Mezorollery i dermapeny

Mezorollery i dermapeny

Jednym z popularniejszych zabiegów anti-aging jest mezoterapia mikroigłowa. Zdecydowana większość profesjonalistów branży estetycznej poleca zabiegi mikronakłowania jako skuteczne remedium na zmarszczki i utratę jędrności. 

Mikronakłucia pobudzają skórę do samoodnowy, w wyniku czego zyskuje ona świeży, młodszy wygląd. W trakcie zabiegu włókna kolagenowe pobudzane są do przebudowy, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta.

Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Mezorollery i dermapeny

Mezoterapia mikroigłowa to obecnie jeden z popularniejszych zabiegów anti-aging. Zdecydowana większość profesjonalistów związanych z branżą estetyczną to zwolennicy mikronakłuwania. Na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji potwierdzają oni, że jest to skuteczne remedium na zmarszczki i utratę jędrności skóry. Odmładzanie skóry tą metodą daje wyraźne efekty, które są dowodem na to, że nieinwazyjne zabiegi estetyczne mogą być bardzo skuteczne!

Co to jest mezoterapia mikroigłowa?

Zabiegi odmładzające na twarz szyję, dekolt i ciało są coraz popularniejsze, ale te, które są bezinwazyjne cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Okazuje się, że mogą być naprawdę skuteczne, a ich efekty niekiedy utrzymują się bardzo długo. Obecnie mezoterapia mikroigłowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów. Polega ona na wykonaniu tysięcy mikronakłuć skóry i pobudzeniu jej do samoodnowy, w wyniku czego zyskuje ona świeższy i młodszy wygląd. Podczas zabiegu pod skórę wprowadzana jest wybrana substancja odżywcza – pominięty zostaje naskórek, stanowiący barierę dla większości preparatów stosowanych zewnętrznie. Mezoterapia pobudza do przebudowy włókna kolagenowe, co sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, odzyskuje napięcie, a zmarszczki zostają spłycone.

Czym są mezorollery?

Aby wykonywać mezoterapie, trzeba zaopatrzyć się w specjalistyczne urządzenia do mikronakłuwania. Mezoroller to rewolucyjne urządzenie, wykorzystywane do zabiegów na twarz i ciało. Poleca się go szczególnie przy mezoterapii mikroigłowej. Ostatnio stał się niezwykle popularny, ponieważ jest znakomitą alternatywą dla terapii laserem i zabiegów estetycznych. Stosowanie tego urządzenia jest powszechne w gabinetach kosmetycznych, ale możliwa jest także domowa pielęgnacja rollerem. Produkt ten składa się z niewielkiego obrotowego wałeczka, który wyposażony jest w kilkaset igiełek. Terapia z użyciem derma rollera przede wszystkim przywraca elastyczność i sprężystość skórze, pomaga też zniwelować drobne zmarszczki, przebarwienia oraz cellulit i rozstępy. Dodatkową korzyścią jest to, że po jego zastosowaniu kosmetyki są lepiej absorbowane przez głębokie warstwy skóry. W asortymencie Dermatic.pl można znaleźć profesjonalne rollery z wymiennymi głowicami.

Do czego służą dermapeny?

Dermapeny to urządzenia służące do precyzyjnego mikronakłuwania frakcyjnego skóry. Jest to odmiana mezoterapii igłowej, w której mikronakłucia powstają za pomocą specjalnego kartridża Dermapen, zawierającego określoną ilość pulsujących igieł. Jakie są efekty po dermapenie? Mikronakłucia pobudzają skórę do regeneracji i stymulują ją do odnowy, ponadto wyrównują koloryt, zwężają pory skóry i wygładzają zmarszczki. Dermapeny i dermorellery w ofercie Dermatic.pl to urządzenia najwyższej jakości.

Istnieją różne rozmiary kartridży do dermapenów – dobiera się je do konkretnego modelu urządzenia. U nas znajdziesz ulubiony dermapen w gabinetach medycyny estetycznej, a także wiele innych urządzeń, dzięki którym można zadbać o młody wygląd skóry, w tym między innymi Ice masażer. Warto go stosować przed i po mezoterapii, a także po opalaniu czy depilacji. Terapia zimnem łagodzi i uspakaja skórę oraz redukuje zaczerwienienia.