TSK

TSK

W 2019 roku TSK Laboratory obchodziło 45-lecie istnienia.

Przez te lata TSK Laboratory poprawiło życie milionów ludzi na całym świecie.

TSK kładzie duży nacisk na rozwój nowych technologii i innowacji produktowych. Celem jest dostarczanie nowych rozwiązań dla rynku estetycznego, radiologii interwencyjnej, okulistycznej i stomatologicznej, które poprawią wyniki kliniczne, jednocześnie poprawiając bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Dwa przykłady tych innowacji to m.in. LOW DEAD SPACE.

Aby przezwyciężyć wady stosowania kaniul zamiast igieł, TSK opracowało kaniulę STERiGLIDE. Końcówka w kształcie kopuły i opatentowana obróbka powierzchni zapewniają łatwiejsze wprowadzenie kaniuli i zapewniają do 50% lepszy poślizg. Potrzebna jest mniejsza siła wprowadzająca, co zmniejsza ryzyko siniaków i dyskomfortu pacjenta.

Dalsze udoskonalanie doświadczeń związanych ze stosowaniem iniekcji, TSK opracowało nową innowację w postaci igieł: ”Invisible Needle”. NIEWIDOCZNA IGŁA to pierwsza tego typu igła i najcieńsza dostępna do tej pory. Niewidzialna igła jest o 14% cieńsza niż igła 33G i zapewnia niemal bezbolesne wstrzyknięcie, jednocześnie znacznie zmniejszając ryzyko siniaków. NIEWIDOCZNA IGŁA zapewnia pacjentom najlepsze ogólne wrażenia i ustanowiła nowy standard wstrzykiwania wysokiej wartości substancji na różnych rynkach.
Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru