Wolumetria twarzy

Wolumetria to zabieg, którego celem, jest przywrócenie twarzy młodzieńczego wyglądu, a także nadanie jej konturów oraz owalnego charakteru (zwłaszcza w okolicach policzków).

Z uwagi na specjalną odmianę kwasu hialuronowego wykorzystywanego w wolumetrii (gęstszy i bardziej plastyczny niż inne wypełniacze), efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się nawet do półtora roku!

Przeprowadzenie zabiegu wolumetrii prowadzi do konkretnych efektów, które widoczne są natychmiast po zabiegu, a należą do nich:

 • Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

 • Princess Voluma Dzięki wysokiemu stężeniu usieciowanego kwasu hialuronowego (23mg/ml), skutecznie wypełnia zmarszczki, zwiększając objętość skóry. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu daje możliwość właściwego jej modelowania.

 • Amalian expert III VolumaJednofazowy, w pełni nawilżony wypełniacz oraz bardzo wydajny biokompatybilny produkt wolumetryczny. Świetnie sprawdzi się w redukcji głębokich zmarszczek, modelowaniu kształtów twarzy a także przy zabiegach na odmłodzenie dłoni.

 • Stylage L/XL/XXL żel sieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, zawierający 0,3% chlorowodorku lidokainy i mannitolu, sterylny, niepirogenny, o fizjologicznym pH i osmolarności. Przywraca objętość, modeluje kształt twarzy, koryguje głębokie i bardzo głębokie zmarszczki oraz głębokie fałdy nosowo-wargowe.
 • Zwiń opis

  Aliaxin EV 2x1ml

  Aliaxin EV 2x1ml

  Aliaxin GP 2x1ml

  Aliaxin GP 2x1ml

  Aliaxin SR 2x1ml

  Aliaxin SR 2x1ml

  Wypełniacz Stylage XXL 2x1ml

  Stylage XXL 2x1ml