Zmarszczki płytkie

Zmarszczki płytkie

Zmarszczki pojawiają się na naszej skórze nawet już po 20 roku życia. Głównie można zauważyć wtedy umiarkowane linie w kącikach oczu, na czole i przy ustach.

Na redukcję płytkich zmarszczek składa się wiele czynników, które zależne są od świadomości i działań naszych pacjentów.

Podczas konsultacji warto zapytać o stosowaną dietę, ilość snu i kosmetyki, które na co dzień aplikują. Pamiętajmy, że dobór zabiegu i wykorzystanych w nich preparatów zależy od kondycji skóry pacjenta i jego ogólnego stanu zdrowia.

Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

  • Venome Filler S – redukcja powierzchniowych i średnio głębokich linii zmarszczek, dzięki innowacyjnej technologii TOUCH.
  • Stylage M – uniwersalny żel sieciowanego kwasu hialuronowego, świetnie nadaje się do redukcji drobnych i powierzchownych zmarszczek oraz ust i bruzd nosow-wargowych.

  • Juvederm Ultra 2 ma formę fizjologicznego żelu niezwierzęcego, usieciowanego kwasu hialuronowego, idealny do wyrównania drobnych zmarszczek wokół kącików oczu oraz znajdujących się bardzo blisko powierzchni skóry.

  • Belotero Soft Lidocaine usieciowany kwas hialuronowy z dodatkiem lidokainy, przeznaczony jest do płytkich i średnich zmarszczek oraz modelowania ust. Posiada silne właściwości wiązania ze skórą i nawilżania.

  • Amalian Gentle-dzięki specjalnej technologii produkcji żelu, cząsteczki kwasu hialuronowego są w nim równomiernie rozproszone sprawiając, że preparat jest czysty, miękki i łatwy do aplikacji Przeznaczony do leczenia płytkich zmarszczek, takich jak zmarszczki palacza, kurze łapki oraz zmarszczki gładzizny czołowej.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru