Hyalual Institute

Hyalual Institute

Marka Institute Hyalual to innowacyjne podejście do wielu problemów skórnych.

Redukcja zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, usunięcie blizn i przebarwień oraz wyrównanie kolorytu skóry to tylko jedne z wielu efektów, które można uzyskać, stosując opisane w artykule (i nie tylko) specyfiki od Hyalual. Skuteczne techniki i naturalne komponenty produktów składają się na najlepszą nagrodę dla kosmetologa – zadowolenie klienta, który z pewnością powróci z niejedną wizytą!

Szwajcarska marka Institute Hyalual, która od 2007 roku wytwarza środki kosmetyczne o działaniu odmładzającym i wygładzającym skórę zaśługuje na wyróżnienie. Co przyczynia się do uzyskania wspomnianych efektów? Skuteczne działanie zawdzięcza swoim składnikom aktywnym:

  • Kwas bursztynowy – w swoim działaniu wykazuje właściwości antyoksydacyjne, ochronne oraz neutralizujące. Dodatkowo przyspiesza odnowę komórek, co w efekcie pozwala na poprawę gęstości skóry i jej widoczne wygładzenie.

  • Kwas hialuronowy – aktywator procesów nawilżających skórę, które zapewniają utrzymanie właściwego poziomu wody, bez którego prawidłowa regeneracja komórek nie byłaby możliwa. Co więcej, stanowi on doskonałą bazę pod maksymalne wykorzystanie właściwości kwasu bursztynowego.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru