Nowy wymiar zakupów!

Twoje pieniądze zostają u Ciebie.

Możesz przeznaczyć je na coś innego, a za zakupy zapłacisz później.

Masz do 30 dni żeby zapłacić - bez żadnych dodatkowych opłat. W tym czasie możesz spokojnie sprawdzić czy pasują Ci kupione produkty. Na zapłacenie rachunku masz nawet 30 dni, ale możesz zapłacić później - rozkładając płatność na wygodne raty.

 

 

PayPo to płatności odroczone, cieszące się ogromną popularnością wśród prawie 400 tysięcy konsumentów. Klienci chętnie korzystają z tego rozwiązania i regularnie wracają na kolejne zakupy w sklepach z dostępną metodą płatności PayPo. W efekcie, udział tych płatności w e‑sklepach to nawet 10% wszystkich transakcji.


  • Nie potrzebujemy żadnych haseł i loginów do Twojego banku.

  • Nie wymagamy podawania danych, kart debetowych czy kredytowych.

  • Wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów.

  • Do potwierdzenia zamówienia używasz tylko kodu, który dostaniesz SMS-em.

  • Płacisz za zakupy potem, czyli masz czas, żeby sprawdzić, czy towar jest zgodny z zamówieniem.

  • Gwarancja Ochrony Kupującego – regulamin TUTAJ

Limit zakupowy w PayPo – co to jest i jak działa?

W przypadku pierwszych zakupów z PayPo limit zakupowy, jaki możesz otrzymać mieści się w przedziale od 300 do 800 złotych.
Natomiast aktualny maksymalny limit, który możesz uzyskać z czasem, robiąc regularne zakupy z PayPo, to 3000 złotych. Pamiętaj, że jest to multi limit, czyli kwota, którą możesz wydać na wszystkie zakupy robione z PayPo. Maksymalny limit na pojedynczą transakcję z PayPo jest ustalany indywidualnie przez dany sklep i w tej chwili wynosi on do 2000 złotych.

Jak zwiększyć limit zakupowy w PayPo?

Tak naprawdę zwiększenie limitu jest bardzo proste – limit zwiększa się w miarę regularnych zakupów i terminowych spłat kolejnych transakcji. Oznacza to, że jeśli chcesz mieć wyższy limit, to wystarczy robić częste zakupy z PayPo i spłacać je w terminie. Dzięki temu nasz system coraz lepiej ocenia Twoje możliwości finansowe i tym samym pozwala Ci robić większe zakupy.
To co ważne, dzięki temu robisz nie tylko większe, ale przede wszystkim bezpieczne zakupy. Nie zadłużasz się, gdyż spłacasz zaległości w terminie, a na kolejne zakupy wybierasz się dopiero, po opłaceniu poprzednich. Wielkość swojego limitu zakupowego możesz na bieżąco sprawdzać, logując się do naszego Panelu Klienta. Zobaczysz go również za każdym razem, zanim opłacisz zakupy w wybranym sklepie z PayPo.

Dlaczego mój limit jest niedostępny?

Może zdarzyć się sytuacja, że Twój limit zakupowy jest niedostępny lub wynosi 0 złotych. W takim przypadku, powinieneś spłacić jedną lub kilka z zaległych transakcji w całości lub opłacić raty. Wtedy Twój limit zostanie zaktualizowany i wyznaczony ponownie na nową, kolejną transakcję z PayPo. Pamiętaj, że wszystkie informacje o swoich transakcjach, harmonogram spłat, a także odnośniki do płatności, za pośrednictwem których zrealizujesz płatność do PayPo znajdziesz w Panelu Klienta, do którego link zamieściliśmy powyżej.

Limit zakupowy w PayPo a zdolność kredytowa?

To, co jest niezwykle istotne, to fakt, że zakupy z PayPo nie wpływają na Twoją zdolność kredytową. Limit zakupowy to nie jest Twoje zobowiązanie, ale orientacyjna kwota, w wysokości której jesteśmy w stanie sfinansować Twoje zakupy. Jeśli starasz się zatem o kredyt, to nie musisz uwzględniać we wniosku informacji o Twoich transakcjach zakupowych z PayPo. Dodatkowo PayPo nie przekazuje informacji o Twoich transakcjach do BIK, dlatego możesz robić zakupy swobodnie, nie martwiąc się, że wpłynie to na Twój scoring w banku. 

Jak przedłużyć termin płatności za zakupy z PayPo i rozłożyć płatność na raty?

Jeśli 30 dni na spłatę to dla Ciebie za mało, to możesz rozłożyć wartość zakupów na 4 raty. Jak to zrobić? Po prostu w ciągu 30 dni opłać pierwszą ratę i Twoja należność zostanie automatycznie rozłożona na raty. Informacje o wysokości rat i harmonogramie ich spłat znajdziesz na swoim koncie w Panelu Klienta, w zakładce “Twoje zakupy”. Pamiętaj, że z harmonogramem spłat i estymacją rat możesz zapoznać się jeszcze zanim zdecydujesz się na płatność w ratach. 

 

 Regulamin PayPo