Mezorollery i dermapeny

Mezorollery i dermapeny

Jednym z popularniejszych zabiegów anti-aging jest mezoterapia mikroigłowa. Zdecydowana większość profesjonalistów branży estetycznej poleca zabiegi mikronakłowania jako skuteczne remedium na zmarszczki i utratę jędrności. 

Mikronakłucia pobudzają skórę do samoodnowy, w wyniku czego zyskuje ona świeży, młodszy wygląd. W trakcie zabiegu włókna kolagenowe pobudzane są do przebudowy, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta.

Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Czego używać do mezoterapii mikroigłowej?

1. Mezoroller (derma roller) to rewolucyjne urządzenie do zabiegów przeprowadzanych na twarzy lub ciele, polecany szczególnie przy mezoterapii mikroigłowej. Ostatnimi czasy stał się bardzo popularny i stanowi alternatywę dla terapii laserem czy zabiegów estetycznych.

Stosowanie takiego rollera może odbywać się zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w warunkach domowych pacjenta. Składa się on z niedużego obrotowego wałeczka, który posiada na swej głowicy kilkaset igiełek. Pomimo tego ich cel jest taki sam – przywrócenie elastyczności i sprężystości skórze.

Terapia rollerem pomaga również zniwelować drobne zmarszczki, przebarwienia, blizny, cellulit i rozstępy a ponadto niezwykle wpływa na absorpcję kosmetyków w głąb ciała.

2. Dermapen -  to odmiana zabiegów mezoterapii igłowej, gdzie mikro nakłucia skóry wykonuje się automatycznie za pomocą specjalistycznego kartridża Dermapen z zestawem konkretnej ilości pulsujących igieł.

Dermapen jest zabiegiem polegającym na celowym tworzeniu mikrouszkodzeń skóry, które pobudzają naturalne procesy jej regeneracji, stymulując w ten sposób odnowę cery. Do uzyskania najlepszych rezultatów, najlepiej przeprowadzić od 3 do 4 zabiegów. Ich efekty będą widoczne już po pierwszych kilku dniach.