Dermaqual

Dermaqual

DERMAQUAL to paryskie laboratorium medyczne nowej generacji, będące jednym z wiodących dostawców kosmetyków i preparatów estetycznych w Europie.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku jako Aesthetic Cosmetic Laboratory, wprowadzając do oferty pierwszą linię koktajli do mezoterapii.

Produkty sztandarowe Dermaqual, które trafiły na europejski rynek to koktajle mezoterapeutyczne o działaniu wybielającym, odmładzającym i modelującym sylwetkę.

Opracowanie receptur i technologii produkcji koktajli mezoterapeutycznych wymaga rzetelnego naukowego podejścia i wielu intensywnych badań klinicznych i laboratoryjnych. Specjalnie w tym celu firma zatrudnia światowych, wysoko wykwalifikowanych inżynierów laboratoryjnych, którzy opracowują innowacyjne receptury oraz szereg specjalistów produkcji, którzy dbają o sterylność i czystość chemiczną wszystkich produktów.

Po wyprodukowaniu kosmetyków, inżynierowie i biochemicy DERMAQUAL przeprowadzają testy laboratoryjne, aby upewnić się, że produkt spełnia wymogi etyczne i nie wywiera żadnego negatywnego wpływu na komórki ludzkie. Dodatkowo przed wprowadzeniem na rynek, próbki wszystkich produktów wytwarzanych przez firmę DERMAQUAL są poddawane badaniu jakościowemu. Badania jakości obejmują składniki produktu, jego czystość chemiczną, skuteczność i potencjalne skutki uboczne dla użytkowników.
Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru