Rewitalizacja nieusieciowanym HA

Rewitalizacja nieusieciowanym HA

Zabiegi rewitalizacji, dostarczają skórze odpowiednią ilość witamin, aminokwasów, minerałów oraz aktywnych koenzymów, które zapewnią jej skuteczne nawilżenie, odżywienie i poprawę wyglądu.

Rewitalizacja nieusieciowanym HA pobudza skórę do odbudowy i zapewnia młodszy wygląd. Produkty przywracają nawilżenie i napięcie a skóra staje się promienna i zdrowa.

 

Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. nazwy towaru od A do Z

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. nazwy towaru od A do Z

Mezoterapia - Rewitalizacja 

Rewitalizacja skóry to kompleksowe podejście do poprawy jej stanu i wyglądu poprzez użycie różnych metod i preparatów. Polecana jest przede wszystkim osobom w wieku 30-60 lat, którym zależy na poprawie kondycji skóry oraz odmłodzeniu twarzy lub innych okolic ciała.  

Zabiegi rewitalizacji skóry są szczególnie wskazane u osób narażonych na negatywny wpływ takich czynników, jak: zanieczyszczone powietrze, palenie tytoniu (czynne lub bierne), niewłaściwa dieta, stres, mała ilość snu czy nadmierna ekspozycja na światło słoneczne. Pierwszym krokiem jest ocena stanu skóry i określenie jej problemów, a następnie dobranie zabiegów i produktów do potrzeb skóry. 

Mezoterapia igłowa 

Mezoterapia igłowa jest jednym z zabiegów najczęściej stosowanych w medycynie estetycznej do rewitalizacji. Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji aktywnych, takich jak witaminy, minerały, aminokwasy i kwas hialuronowy w skórę pacjenta w celu poprawy jej kondycji.  

Mezoterapia igłowa może być stosowana na różnych obszarach ciała, takich jak okolice twarzy szyi i dekoltu, grzbiety dłoni. Czas zabiegu to 30 do 60 minut i jest on stosunkowo bezbolesny, jednakże dla większego komfortu pacjenta stosuje się krem znieczulający. 

Podczas zabiegu, lekarz medycyny estetycznej lub kosmetolog wstrzykuje odpowiednio dobrany preparat w niewielkiej ilości w głębsze warstwy skóry przy użyciu cienkiej igły. Substancje te są wybierane zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjenta i mogą mieć różne działanie, takie jak redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności skóry, redukcja cellulitu, pobudzenie wzrostu włosów itp. 

Dla uzyskania najlepszych efektów zabiegu rewitalizacji skóry konieczna jest systematyczna powtarzalność zabiegu mezoterapii. Seria obejmuje 3-6 zabiegów, które są wykonywane w odstępach co kilka tygodni. Zabiegi przypominające powinny odbywać się co pół roku.  

Dla kogo mezoterapia igłowa? 

Dużą korzyść odniosą z zabiegu mezoterapii osoby z takimi problemami jak widoczne oznaki starzenia się skóry, blizny potrądzikowe, przebarwienia, worki lub zasinienia pod oczami, obwisła skóra, uszkodzenia posłoneczne lub nadmierne rogowacenie naskórka. Natomiast mezoterapia skóry głowy polecana jest na wypadanie włosów 

Zabieg mezoterapii igłowej jest polecany dla tych, którzy nie chcą się poddawać bardziej inwazyjnym procedurom kosmetycznym lub chirurgicznym. Jest to stosunkowo bezpieczny zabieg, który może być przeprowadzany u większości pacjentów, chociaż nie jest polecany dla osób z niektórymi chorobami i infekcjami skóry lub chorobami o podłożu autoimmunologicznym. Przeciwskazaniem są także stany zapalne skóry i opryszczka, ciąża oraz karmienie piersią.  

Efekty mezoterapii igłowej 

Istotą zabiegu mezoterapii jest pobudzenie regeneracji skóry poprzez wprowadzenie substancji aktywnych do skóry właściwej. To znaczy, że od razu trafiają tam, gdzie mogą najskuteczniej działać. Przy zastosowaniu niektórych preparatów, mezoterapia wspomaga mikrokrążenie i pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych. Trzeba jednak pamiętać, że pełne efekty mezoterapii widoczne są po wykonaniu serii zabiegów. 

Spodziewane efekty to: 

- głębokie nawilżenie skóry 

- pobudzenie regeneracji skóry  

- zwiększenie elastyczności, sprężystości i jędrności skóry 

- wygładzenie drobnych zmarszczek i linii mimicznych 

- poprawa kolorytu skóry 

- większe napięcie skóry 

- zmniejszenie widoczności przebarwień i zmian potrądzikowych 

- zmniejszenie cellulitu  

Rewitalizacja nieusieciowanym HA  

Nieusieciowany kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka, która odpowiada m.in. za utrzymywanie prawidłowego nawilżenia skóry. Pod wpływem procesu starzenia znika ze skóry, dlatego też wstrzykiwanie kwasu hialuronowego jest bardzo naturalną metodą rewitalizacji 

Preparaty na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego, które polecamy do zabiegów rewitalizacji: 

1. Amalian Balance amalian balance 2ml - Dermatic – ma niezwykłą zdolność do wiązania cząsteczek wody w organizmie  
2. Aquashine Aquashine 2ml - Dermatic – oprócz nieusieciowanego HA zawiera także kompleks peptydowy  
2. Neauvia HYDRO DELUXE Neauvia Hydro Deluxe 2x1ml - Dermatic – wyjątkowo bezpieczny kwas hialuronowy pozyskiwany z Bacillus subtilis