Restylane

Galderma należy do światowej czołówki firm farmaceutycznych. Prowadzi działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż dermatologicznych produktów leczniczych oraz rozwiązań z obszaru dermatologii korekcyjnej i estetycznej.

Oferuje także szeroką gamę preparatów stosowanych w schorzeniach skóry, włosów i paznokci. W 2012 Galderma połączyła się z Q-MED, jedną z czołowych europejskich firm biotechnologicznych, światowym liderem w produkcji najwyższej jakości naturalnych wypełniaczy i twórcą opatentowanej technologii NASHA. Produkowana w Szwecji linia Restylane to produkty przeznaczone do wypełniania zmarszczek i rewitalizacji skóry.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji produktów kolagenowych pozwoliło na stworzenie produktu o najmniejszych skutkach ubocznych i odczynach alergicznych. Idealnie dobrane stężenie kolagenu i protokół zabiegowy sprawiają że rezultaty są wyjątkowo zadowalające. W 2012 Galderma połączyła się z Q-MED, jedną z czołowych europejskich firm biotechnologicznych, światowym liderem w produkcji najwyższej jakości naturalnych wypełniaczy i twórcą opatentowanej technologii NASHA. Produkowana w Szwecji linia Restylane to produkty przeznaczone do wypełniania zmarszczek i rewitalizacji skóry.
Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru