Oczyszczanie skóry i peeling

Oczyszczanie skóry i peeling

Eksfoliacja, czyli inaczej peeling, to zabieg zapewniający nam redukcję blizn, drobnych zmarszczek, przebarwień i który ją ujędrnia i uelastycznia.

Jest też doskonałą metodą dla poszarzałych, zmęczonych, pozbawionych witalności i blasku skór dzięki głębokiej odbudowie naskórka. Dzięki dobraniu odpowiedniego peelingu o określonym stężeniu i pH, osiągniemy szybkie efekty i satysfakcję klienta.

Polecamy:

  • PQAge Evolution - peeling liftingujący, który wychodzi krok na przód i pozwala również na głębokie odżywienie skóry oraz pobudzenie jej do samodzielnej, wewnętrznej regeneracji, a co za tym idzie – do ujędrnienia i efektów liftingujących.
  • Venome Peel Mandelic - najbardziej uniwersalny z peelingów. Dedykowany zarówno do cery trądzikowej, jak i w profesjonalnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Dzięki specjalnie opracowanemu procesowi krystalizacji kwasu migdałowego na skórze działa oczyszczająco i wygładzająco, zmniejszając widoczność porów skórnych oraz drobnych zmarszczek. Jednocześnie wspomaga usuwanie zaskórników. Skóra po zabiegu jest odświeżona, napięta i rozjaśniona.
  • BioRePeel CI3 BODY - poprawia kondycję skóry na całym ciele. Staje się ona bardziej ujędrniona, napięta i promienna. Regeneracja naskórka i napięcie jest widoczne w tak problematycznych miejscach, jak brzuch, pośladki, stopy, kolana i uda.
  • Cosmelan - Uznawany za najskuteczniejszy sposób przy terapii wybielającej a do tego całkiem nieinwazyjny. Polecany szczególnie osobom, które chcą pozbyć się przebarwień słonecznych lub hormonalnych, wyrównać koloryt cery i zlikwidować powierzchniowe zmarszczki.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru