Dermaqual - PBSerum Medical

Dermaqual - PBSerum Medical

DERMAQUAL to paryskie laboratorium medyczne nowej generacji, będące jednym z wiodących dostawców kosmetyków i preparatów estetycznych w Europie.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku jako Aesthetic Cosmetic Laboratory, wprowadzając do oferty pierwszą linię koktajli do mezoterapii.

Produkty sztandarowe Dermaqual, które trafiły na europejski rynek to koktajle mezoterapeutyczne o działaniu wybielającym, odmładzającym i modelującym sylwetkę.

Opracowanie receptur i technologii produkcji koktajli mezoterapeutycznych wymaga rzetelnego naukowego podejścia i wielu intensywnych badań klinicznych i laboratoryjnych. Specjalnie w tym celu firma zatrudnia światowych, wysoko wykwalifikowanych inżynierów laboratoryjnych, którzy opracowują innowacyjne receptury oraz szereg specjalistów produkcji, którzy dbają o sterylność i czystość chemiczną wszystkich produktów.

Po wyprodukowaniu kosmetyków, inżynierowie i biochemicy DERMAQUAL przeprowadzają testy laboratoryjne, aby upewnić się, że produkt spełnia wymogi etyczne i nie wywiera żadnego negatywnego wpływu na komórki ludzkie. Dodatkowo przed wprowadzeniem na rynek, próbki wszystkich produktów wytwarzanych przez firmę DERMAQUAL są poddawane badaniu jakościowemu. Badania jakości obejmują składniki produktu, jego czystość chemiczną, skuteczność i potencjalne skutki uboczne dla użytkowników.
Nowa siła w estetyce!

pbserum MEDICAL to nowa, innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty dedykowane są specjalistom zabiegów estetycznych.

Pbserum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów:

 • substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz
 • odczynników enzymatycznych o różnej intensywności.

  Innowacyjna technologia wykorzystania enzymów


  Linia produktów pbserum oparta jest na innowacyjnej technologii wykorzystującej rekombinowane enzymy. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Skuteczność enzymów pbserum została przebadana w badaniach in vitro i in vivo.

  Wyniki badań in vivo pokazały, że doskonale nadają się do leczenia zwłóknień, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu produktu. Co więcej dzięki właściwościom enzymów rekombinowanych oraz ich sterylnej konserwacji (liofilizacja) produkty charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

  Jakość

  pbserum MEDICAL to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

  Po więcej informacji wejdź na stronę WWW.PBSERUMMEDICAL.PL
 • Zwiń opis