FAQ

Peelingi

peelingi Faq, najcześciej zadawane pytania o peelingach, peelingi pytania i odpowiedzi,

Czy peeling BioRePeel i PRX T-33 można łączyć z mikronakłuwaniem?

Oczywiście, producent rekomenduje łączenie technik. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 690020021 w celu uzyskania procedury zabiegowej.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia, Czy peeling BioRePeel i PRX T-33 można łączyć z mikronakłuwaniem?

Czytaj więcej

Czy PQAge Evolution może być stosowany latem?

Jest to peeling całoroczny, bez złuszczania. Należy zachować natomiast szczególną ostrożność, nie narażać się na działanie promieni słonecznych i koniecznie stosować fotoprotekcję. Polecamy Mesoprotech serię do fotoprotekcji SPF 50+ lub Skin Tech Melablock HSP SPF 50+.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia, Czy PQAge Evolution może być stosowany latem?

Czytaj więcej

Czy przed nałożeniem maseczki zawsze trzeba robić peeling?

Wykonanie peelingu nie jest obowiązkowe przed nałożeniem maseczki, jednakże z pewnością przyniesie to duże korzyści. Peeling działa złuszczająco - usuwa martwą warstwę naskórka, dzięki czemu aktywne składniki zawarte w maseczce mogą przeniknąć głębiej.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia, Czy przed nałożeniem maseczki zawsze trzeba robić peeling?

Czytaj więcej

Peeling PQage Evolution a terapia laserowa?

Łączenie zabiegów jest dozwolone. Należy natomiast pamiętać, aby po wykonaniu peelingu PQage odczekać minimum miesiąc z przystąpieniem do wykonania zabiegu laserem. Konieczne jest także stosowanie fotoprotekcji.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, Peeling PQage Evolution a terapia laserowa?,  peeling na przebarwienia

Czytaj więcej

Czy BioRePeel nadaje się na cerę naczyniową?

Nie ma przeciwwskazań do zastosowania peelingu BioRePeel na skórę naczyniową, ale musimy kierować się stanem skóry przed zabiegiem. Polecamy jeszcze Mesoestetic Mesopeel Tranx3, który został stworzony dla cer wrażliwych i naczyniowych.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia, Czy PQAge Evolution może być stosowany latem? Czy BioRePeel nadaje się na cerę naczyniową?

Czytaj więcej

Czym różni się BioRePeel CL FND 3 od PRX T-33?

W obu peelingach bazowy jest kwas trójchlorooctowy (TCA). Produkty różnią się natomiast pozostałymi składnikami. PRX T-33 dedykowany jest do skór problematycznych i wiotkich. BioRePeel przede wszystkim działa rozświetlająco, niweluje przebarwienia, zmniejsza stany zapalne i liftinguje skórę.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia, Czy peeling BioRePeel i PRX T-33 można łączyć z mikronakłuwaniem? Czym różni się BioRePeel CL FND 3 od PRX T-33?

Czytaj więcej

Po których peelingach występuje łuszczenie, a po których nie?

Peelingi, po których nie występuje złuszczenie to tzw. peelingi całoroczne np. PQage, Venome Peel TCA Lift. Ich używanie przy zachowaniu fotoprotekcji jest bezpieczne. Przy skórach delikatnych może zdarzyć się lekkie drobno-płatkowe złuszczanie. Przy innych preparatach złuszczanie jest dość spore, zwłaszcza Retix C, Piruvex Peel.

peeling, pqage, peeling zluszczajacy, caloroczny, medyczny, peeling na przebarwienia

Czytaj więcej

Wypełniacze

wypełniacze, kwas hialuronowy, kiedy podawać kwas, jaki wypełniacz wybrać, FAQ wypełniacze, najczęściej zadawane pytania o wypełniaczach w dermatic

Czy Stylage M z lidokainą nadaje się do wypełnienia doliny łez?

Dolinę łez powinno się wypełniać produktem o słabym stężeniu kwasu hialuronowego bez dodatku lidokainy. Polecamy Amalian Gentle lub Teosyal PureSense Redensity II.

Czytaj więcej

Jakie produkty są najlepsze do naturalnego wypełnienia ust?

Dla uzyskania naturalnych efektów, najlepiej stosować kwas hialuronowy o słabym lub średnim stężeniu, plastyczny oraz nawodniony w celu dodatkowego nawilżenia ust np. Venome S Lips.

Czytaj więcej

Czy Princess Volume nadaje się do wypełniania ust?

Princess Volume to produkt o wysokiej zawartości kwasu hialuronowego w stężeniu 23 mg/ml. Zalecany jest do niwelowania głębokich zmarszczek oraz bruzd. Może być wykorzystany do powiększania ust nadając im dużą objętość.

Czytaj więcej

Czy są dostępne produkty zawierające lidokainę?

Większość wypełniaczy dostępnych jest w dwóch wariantach do wyboru, z lidokainą lub bez. W przypadku braku informacji w nazwie, wiadomość na temat zawartości lidokainy umieszczona została w opisie produktu w zakładce „więcej”. Np. Juvederm Ultra 3.

Czytaj więcej

Czy po zabiegu kwasem hialuronowym mogę korzystać z solarium?

Po zabiegach z użyciem kwasu HA nie należy korzystać z solarium minimum przez 14 dni. Zasada ta dotyczy wszystkich innych tego typu zabiegów. Może to spowodować reakcje alergiczne lub przebarwienia.

rekonwalescencja po zabiegach estetycznych, czy po wypełnaczu moge isc na solarium

Czytaj więcej

Jaki jest najlepszy produkt do nawilżenia ust.

Możemy wybrać produkty z kwasem nieusieciowanym bądź usieciowanym. Nieusieciowany ma za zadanie jedynie nawilżyć usta, dosyć szybko się rozpuszcza, dlatego wykonujemy serię minimum 3 zabiegów, najlepiej co 2 – 3 tygodnie, polecamy np. Amalian Balance. Natomiast kwas usieciowany wybieramy o stosunkowo niskim stężeniu np. Venome S Lips - efekt utrzyma się dłużej, a produkt wcale nie powiększy ust.

venome S  Lips nawilzenie ust

Czytaj więcej

Czy wypełnianie ust jest bolesne?

Dla osób wrażliwych proponujemy produkty z lidokainą. Przed zabiegiem zalecane jest także użycie kremu znieczulającego, dzięki czemu zabieg jest zdecydowanie mniej nieprzyjemny. Zabiegowiec może też użyć preparatu z zawartą już w składzie lidokainą jak np w amalian SF medium.

Czytaj więcej

Produkt wystrzelił, co zrobić?

Przed zabiegiem zawsze należy upewnić się czy igła jest poprawnie dokręcona do strzykawki, ponieważ jest to główny powód takich sytuacji. Jeśli jest to wada samej strzykawki, należy wtedy złożyć reklamację.

Produkt wystrzelił, co zrobić? Wypełniacz wystrzelił, co zrobić?, co zrobić gdy produkt jest waliwy, zepsuta strzykawka, reklamacje w dermatic, wybuchła strzykawka

Czytaj więcej

Czym są strzykawki typu luer lock

Są to strzykawki z gwintem. Nakręcona igła na strzykawkę zapobiega wystrzeleniu produktu.

Czym są strzykawki typu luer lock, co to jest luer lock, strzykawki z gwintem, wkręcane strzykawki, najwygodniejsza strzykawka do zabiegówluerlock, rodzaje strzykawek, rodzaje igieł

Czytaj więcej

Czy choroba X jest przeciwskazaniem do zabiegu?

Jeśli pacjentka cierpi na choroby autoimmunologiczne, układu krążenia, choroby stawów itp, zawsze kierujemy taką osobę na konsultację z lekarzem prowadzącym, który wyrazi opinie na temat obecnego stanu zdrowia i wykluczy wszystkie przeciwwskazania.

mezoterapia, wypełniacze , przeciwskazanai do zabiegów, choroby autoimmunologiczne, hashimoto,

Czytaj więcej

Stymulatory

stymulatory w dermatic, jaki wybrac stymulator, oferta stymulatorów , czym się różnią stymulatory, ejal, profhilo, nucleofill, venome, peptydy, polinykeotydy, produkty do biostymulacji, najczęściej zadawane pytania o stymulatory tkankowe w dermatic

Jaki zabieg wykonać najpierw: Botox czy Profhilo?

Kolejność nie ma znaczenia, ze względu na fakt iż oba preparaty podaje się w inne partie.

stymulatory w dermatic, jaki wybrac stymulator, oferta stymulatorów , czym się różnią stymulatory, ejal, profhilo, nucleofill, venome, peptydy, polinykeotydy, produkty do biostymulacji, sunekos, plinest, stymulatory do ciała, najczęściej zadawane pytania o stymulatory tkankowe w dermatic, nucleofill, collagen, linerase, ejal40, Jaki zabieg wykonać najpierw: Botox czy Profhilo?

Czytaj więcej

Otwieram gabinet, jakie produkty są teraz najbardziej popularne?

Najbardziej popularne są obecnie produkty wymagające małej częstotliwości powtarzania, natomiast o dużej skuteczności – stymulatory tkankowe (Profhilo, Linerase, Nucleofil), ampułki peptydowe, przypominające w swym działaniu toksynę botulinową (Venome Stimulate Peptides Complex) oraz preparaty z kwasem bursztynowym (Electri, Venome Amber Hydro).

stymulatory w dermatic, jaki wybrac stymulator, oferta stymulatorów , czym się różnią stymulatory, ejal, profhilo, nucleofill, venome, peptydy, polinykeotydy, produkty do biostymulacji, sunekos, plinest, stymulatory do ciała, najczęściej zadawane pytania o stymulatory tkankowe w dermatic, nucleofill, collagen, linerase, ejal40,

Czytaj więcej

Mezoterapia

Najczęściej zadawane pytania o mezoterapię igłową w dermatic.pl, mezoterapia, wypełniacze , przeciwskazanai do zabiegów, choroby autoimmunologiczne, hashimoto,

Jakie produkty wybrać do włosów i na skórę głowy?

Szczególnie polecamy terapie peptydowe: Dr Cyj Hair Filler oraz Venome Hair Filler, które również można łączyć w całej serii zabiegowej. Hamują wypadanie włosów, stymulują wzrost nowych. Specjalnie dobrana formuła peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym poprawia mikrokrążenie skóry głowy, a także stymuluje mieszki włosowe, przez co włosy stają się gęstsze i mocniejsze. Kwas hialuronowy natomiast nawilża skórę głowy i pielęgnuje ją.

mezoterapia, Dr Cyj Hair Filler, mezoterapia skóry głowy, produkty na włosty, terapia peptydowa włosów, Venome Hair Filler, jak wzmocnić włosy, hair filler, srs hair capillaire, rrs XL Hair, produkty na łysienie, wypadające włosy wypadanie włosów, łysienie plackowate, zdrowe lśniące włosy, kosmetyki do włosów, kosmeceutyki do włosów, dermatologiczne produkty do włosów, trychologiczne, trychologia dermatic

Czytaj więcej

Jakie produkty polecane są na okolicę doliny łez?

Polecamy ampułki z wysokim stężeniem składników aktywnych, lecz niską zawartością kwasu hialuronowego w celu uniknięcia obrzęku. Ampułki dedykowane są na konkretny problem: cienie, worki czy zmarszczki wokół oczu. Polecamy Dermaheal Dark Circle Solutions, Venome Succinate AMBER Hydro.

dolina łez, skóra wokół oczu, mezoterapia oczu, cienie pod oczami, venome amber succinate, dermaheal eyebag solutions, dark circle solution, worki pod oczami

Czytaj więcej

Ile zabiegów należy wykonać, aby stan włosów się poprawił?

W przypadku mezoterapii zawsze stosujemy serię zabiegów, ich ilość ustalana jest przez specjalistę, jednak najczęściej mieści się w granicach od 4 do 6 zabiegów. W większości przypadków efekt widoczny jest już po 2 wizycie.

mezoterapia, Dr Cyj Hair Filler, mezoterapia skóry głowy, produkty na włosty, terapia peptydowa włosów, Venome Hair Filler, jak wzmocnić włosy, hair filler, srs hair capillaire, rrs XL Hair, produkty na łysienie, wypadające włosy wypadanie włosów, łysienie plackowate, zdrowe lśniące włosy, kosmetyki do włosów, kosmeceutyki do włosów, dermatologiczne produkty do włosów, trychologiczne, trychologia dermatic

Czytaj więcej

Czy można myć skórę głowy po zabiegu?

Nie należy myć głowy w dniu zabiegu, osłabimy wtedy wnikanie aktywnych składników w skórę. Należy wstrzymać się przed myciem przynajmniej 24 godziny.

mezoterapia, Dr Cyj Hair Filler, mezoterapia skóry głowy, produkty na włosty, terapia peptydowa włosów, Venome Hair Filler, jak wzmocnić włosy, hair filler, srs hair capillaire, rrs XL Hair, produkty na łysienie, wypadające włosy wypadanie włosów, łysienie plackowate, zdrowe lśniące włosy, kosmetyki do włosów, kosmeceutyki do włosów, dermatologiczne produkty do włosów, trychologiczne, trychologia dermatic

Czytaj więcej

Po ilu zabiegach mezoterapii będzie widoczny efekt?

Przede wszystkim zaznaczamy, że mezoterapia igłowa to kuracja, zatem oczekiwane efekty może przynieść jedynie seria zabiegów. Ich ilość określana jest przez zabiegowca, standardowo zamyka się w 4 spotkaniach. Warto po ok. 2 miesiącach wykonać chociaż jeden zabieg przypominający lub po poł roku powtórzyć całą kurację. W przypadku samego nawilżenia czy spowolnienie procesu starzenia się skóry należy pamiętać o systematyczności i odwiedzić zabiegowa chociaż raz w roku. Pr

 mezoterapia, wypełniacze , po ilu zabiegach są efekty, czy efekty mezoterapii długo trwają, przeciwskazanai do zabiegów, choroby autoimmunologiczne, hashimoto,

Czytaj więcej

Co zrobić jeśli po zabiegu wystąpił obrzęk, uczulenie, reakcja alergiczna?

Objawy, takie jak: opuchlizna, zaczerwienienie, bolesność są często spotykane. Aby szybciej pozbyć się dolegliwości należy zastosować kremy dostępne w aptece np. Auriga, krem z arniką, Reparil czy maść Hydrokortyzon.

pielęgnacja pozabiegowe, zalecenia po zabiegu mezoterapii, jak dbac o skóre po mezoterapii, maska po zabiegu, krem nawilżający, krem wyciszający skórę. krem do skóry podrażnionej. Co zrobić jeśli po zabiegu wystąpił obrzęk, uczulenie, reakcja alergiczna?

Czytaj więcej

Szkolenia

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czy mogę skorzystać z dofinansowania i jak mogę to zrobić?

Tak, oczywiście! Po szczegóły zapraszamy do artykułu napisanego przez naszych ekspertów na portalu Aesthetic Business.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Czy jeden dzień szkolenia wystarczy, abym mogła wykonywać mezoterapię igłowej?

Pierwsze zabiegi z mezoterapii są wykonywane przez uczestników już na szkoleniu, podczas zajęć praktycznych. Uzyskana na kursie wiedza teoretyczna i praktyczna jest wystarczająca do samodzielnego przeprowadzenia zabiegu.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Czy szkolenie ze stymulatorów ma sens, jeśli robię mezoterapię igłową od lat?

Stymulatory tkankowe charakteryzują się dokładnym protokołem zabiegowym. Część z nich znacząco odbiega od procedury standardowej mezoterapii igłowej. Na szkoleniu uczymy dostosowania ich rozmieszczenia w zależności od anatomii pacjenta.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Czy biorąc udział w szkoleniu otrzymam certyfikat?

Oczywiście, po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat podpisany przez osobę szkolącą. Certyfikat wydawany jest w dwóch językach: polskim oraz angielskim.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Kiedy należy opłacić szkolenie i w jaki sposób?

Ze względu na małe grupy uczestników, opłatę należy uiścić najszybciej, jak to tylko możliwe. W przypadku braku miejsc środki zostaną zwrócone lub przepisane na inny termin. Opłatę za szkolenie można dokonać na dwa sposoby, tradycyjnym przelewem bankowym lub płatnościami online.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Jak wygląda przebieg szkolenia?

Szkolenie zawiera część teoretyczną i praktyczną. Bardzo ważna jest dla nas część praktyczna i ćwiczenia na modelach. Szkolenia są jednodniowe, po których otrzymują Państwo certyfikat oraz zaproszenie do współpracy z firmą Dermatic.pl, która zajmuje się dystrybucją preparatów do medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic

Czytaj więcej

Czy istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na szkolenia?

Oczywiście, takie dofinansowanie można uzyskać z Urzędu Pracy lub Bazy Usług Rozwojowych. W oby przypadkach należy zorientować się czy zostały w danym czasie przeznaczone na to środki i jakie warunki należy spełnić.

dermatic aesthetic academy, akademia dermatic, dermatic szkolenia, Najczęściej zadawane pytania o szkolenia w dermatic.pl w Dermatic Aesthteic Academy. certyfikowane szkoleniea, dofinansowanie na szkolenia, szeroka oferta szkoleń z medycyny estetycznej, dr izabela załęska szkolenia, szkolenie z nici pdo, szkolenie z peelingów, szkolenie z mezoterapii, szkolenie z wypełniacze, kariera trenera w dermatic, szkolenia dermatic aesthetic academy, certyfikat, certyfikowane szkolenia, w jakim jezyku certyfikat,

Czytaj więcej

Lipoliza

lipoliza, usuwanie tłuszczu, rozpuszczanie tłuszczu, jakie produkty do lipolizy, lipoliza czy to boli, najlepszy produkt do lipolizy, co na podwójny podbródek, boczki, usuwanie rozstępów, jak się pozbyć cellulitu

Jaki zabieg rozprawi się raz na zawsze z cellulitem?

Polecamy zabieg mezoterapii igłowej preparatem marki RRS HA Cellutrix lub Venome Meso Anticellulite. Należy jednak wykonać od 3 do 6 zabiegów w serii, aby efekty były zadowalające. Produkt ten uelastycznia skórę oraz w znacznym stopniu redukuje cellulit. Warto wspomóc kuracje o balsam, który wspaniale uzupełni działanie mezoterapii

lipoliza, usuwanie tłuszczu, rozpuszczanie tłuszczu, jakie produkty do lipolizy, lipoliza czy to boli, najlepszy produkt do lipolizy, co na podwójny podbródek, boczki, usuwanie rozstępów, jak się pozbyć cellulitu, Jaki zabieg rozprawi się raz na zawsze z cellulitem?, rrs strimatix, venome slim, pbserum medical, balsa do ciała, ujędrniające produkty

Czytaj więcej

Jak często mogę robić zabieg lipolizy i czy jest to bezpieczne?

Lipoliza iniekcyjna zwykle wykonywana jest w serii. Jest zabiegiem bezpiecznym po wykluczeniu przeciwskazań. W zależności od okolic ilość nakłuć jest różna, zaleca się wykonanie 4 zabiegów w odstępach co 3 - 4 tygodnie. Najczęściej wybierany preparat to Venome Meso Slim oraz Dermaheal LL.

lipoliza, usuwanie tłuszczu, rozpuszczanie tłuszczu, jakie produkty do lipolizy, lipoliza czy to boli, najlepszy produkt do lipolizy, co na podwójny podbródek, boczki, usuwanie rozstępów, jak się pozbyć cellulitu, Jaki zabieg rozprawi się raz na zawsze z cellulitem?, rrs strimatix, venome slim, pbserum medical, balsa do ciała, ujędrniające produkty

Czytaj więcej

Jaką długość igły należy zastosować przy lipolizie iniekcyjnej?

Do lipolizy używamy igieł umożliwiających dotarcie produktu do tkanki tłuszczowej, długość od 8– 13 mm

lipoliza, usuwanie tłuszczu, rozpuszczanie tłuszczu, jakie produkty do lipolizy, lipoliza czy to boli, najlepszy produkt do lipolizy, co na podwójny podbródek, boczki, usuwanie rozstępów, jak się pozbyć cellulitu, Jaki zabieg rozprawi się raz na zawsze z cellulitem?, rrs strimatix, venome slim, pbserum medical, balsa do ciała, ujędrniające produkty

Czytaj więcej

Zakupy w dermatic.pl

zakupy w dermatic, przesylki kurierski, anulowanie zamówienia, jak zwrocic towar

Czy kosmetolog może wykonywać zabiegi z medycyny estetycznej?

Jeżeli kwas hialuronowy jest stosowany do zabiegów estetycznych to prawo nie zabrania wykonywania zabiegów przez kosmetologów.

kosmetologia estetyczna, kosmetyczna a wypełniacze, zabiegi u kosmetyczki, zabieg u kosmetologa, czy kosmetolog moze wykonywac zabiegi estetyczne, ustawa prawna o zabiegach

Czytaj więcej

Z jaką firmą kurierską państwo współpracują?

Współpracujemy z firmą DPD, InPost oraz UPS przy wysyłkach zagranicznych. Czas doręczenia paczek w Polsce wynosi najczęściej jeden dzień roboczy.

dostawa w dermatic.pl, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, upc,dpd

Czytaj więcej

Jak długo realizowane są zamówienia?

Zamówienie złożone przed godziną 14:00 są wysyłane tego samego dnia i w większości przypadków dostarczone dnia następnego. Realizujemy także odbiory osobiste od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:00.

dostawa w dermatic.pl, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, upc,dpd

Czytaj więcej

Potrzebuję zamówienia na jutro do godziny 12:00, czy jest taka możliwość?

Istnieje możliwość skorzystania z opcji przesyłki gwarantowanej do godziny 10:30 bądź 12:00. Opcja ta jest dodatkowo płatna w wysokości 10 PLN. Niestety nie w każdej lokalizacji to rozwiązanie jest możliwe. Standardowa przesyłka jest dostarczana do godziny 18:00.

dostawa w dermatic.pl, odbiór osobisty zamówienia w dermatic, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, jak pakujemy paczki, paczki w dermatic, przesyłki kurierskie, upc,dpd

Czytaj więcej

Ile płacę za dostawę, gdy moje zamówienie jest poniżej 499 zł?

Koszt takiego zamówienia na terenie kraju wynosi: 30 zł (DPD) lub 20 zł (InPost). Do krajów należących do Unii Europejskiej kwota ta sięga 120 zł, poza Unią – cena uzależniona jest od kilku czynników np. adresu, wielkości paczki itp

koszty dostawy dermatic, ile kosztuje kurier, dostawa w dermatic.pl, odbiór osobisty zamówienia w dermatic, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, jak pakujemy paczki, paczki w dermatic, przesyłki kurierskie, upc,dpd

Czytaj więcej

Dlaczego koszt przesyłki jest tak wysoki?

Dbamy o dobre warunki przechowywania i bezpieczną formę dostawy. Warto jednak pamiętać, że powyżej kwoty 499 PLN koszt za dostawę do Polski nie jest doliczany

koszty dostawy dermatic, ile kosztuje kurier, dostawa w dermatic.pl, odbiór osobisty zamówienia w dermatic, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, jak pakujemy paczki, paczki w dermatic, przesyłki kurierskie, upc,dpd

Czytaj więcej

Czy mogę wybrać odbiór osobisty?

Tak, odbiory osobiste są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:00. Zamówienie należy złożyć przed przyjazdem do naszej siedziby w celu upewnienia się czy dany produkt jest dostępny.

koszty dostawy dermatic, ile kosztuje kurier, dostawa w dermatic.pl, odbiór osobisty zamówienia w dermatic, formularz zwrotu, formularz odstapienia od umowy, wzor pisma reklamacji, dostawa produktów, przesylki kurierskie, ile kosztuje kurier, in post, paczkomaty, jak pakujemy paczki, paczki w dermatic, przesyłki kurierskie, upc,dpd

Czytaj więcej

Czy podatek VAT jest wliczony w cenę?

Ceny widoczne po zalogowaniu się na stronie internetowej Dermatic są cenami brutto. Zawierają zatem podatek VAT.

zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

Istnieje kilka możliwości: telefoniczne 690 020 021, poprzez chat, samodzielnie przez stronę internetową lub drogą mailową kontakt@dermatic.pl. Składając zamówienie prosimy o sprawdzenie danych do wysyłki oraz faktury. Aktualne informacje pozwalają na monitorowanie statusu zamówienia i sprawne dostarczenie przesyłki przez kuriera.

zakupy w dermatic, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Czy mogę samodzielnie anulować zamówienie?

Aby anulować zamówienie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 690 020 021 lub skierowanie takiej prośby poprzez Messenger na FB, ewentualnie drogą mailową kontakt@dermatic.pl.

zakupy w dermatic, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Dlaczego nie mogę od razu zobaczyć cen produktów?

Ceny produktów udostępniamy jedynie specjalistom, dlatego najpierw należy zarejestrować się na stronie internetowej Dermatic.pl.

zakupy w dermatic, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Jest kilka możliwości: przelewem tradycyjnym wpisując w tytuł numer zamówienia/pro formy, poprzez portal PAYu – wtedy płatność widoczna jest natychmiast, dzięki czemu zamówienie jest wysłane szybciej lub po prostu za pobraniem – czyli płatność u kuriera podczas doręczenia paczki.

zakupy w dermatic, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Co zrobić, jeśli produkt jest uszkodzony?

Jeśli przy przekazaniu paczki przez kuriera widoczne są uszkodzenia, nie należy jej przyjmować i powiadomić nas o zaistniałej sytuacji, zrealizujemy zamówienie ponownie. Jeśli natomiast dopiero po otwarciu zauważyli państwo uszkodzenie, proszę zabezpieczyć produkt i odesłać go po wypełnieniu formularza reklamacyjnego dostępnego na stronie internetowej Dermatic.pl.

zakupy w dermatic, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej

Czego potrzebuję do zgłoszenia reklamacji?

Aby złożyć reklamację należy wypełniony formularz wraz z uszkodzonym produktem odesłać na adres: Dermatic, ul. Chartowo 5, 61-245 Poznań.

zakupy w dermatic, formularz reklamacji, zakupy w dermatic, podatek vat odbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic, jak zlozyc zamowienie, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Pobieram formularz

Ile mam czasu na dokonanie zwrotu?

Produkt można zwrócić do 14 dni po otrzymaniu przesyłki w ramach odstąpienia od zakupu.

zakupy w dermatic, podatek vatodbiory osobiste, chartowo 5, siedziba dermatic, biuro dermatic

Czytaj więcej