PBSerum Medical - TSK

PBSerum Medical - TSK

Nowa siła w estetyce!

pbserum MEDICAL to nowa, innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty dedykowane są specjalistom zabiegów estetycznych.

Pbserum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów:

 • substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz
 • odczynników enzymatycznych o różnej intensywności.

  Innowacyjna technologia wykorzystania enzymów


  Linia produktów pbserum oparta jest na innowacyjnej technologii wykorzystującej rekombinowane enzymy. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Skuteczność enzymów pbserum została przebadana w badaniach in vitro i in vivo.

  Wyniki badań in vivo pokazały, że doskonale nadają się do leczenia zwłóknień, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu produktu. Co więcej dzięki właściwościom enzymów rekombinowanych oraz ich sterylnej konserwacji (liofilizacja) produkty charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

  Jakość

  pbserum MEDICAL to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

  Po więcej informacji wejdź na stronę WWW.PBSERUMMEDICAL.PL
  W 2019 roku TSK Laboratory obchodziło 45-lecie istnienia.

  Przez te lata TSK Laboratory poprawiło życie milionów ludzi na całym świecie.

  TSK kładzie duży nacisk na rozwój nowych technologii i innowacji produktowych. Celem jest dostarczanie nowych rozwiązań dla rynku estetycznego, radiologii interwencyjnej, okulistycznej i stomatologicznej, które poprawią wyniki kliniczne, jednocześnie poprawiając bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Dwa przykłady tych innowacji to m.in. LOW DEAD SPACE.

  Aby przezwyciężyć wady stosowania kaniul zamiast igieł, TSK opracowało kaniulę STERiGLIDE. Końcówka w kształcie kopuły i opatentowana obróbka powierzchni zapewniają łatwiejsze wprowadzenie kaniuli i zapewniają do 50% lepszy poślizg. Potrzebna jest mniejsza siła wprowadzająca, co zmniejsza ryzyko siniaków i dyskomfortu pacjenta.

  Dalsze udoskonalanie doświadczeń związanych ze stosowaniem iniekcji, TSK opracowało nową innowację w postaci igieł: ”Invisible Needle”. NIEWIDOCZNA IGŁA to pierwsza tego typu igła i najcieńsza dostępna do tej pory. Niewidzialna igła jest o 14% cieńsza niż igła 33G i zapewnia niemal bezbolesne wstrzyknięcie, jednocześnie znacznie zmniejszając ryzyko siniaków. NIEWIDOCZNA IGŁA zapewnia pacjentom najlepsze ogólne wrażenia i ustanowiła nowy standard wstrzykiwania wysokiej wartości substancji na różnych rynkach.
 • Zwiń opis