Po zabiegu

Po zabiegu

Nie ulega wątpliwości, że przeprowadzanie zabiegów takich jak mezoterapia, nici PDO, czy osocze bogato płytkowe, wiąże się z pozostawieniem na skórze mikroskopijnych ran.

Powstałe przerwania struktury mogą doprowadzić do różnych infekcji – stąd też zaleca się unikać stosowania makijażu oraz kontaktu ze skórą przez pierwsze dni po zakończeniu zabiegu.

Dzięki produktom w kategorii „Po zabiegu” zabezpieczysz skórę swoich klientek i stworzysz ochronę, która pozwoli na jej szybszą regenerację

  • Derma-Seal - w celu ograniczenia liczby niepożądanych efektów, na rynku powstał innowacyjny spray pozabiegowy Derma-Seal, który wykazuje właściwości zabezpieczające przed szkodliwym działaniem czynników z zewnątrz.

  • ialuset - krem z kwasem hialuronowym – hit francuskiej branży beauty! ialuset z czystym kwasem hialuronowym, to krem z czystym kwasem hialuronowym, nawilżający, który oprócz głównego zastosowania czyli regeneracji ran i otarć, doskonale rewitalizuje skórę. Krem ialuset działa na wszystkich etapach procesu gojenia,widocznie je przyśpieszając. Jego higroskopijna zdolność utrzymuje wilgotne środowisko, które sprzyja procesowi regeneracji tkanek. Służy do leczenia niezainfekowanych ran, w tym owrzodzeń na nogach.

  • Amalian High Potency Cooling Fluid 100 ml + 12 maseczek chłodzących - doskonały fluid do stosowania po zabiegach inwazyjnych. Łagodzi ból i obrzęki.

    Maseczki w pigułce po kontakcie z wodą zwiększają swoją objętość i skutecznie chłodzą całą twarz łagodząc, ewentualny dyskomfort po zabiegu.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru