Zmarszczki płytkie

Zmarszczki pojawiają się na naszej skórze nawet już po 20 roku życia. Głównie można zauważyć wtedy umiarkowane linie w kącikach oczu, na czole i przy ustach.

Na redukcję płytkich zmarszczek składa się wiele czynników, które zależne są od świadomości i działań naszych pacjentów.

Podczas konsultacji warto zapytać o stosowaną dietę, ilość snu i kosmetyki, które na co dzień aplikują. Pamiętajmy, że dobór zabiegu i wykorzystanych w nich preparatów zależy od kondycji skóry pacjenta i jego ogólnego stanu zdrowia.

Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

  • Amalian SF 14 Natural lips – nisko skoncentrowany kwas, który doskonale nadaje się do wypełnienia drobnych zmarszczek wokół ust. Sprawdzi się również jako delikatne powiększenie ust, dzięki czemu będą one wyglądały na pełniejsze i gładsze.

  • Filorga ART Filler Fine Lines – lepko sprężysty żel sieciowanego kwasu hialuronowego, świetnie nadaje się do redukcji drobnych i powierzchownych zmarszczek.

  • Juvederm Ultra 2 ma formę fizjologicznego żelu niezwierzęcego, usieciowanego kwasu hialuronowego, idealny do wyrównania drobnych zmarszczek wokół kącików oczu oraz znajdujących się bardzo blisko powierzchni skóry.

  • Venome Peel Kit – gotowy zestaw do intensywnej odnowy w walce ze zmarszczkami składający się na: tonik i żel micelarny, Mandelic Peel oraz serum z witaminą c i krem regenerujący oraz nawilżający.
  • Zwiń opis