Szkolenie z wypełniaczy HA - podstawowe

Kod: 17-0001
2 290,00 zł

Dermatic Aesthetic Academy to innowacyjne centrum szkoleniowe z ponad 10 letnim doświadczeniem na polskim rynku.

Szkolenia realizujemy wg najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Szkolimy lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarki, położne i kosmetologów. Dzięki naszym doświadczonym prelegentom, kursanci na naszych szkoleniach zdobywają wiedzę na najwyższym poziomie.

Szkolenie dedykowane osobom chcącym rozpocząć zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego (lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarek oraz kosmetologów) i które ukończyły szkolenie z mezoterapii igłowej.

Zakres szkolenia*

  • Korekcja fałd nosowo-wargowych
  • Modelowanie konturu ust i korekcja zmarszczek palacza
  • Unoszenie kącików ust
  • Powiększanie ust
  • Korekcja linii marionetki

* praktykowane podczas szkolenia okolice zabiegowe zależą od wskazań występujących u modelek. Wskazania oceniane są podczas konsultacji przedzabiegowych przez trenera wspólnie z grupą kursantów. Może to spowodować, że nie wszystkie zabiegi z powyższej listy zostaną przepraktykowane podczas szkolenia z powodu braku modelki posiadającej określone wskazania.

Więcej informacji oraz kontakt do Akademii

  • Telefon: +48 575 331 667 
  • Mail: szkolenia@dermatic.pl 

Szczegóły

1. Data szkolenia: wybierz z rozwijanej listy powyżej

2. Cena: 2290 zł (brutto)*

3. Długość szkolenia: 7 godzin

4. Wielkość grupy: do 6 osób

6Regulamin Dermatic Aesthetic Academy dostępny TUTAJ >

5. Modelki do zabiegów: kursanci proszeni są o przyjście z modelką. W razie potrzeby organizator zapewnia modelki. Koszt uczestnictwa to 250 zł/1ml

* Koszt uczestnictwa w szkoleniu 1 osoby wynosi 1861,79 zł (netto). Do podanej ceny nie doliczymy podatku VAT, gdy udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych (co najmniej 70%) i służy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych (aby skorzystać z tej ceny należy złożyć stosowne oświadczenie. Więcej informacji TUTAJ >.

W przeciwnym razie do powyższej ceny zostaje doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Cena brutto szkolenia wynosi wówczas 2290,00 zł.

 

Karolina 16.10.2020

Bardzo dobrze zorganizowane szkolenie. Trener cierpliwie odpowiadał na pytania i było dużo praktyki.

joanna 02.10.2020

Rewelacyjne szkolenie! Szczegółowe omówienie technik podania, wskazań, przeciwskazań, Wszystko pięknie zaprezentowane w praktyce i przećwiczone na modelkach. Ogrom wiedzy i doświadczenia. Polecam wszystkim. Pozdrawiam

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Regulamin szkoleniaPobierz
PoziomPoziom zaawansowany
TematykaWypełniacze