Blizcare - Venome

Blizcare - Venome

Blizcare - Nawiązując do firmowego motto, którym jest hasło “Rozwiązania dla zdrowej przyszłości”, firma pracuje z myślą o pacjentach zmagających się z problemami blizn.

Proponując żele i plastry silikonowe, które pomagają w walce ze śladami pourazowymi, pracuje jednocześnie nad nieustannym rozwojem i poszerzaniem oferty o nowe preparaty na bazie silikonu. Materiał ten jest całkowicie bezpieczny oraz skuteczny, a preparaty na nim oparte dają możliwość nieinwazyjnego leczenia blizn. Produkty BLIZCARE produkowane są z wysokiej jakości surowca, silikonu medycznego z atestami do wykorzystania w medycynie z gwarancją wysokiego profilu bezpieczeństwa.

Blizcare oferuje produkty w trzech kategoriach:

 • Regular - Linia produktów kierowana do ogól¬nego stosowania. Wspomaga leczenie blizn po wygo¬jeniu się rany. Produkty można stosować na blizny po¬operacyjne, pooparzeniowe, pourazowe oraz innego rodzaju blizny np. po usunięciu tatuażu. Te hipoaler¬giczne, elastyczne, przeźroczyste plastry oraz żele, któ¬re stanowią skuteczną, nowoczesną oraz nieinwazyjną metodę leczenia blizn.
 • PRO - to profesjonalne plastry medyczne, przeznaczone do specyficznych zabiegów chirurgicznych w dedykowanych kształtach i rozmiarach. Wyjątkowe kształty plastów dają możliwość ich precyzyjnego dostosowania do powierzchni blizn.
 • BIO - Linia specjalistycznych produktów do odbiorców, dla których kategoria produktów wzbogaconych naturalnymi składnika¬mi stanowi wyjątkowo skuteczne działanie. W lini BLIZCARE®BIO mamy do dyspozycji produkty w po¬staci żelu. Dodatek ekstraktu ziołowego, jako natural¬nego przeciwutleniacza, silnego środka przeciwbak¬teryjnego, przeciwgrzybicznego i przeciwzapalnego, poszerza znacznie spektrum działania żelu.
  Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

  W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

  1. VENOME FILLER
  - to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH

  Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

  W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

  5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

  Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
 • Zwiń opis