Mezorollery i dermapeny

Mezoroller (derma roller) to rewolucyjne urządzenie do zabiegów przeprowadzanych na twarzy lub ciele, polecany szczególnie przy mezoterapii mikroigłowej. Ostatnimi czasy stał się bardzo popularny i stanowi alternatywę dla terapii laserem czy zabiegów estetycznych.

Stosowanie takiego rollera może odbywać się zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w warunkach domowych pacjenta. Składa się on z niedużego obrotowego wałeczka, który posiada na swej głowicy kilkaset igiełek. Pomimo tego ich cel jest taki sam – przywrócenie elastyczności i sprężystości skórze.

Terapia rollerem pomaga również zniwelować drobne zmarszczki, przebarwienia, blizny, cellulit i rozstępy a ponadto niezwykle wpływa na absorpcję kosmetyków w głąb ciała.

Dermapen to odmiana zabiegów mezoterapii igłowej, gdzie mikro nakłucia skóry wykonuje się automatycznie za pomocą specjalistycznego kartridża Dermapen z zestawem konkretnej ilości pulsujących igieł.

Dermapen jest zabiegiem polegającym na celowym tworzeniu mikrouszkodzeń skóry, które pobudzają naturalne procesy jej regeneracji, stymulując w ten sposób odnowę cery. Do uzyskania najlepszych rezultatów, najlepiej przeprowadzić od 3 do 4 zabiegów. Ich efekty będą widoczne już po pierwszych kilku dniach. 

Zwiń opis