Blizcare

Blizcare

Blizcare - Nawiązując do firmowego motto, którym jest hasło “Rozwiązania dla zdrowej przyszłości”, firma pracuje z myślą o pacjentach zmagających się z problemami blizn.

Proponując żele i plastry silikonowe, które pomagają w walce ze śladami pourazowymi, pracuje jednocześnie nad nieustannym rozwojem i poszerzaniem oferty o nowe preparaty na bazie silikonu. Materiał ten jest całkowicie bezpieczny oraz skuteczny, a preparaty na nim oparte dają możliwość nieinwazyjnego leczenia blizn. Produkty BLIZCARE produkowane są z wysokiej jakości surowca, silikonu medycznego z atestami do wykorzystania w medycynie z gwarancją wysokiego profilu bezpieczeństwa.

Blizcare oferuje produkty w trzech kategoriach:

  • Regular - Linia produktów kierowana do ogól¬nego stosowania. Wspomaga leczenie blizn po wygo¬jeniu się rany. Produkty można stosować na blizny po¬operacyjne, pooparzeniowe, pourazowe oraz innego rodzaju blizny np. po usunięciu tatuażu. Te hipoaler¬giczne, elastyczne, przeźroczyste plastry oraz żele, któ¬re stanowią skuteczną, nowoczesną oraz nieinwazyjną metodę leczenia blizn.
  • PRO - to profesjonalne plastry medyczne, przeznaczone do specyficznych zabiegów chirurgicznych w dedykowanych kształtach i rozmiarach. Wyjątkowe kształty plastów dają możliwość ich precyzyjnego dostosowania do powierzchni blizn.
  • BIO - Linia specjalistycznych produktów do odbiorców, dla których kategoria produktów wzbogaconych naturalnymi składnika¬mi stanowi wyjątkowo skuteczne działanie. W lini BLIZCARE®BIO mamy do dyspozycji produkty w po¬staci żelu. Dodatek ekstraktu ziołowego, jako natural¬nego przeciwutleniacza, silnego środka przeciwbak¬teryjnego, przeciwgrzybicznego i przeciwzapalnego, poszerza znacznie spektrum działania żelu.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru