MonoDerma

MonoDerma

Monoderma od włoskiej firmy Giuliani to innowacyjny kosmetyk w postaci pojedynczych kapsułek, z których każda zawiera czystą aktywną witaminę - bez konserwantów i „ulepszaczy”. Stanowiące podstawę zdrowia i młodości, witaminy A, E oraz C, skutecznie pokonują barierę naskórka, przywracając skórze blask i witalność.
Dzięki innowacyjnej formule opakowania ta dawka nie jest ani zbyt duża, ani zbyt mała. To bezpieczna ilość aktywnej substancji na każdy dzień. Sama kapsułka jest w 100% biodegradowalna i w 100% biokompatybilna z naturalnym ekosystemem skóry (nawet przypadkowe połknięcie nie stanowi zagrożenia).

Dodatkową zaletą kapsułki jest szczelna ochrona substancji aktywnej przed środowiskiem zewnętrznym, np. tlenem, co mogłoby wywołać reakcję zmieniającą właściwości preparatu i pozbawić go skuteczności. Monoderma’ można stosować codziennie – jako bazę pod makijaż, krem lub zamiast kremu.
Codzienne stosowanie witamin u osób młodych zapobiega utracie kolagenu i elastyny, a u osób dojrzałych stymuluje syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia się skóry, czyniąc ją zarazem gładką i promienną.
Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru