 10szt

Czytaj dalej

Czy produkty w fiolkach na bazie kwasu nieusieciowanego to są wypełniacze czy koktajle witaminowe? 

Są to mezokoktajle lub stymulatory tkankowe.

Igły do mezoterapii 30Gx13mm 10szt

Czytaj dalej

Szkolenia

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czy mogę skorzystać z dofinansowania i jak mogę to zrobić?

Tak, oczywiście! Po szczegóły zapraszamy do artykułu napisanego przez naszych ekspertów na portalu Aesthetic Business.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Czy jeden dzień szkolenia wystarczy, abym mogła wykonywać mezoterapię igłowej?

Pierwsze zabiegi z mezoterapii są wykonywane przez uczestników już na szkoleniu, podczas zajęć praktycznych. Uzyskana na kursie wiedza teoretyczna i praktyczna jest wystarczająca do samodzielnego przeprowadzenia zabiegu.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Czy szkolenie ze stymulatorów ma sens, jeśli robię mezoterapię igłową od lat?

Stymulatory tkankowe charakteryzują się dokładnym protokołem zabiegowym. Część z nich znacząco odbiega od procedury standardowej mezoterapii igłowej. Na szkoleniu uczymy dostosowania ich rozmieszczenia w zależności od anatomii pacjenta.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Czy biorąc udział w szkoleniu otrzymam certyfikat?

Oczywiście, po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat podpisany przez osobę szkolącą. Certyfikat wydawany jest w dwóch językach: polskim oraz angielskim.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Kiedy należy opłacić szkolenie i w jaki sposób?

Ze względu na małe grupy uczestników, opłatę należy uiścić najszybciej, jak to tylko możliwe. W przypadku braku miejsc środki zostaną zwrócone lub przepisane na inny termin. Opłatę za szkolenie można dokonać na dwa sposoby, tradycyjnym przelewem bankowym lub płatnościami online.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Jak wygląda przebieg szkolenia?

Szkolenie zawiera część teoretyczną i praktyczną. Bardzo ważna jest dla nas część praktyczna i ćwiczenia na modelach. Szkolenia są jednodniowe, po których otrzymują Państwo certyfikat oraz zaproszenie do współpracy z firmą Dermatic.pl, która zajmuje się dystrybucją preparatów do medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Czy istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na szkolenia?

Oczywiście, takie dofinansowanie można uzyskać z Urzędu Pracy lub Bazy Usług Rozwojowych. W oby przypadkach należy zorientować się czy zostały w danym czasie przeznaczone na to środki i jakie warunki należy spełnić.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic, szkolenia dermatic aesthetic academy, certyfikat, certyfikowane szkolenia, w jakim jezyku certyfikat,

Czytaj więcej

Czy na kursie mezoterapii igłowej omawiane są stymulatory tkankowe?

Nie. W tym celu należy odbyć szkolenie z zaawansowanych technik mezoterapii z zastosowaniem stymulatorów tkankowych.

Czytaj więcej

Gdzie mogę znaleźć certyfikat po szkoleniu online lub webinarze

Certyfikat znajduje się do pobrania (po szkoleniu) na koncie Klienta w zakładce "Certyfikaty". 

Czytaj więcej

Gdzie mogę znaleźć certyfikat po szkoleniu online lub webinarze

Certyfikat znajduje się do pobrania (po szkoleniu) na koncie Klienta w zakładce "Certyfikaty". 

Czytaj więcej

Chciałabym wziąć udział w zabiegu jako modelka, w jaki sposób mogę sie zapisać? 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 690020021 lub poprzez nasze FB

Czytaj więcej

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 575331667 lub na FB 

Lipoliza

lipoliza, usuwanie tłuszczu, rozpuszczanie tłuszczu, jakie produkty do lipolizy, lipoliza czy to boli, najlepszy produkt do lipolizy, co na podwójny podbródek, boczki, usuwanie rozstępów, jak się pozbyć cellulitu

Jaki zabieg rozprawi się raz na zawsze z cellulitem?

Polecamy zabieg mezoterapii igłowej preparatem marki RevitaCare StretchCare C-line 5ml lub Venome Meso Anticellulite. Należy jednak wykonać od 3 do 6 zabiegów w serii, aby efekty były zadowalające. Produkt ten uelastycznia skórę oraz w znacznym stopniu redukuje cellulit. Warto wspomóc kuracje o kosmetyki do modelowania sylwetki, który wspaniale uzupełni działanie mezoterapii

lipoliza, usuwanie tłuszczu, rozpuszczanie tłuszczu, jakie produkty do lipolizy, lipoliza czy to boli, najlepszy produkt do lipolizy, co na podwójny podbródek, boczki, usuwanie rozstępów, jak się pozbyć cellulitu, Jaki zabieg rozprawi się raz na zawsze z cellulitem?, rrs strimatix, venome slim, pbserum medical, balsa do ciała, ujędrniające produkty

Czytaj więcej

Jak często mogę robić zabieg lipolizy i czy jest to bezpieczne?

Lipoliza iniekcyjna zwykle wykonywana jest w serii. Jest zabiegiem bezpiecznym po wykluczeniu przeciwskazań. W zależności od problemu, ilość zabiegów różni się, ale ogólnie, zaleca się wykonanie 4 zabiegów w odstępach co 3 - 4 tygodnie. Najczęściej wybierany preparat to Venome Meso SlimSRS Fosfatydylocholina 5mlAqualyx 8ml oraz Dermaheal LL.

lipoliza, usuwanie tłuszczu, rozpuszczanie tłuszczu, jakie produkty do lipolizy, lipoliza czy to boli, najlepszy produkt do lipolizy, co na podwójny podbródek, boczki, usuwanie rozstępów, jak się pozbyć cellulitu, Jaki zabieg rozprawi się raz na zawsze z cellulitem?, rrs strimatix, venome slim, pbserum medical, balsa do ciała, ujędrniające produkty

Czytaj więcej

Jaką długość igły należy zastosować przy lipolizie iniekcyjnej?

Do lipolizy używamy igieł umożliwiających dotarcie produktu do tkanki tłuszczowej, długość od 8– 13 mm

lipoliza, usuwanie tłuszczu, rozpuszczanie tłuszczu, jakie produkty do lipolizy, lipoliza czy to boli, najlepszy produkt do lipolizy, co na podwójny podbródek, boczki, usuwanie rozstępów, jak się pozbyć cellulitu, Jaki zabieg rozprawi się raz na zawsze z cellulitem?, rrs strimatix, venome slim, pbserum medical, balsa do ciała, ujędrniające produkty

Czytaj więcej

Czy produkty Elancyl Slim Design działają tylko na cellulit?

Produkty marki Elancyl z linii Slim Design maja szersze zastosowanie. Między innymi oprócz zwalczania cellulitu, produkty również wyszczuplają i ujędrniają. Dzięki niepowtarzalnym składnikom można spodziewać się widocznych efektów.

 Elancyl Slim Design

Czytaj więcej

Co najlepiej sprawdza się u dojrzałych kobiet do domowego stosowania na ujędrnienie skóry?

Producent Elancyl opracował produkty dla wymagającej skóry. Ujędrniają, minimalizują wygląd cellulitu, a także wygładzają teksturę. Najlepszych efektów można spodziewać się przy codziennym stosowaniu. Co więcej? Dermaheal Nano Obessia Body Massage & Slimming Cream 500ml i preparaty PBSerum Medical.

 Elancyl Slim Design

Czytaj więcej

Jaki preparat najlepiej sprawdzi się w przypadku przerostu tkanki tłuszczowej, na klatce piersiowej, u mężczyzn?

Gdy występuje przerost tkanki tłuszczowej, na klatce piersiowej, u mężczyzn, najlepszym zabiegiem będzie lipoliza iniekcyjna. Produktem, który daje świetne efekty w tym obszarze, jest Aqualyx. 

aqualyx- Jaki preparat najlepiej sprawdzi się w przypadku przerostu tkanki tłuszczowej, na klatce piersiowej, u mężczyzn?

Czytaj dalej

Zakupy w dermatic.pl

zakupy w dermatic, przesylki kurierski, anulowanie zamówienia, jak zwrocic towar

Czy kosmetolog może wykonywać zabiegi z medycyny estetycznej?

Jeżeli kwas hialuronowy jest stosowany do zabiegów estetycznych to prawo nie zabrania wykonywania zabiegów przez kosmetologów.

kosmetologia estetyczna, kosmetyczna a wypełniacze, zabiegi u kosmetyczki, zabieg u kosmetologa, czy kosmetolog moze wykonywac zabiegi estetyczne, ustawa prawna o zabiegach

Czytaj więcej

Z jaką firmą kurierską państwo współpracują?

Współpracujemy z firmą DPD, InPost oraz UPS przy wysyłkach zagranicznych. Czas doręczenia paczek w Polsce wynosi najczęściej jeden dzień roboczy.

dostawa w dermatic.pl, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, upc,dpd

Czytaj więcej

Jak długo realizowane są zamówienia?

Zamówienie złożone przed godziną 14:00 są wysyłane tego samego dnia i w większości przypadków dostarczone dnia następnego. Realizujemy także odbiory osobiste od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:00.

dostawa w dermatic.pl, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, upc,dpd

Czytaj więcej

Potrzebuję zamówienia na jutro do godziny 12:00, czy jest taka możliwość?

Istnieje możliwość skorzystania z opcji przesyłki gwarantowanej do godziny 10:30 bądź 12:00. Opcja ta jest dodatkowo płatna w wysokości 10 PLN. Niestety nie w każdej lokalizacji to rozwiązanie jest możliwe. Standardowa przesyłka jest dostarczana do godziny 18:00.

dostawa w dermatic.pl, odbiór osobisty zamówienia w dermatic, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, jak pakujemy paczki, paczki w dermatic, przesyłki kurierskie, upc,dpd

Czytaj więcej

Ile płacę za dostawę, gdy moje zamówienie jest poniżej 499 zł?

Koszt takiego zamówienia na terenie kraju wynosi: 30 zł (DPD) lub 20 zł (InPost). Do krajów należących do Unii Europejskiej kwota ta sięga 120 zł, poza Unią – cena uzależniona jest od kilku czynników np. adresu, wielkości paczki itp

koszty dostawy dermatic, ile kosztuje kurier, dostawa w dermatic.pl, odbiór osobisty zamówienia w dermatic, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, jak pakujemy paczki, paczki w dermatic, przesyłki kurierskie, upc,dpd

Czytaj więcej

Dlaczego koszt przesyłki jest tak wysoki?

Dbamy o dobre warunki przechowywania i bezpieczną formę dostawy. Warto jednak pamiętać, że powyżej kwoty 499 PLN koszt za dostawę do Polski nie jest doliczany

koszty dostawy dermatic, ile kosztuje kurier, dostawa w dermatic.pl, odbiór osobisty zamówienia w dermatic, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, jak pakujemy paczki, paczki w dermatic, przesyłki kurierskie, upc,dpd

Czytaj więcej

Czy mogę wybrać odbiór osobisty?

Tak, odbiory osobiste są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:00. Zamówienie należy złożyć przed przyjazdem do naszej siedziby w celu upewnienia się czy dany produkt jest dostępny.

koszty dostawy dermatic, ile kosztuje kurier, dostawa w dermatic.pl, odbiór osobisty zamówienia w dermatic, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, jak pakujemy paczki, paczki w dermatic, przesyłki kurierskie, upc,dpd

Czytaj więcej

Czy podatek VAT jest wliczony w cenę?

Ceny widoczne po zalogowaniu się na stronie internetowej Dermatic są cenami brutto. Zawierają zatem podatek VAT.

zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

Istnieje kilka możliwości: telefoniczne 690 020 021, poprzez chat, samodzielnie przez stronę internetową lub drogą mailową kontakt@dermatic.pl. Składając zamówienie prosimy o sprawdzenie danych do wysyłki oraz faktury. Aktualne informacje pozwalają na monitorowanie statusu zamówienia i sprawne dostarczenie przesyłki przez kuriera.

zakupy w dermatic, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Czy mogę samodzielnie anulować zamówienie?

Aby anulować zamówienie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 690 020 021 lub skierowanie takiej prośby poprzez Messenger na FB, ewentualnie drogą mailową kontakt@dermatic.pl.

zakupy w dermatic, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Dlaczego nie mogę od razu zobaczyć cen produktów?

Ceny produktów udostępniamy jedynie specjalistom, dlatego najpierw należy zarejestrować się na stronie internetowej Dermatic.pl.

zakupy w dermatic, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Jest kilka możliwości: przelewem tradycyjnym wpisując w tytuł numer zamówienia/pro formy, poprzez portal PAYu – wtedy płatność widoczna jest natychmiast, dzięki czemu zamówienie jest wysłane szybciej lub po prostu za pobraniem – czyli płatność u kuriera podczas doręczenia paczki.

zakupy w dermatic, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Co zrobić, jeśli produkt jest uszkodzony?

Jeśli przy przekazaniu paczki przez kuriera widoczne są uszkodzenia, nie należy jej przyjmować i powiadomić nas o zaistniałej sytuacji, zrealizujemy zamówienie ponownie. Jeśli natomiast dopiero po otwarciu zauważyli państwo uszkodzenie, proszę zabezpieczyć produkt i odesłać go po wypełnieniu formularza reklamacyjnego dostępnego na stronie internetowej Dermatic.pl.

zakupy w dermatic, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Czego potrzebuję do zgłoszenia reklamacji?

Aby złożyć reklamację należy wypełniony formularz wraz z uszkodzonym produktem odesłać na adres: Dermatic, ul. Chartowo 5, 61-245 Poznań.

zakupy w dermatic, formularz reklamacji, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Pobieram formularz

Ile mam czasu na dokonanie zwrotu?

Produkt można zwrócić do 14 dni po otrzymaniu przesyłki w ramach odstąpienia od zakupu.

zakupy w dermatic, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Czym jest program lojalnościowy?

Każdy zarejestrowany Klient naszego sklepu może korzystać z benefitów Dermatic Premium Club i wymieniać zebrane Beauty Coins na produkty już za darmo. Ilość punktów można sprawdzić w zakładce „twoje beauty coins” na profilu.

dermatic premium club, program lojalnościowy dla stałych klientów

Czytaj więcej

Czy uzyskane benefity oraz punkty BC zostają z nami na stałe? 

Nie, benefity są ważne rok od momentu wejścia na dany poziom. Ale punkty BC, które można wymieniać na produkty zostają i w każdym momencie można je wykorzystać.

Czytaj więcej

Jak dodać benefity do koszyka?

Benefity dodają się do koszyka automatycznie, jeśli jednak klient nie chciałby otrzymać profitu, to można usunąć go z listy zakupów.

Czytaj więcej

Czy jest możliwość ponownego nadania paczki?

Jak najbardziej, paczkę nadajemy w ten sam dzień, w który do nas wróci. 

Czytaj więcej

Czy jest możliwość zamówienia kuriera z gwarantem?

Jak najbardziej, jednak należy dać o tym znać albo telefonicznie albo w uwagach do zamówienia - taka usługa jest dodatkowo płatna. 

Czytaj więcej

Czy jest naliczana dodatkowa opłata za płatność przy odbiorze?

Nie, płatność za dostawę zawsze wynosi tyle samo - niezależnie od metody płatności.

Czytaj więcej

Czy można poprosić o dokumenty potwierdzające certyfikaję medyczną produktów?

Tak, najlepiej skontaktować się mailowo lub telefonicznie z biurem obsługi klienta. 

Czytaj więcej

Czy voucher na pierwsze zakupy jest jednorazową zniżką?

Tak, zniżka jest jednorazowa i uzależniona od kwoty na ja opiewa zamówienie.

Czytaj więcej

Czy jest możliwość wystawienia faktury vat 0% dla firmy zagranicznej

Czy jest możliwość wystawienia faktury vat 0% dla firmy zagranicznej.

Czytaj więcej

Czy możemy zlożyć zamówienie na określone produkty bez rejestraji na stronie dermatic.pl?

Niestety nie, złożyć zamówienie może każdy zarejestrowany użytkownik.

Czytaj więcej

Kosmeceutyki

Jakie maski mogę stosować po zabiegu?

Polecamy maski w płatach – proste w użyciu, szybko koją po zabiegach inwazyjnych. Idealne na wykończenie zabiegu np. marki Croma lub Farmstay. Dodatkowo Amalian Cooling Fluid + 12 masek jest bardzo popularny wśród naszych klientek.

Czytaj więcej

Który krem stosować po zabiegach medycyny estetycznej?

Polecam Venome Unique Cream, o lekkiej , mlecznej konsystencji, a dzięki składnikom zawartym w kremie silnie regeneruje i nawilża skórę, m.in kwas bursztynowy pełniący funkcję naprawczą i regeneracyjną, doskonale łagodzi podrażnienia po zabiegowe a kwas hialuronowy utrzymuje skórę w ciągłym nawilżeniu a kompleks aminokwasów zabezpiecza przed przesuszaniem się skóry.

Czytaj więcej

Jaki krem do skóry wrażliwej, atopowej polecacie?

Beta-Skin Natural Active Cream - krem nawilżający o formule emolientu, doskonale natłuszcza , nawilża skórę. Formuła bez silikonów i parabenów sprawdzi się nawet przy dużych podrażnieniach skóry, po domowych zabiegach kosmetycznych (depilacja, solarium). Dodatkowo warto Health Labs Solve On, ialuset plus - krem z czystym kwasem hialuronowym + srebro czy markę Mesoestetic.

Czytaj więcej

Jak kupuje Dr.Cyj`a lub wykonuje inne mezo na skórę głowy, co polecać klientkom po zabiegu?

Proponujemy zakup odżywki i/lub szamponu tej samej marki (tutaj) na wzmocnieni kuracji. Inne kosmeceutyki z peptydami to np. Pelo Baum lub Dermaheal.


Czytaj więcej

Czy maska w płacie może pomóc mi rozjaśnić przebarwienia?

Maski w płacie mają różne zastosowanie. Od nawilżających, rozjaśniających po liftingujące. Wszystko zależy jaką maskę się wybierze. Godnymi polecenia maskami na przebarwienia są: APIS Rozświetlająca w płacie, Dermaheal Super Brightening Mask Pack czy MCCM CVita 180.

Czytaj więcej

Jaki preparat da efekt wzmocniający działania zabiegów lipolizy?

Polecamy całą markę Elancyl balsamy, mleczka i olejki do ciała z aktywną kofeiną, ekstraktem z bluszczu działającymi antycellulitowo, przeciw wiotczeniu, stymulująco  na mikrokrążenie i wspierająca drenaż. Skuteczność potwierdzona klinicznie!

Czytaj więcej

Chcę uzyskać efekt „GLOW” – jakie kosmetyki dadzą mi taki efekt?

Efekt "GLOW" to nic innego jak naturalne rozświetlenie skóry bez makijażu! Marka Venome posiada w swojej ofercie produkty dające świetny efekt wizualny połączony ze skutecznym działaniem odmładzającym!

Sprawdź: Venome Acid & C SerumVenome Unique Cream, Venome Peel Mandelic GLOW 40% 6ml, Venome Peel Lactic HYDRATION 40% 6ml

Czytaj więcej

Jaki preparat z kosmetyków polecacie na wiotką skórę ud i ramion?

Elancyl Firming Body Cream - napinający i ujędrniający krem z intensywnie działającymi składnikami m.in. z wyciągiem z bluszczu o właściwościach antyoksydacyjnych, napinających i drenujących czy olejem szafranowym. Aby ujędrnić uda od wewnątrz najlepiej sprawdzi się połączenie aktywności fizycznej angażujące mięśnie tej okolicy połączone z regularnymi masażami Slim Masażerem i zabiegami lipolizy.

Czytaj więcej

Co możecie polecić na pękające pięty?

Bielenda Professional PODO EXPERT - zmiękczający krem do stóp 20% mocznika + kwas salicylowy 500ml. Mocznik w niskich stężeniach działa nawilżająco jednak w tym kremie jego zawartość to 20% dzięki czemu ma on działanie zmiękczające i keratolityczne dzięki czemu wygładzi zrogowaciały naskórek i zniweluje problem pękania skóry. Dodatkowo witaminy A+E zregenerują naskórek a kwas mlekowy zmniejszy TEWL.

Czytaj więcej

Szukam produktów, które pomogą mi w walce z przebarwieniami w warunkach domowych. Po co najczęściej sięgają klienci?

W warunkach domowych najlepiej sprawdza się Mesoestetic Cosmelan i Dermamelan HOME Pack - producent specjalnie stworzył taką linię kosmetyków aby można było jej bezpiecznie używać w domu. Zestaw daje świetne efekty nie tylko na przebarwienia ale również na zmarszczki i suchość skóry.

Czytaj więcej