Venome

Venome

MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, CZY ZABIEGI AUTOLOGICZNE – VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!

POBIERZ KATALOG PRODUKTÓW VENOME TUTAJ


VENOME OPRACOWAŁ NASTĘPUJĄCE LINIE PRODUKTOWE:

 • VENOME MESO

 • VENOME STIMULATE

 • VENOME COMPONENTS

 • VENOME FILLER

 • VENOME PEEL

 • VENOME AUTOLOGIC

 • VENOME SKIN ANTIDOTE

 • VENOME TRYCHO

 • VENOME SUCCINATE


  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LINIACH VENOME:


  1. VENOME FILLER
  - to gama 10-ciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH - Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie, delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra. Doskonałym dodatkiem do mezokoktajliijest również gama 10ml fiolek z gamy VENOME COMPONENTS.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  5. VENOME STIMULATE - gama najnowocześniejszych preparatów do głębokiej rewitalizacji, stymulacji i odbudowy struktur skóry. Połączenie peptydów, kwasu hialuronowego i naturalnych extraktów to istna POWER KURACJA!

  6. VENOME AUTOLOGIC - Venome PRP, IPRF i APF to profesjonalne zestawy, pozwalające na przeprowadzenie kompletnej procedury zabiegu z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej. Zestawy posiadają certyfikaty wyrobów medycznych MDD klasy II b.

  7. VENOME SUCCINATE - to kuracja rewitalizująca, która dzięki unikalnemu połączeniu kwasu bursztynowego (1%) i nieusieciowanego kwasu hialuronowego (0,55%) pozwala poprawić jakość i strukturę skóry, znacząco podnosząc poziom nawilżenia oraz minimalizując ilość wolnych rodników tlenowych odpowiedzialnych za uszkadzanie lipidów, białek, w tym włókien kolagenowych i elastynowych, co prowadzi do szybszego obumierania komórek.

  8. VENOME TRYCHO - zastosowane w preparacie Venome Trycho Hair Filler czynniki wzrostu i peptydy działają synergicznie i na różnych poziomach występowania problemu, stymulując odpowiednio komórki do wzrostu i ciągłej pracy, ograniczając wypadanie włosów słabych i zniszczonych oraz zmniejs
 • Zwiń opis

  Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

  Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru