Zmarszczki średnie

Zmarszczki średnie

Zmarszczki pojawiają się na naszej skórze nawet już po 20 roku życia. Głównie można zauważyć wtedy umiarkowane linie w kącikach oczu, na czole i przy ustach.

Na redukcję średnich zmarszczek składa się wiele czynników, które zależne są od świadomości i działań naszych pacjentów.

Podczas konsultacji warto zapytać o stosowaną dietę, ilość snu i kosmetyki, które na co dzień aplikują. Pamiętajmy, że dobór zabiegu i wykorzystanych w nich preparatów zależy od kondycji skóry pacjenta i jego ogólnego stanu zdrowia.

Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

 • Amalian SF 20 Medium – najbardziej uniwersalny produkt z całej gamy SF, przeznaczony do wypełnienia średnich zmarszczek. Charakteryzuje się miękką, w pełni nawodnioną strukturą, dzięki której produkt bardzo łatwo się poddaje.

 • SRS Salmon Range SPN 6 3ml + Collagen Booster – połączenie tych preparatów daje efekt pobudzający regenerację kolagenu, naprężenia skóry i poprawy konturu twarzy, szyi i dłoni.

 • Neauvia Stimulate – wypełniacz charakteryzujący się wysokim stężeniem kwasu hialuronowego oraz wysoką lepkością hydrożelu, które pozwalają na dłużej utrzymać efekt wypełnienia ubytków tkanki.

 • Venome Filler M - wypełniacz do średnich i głębokich linii oraz bruzd nosow-wargowych. Zwiększa jędrność skóry i elastyczność tkanek
 • Mesofiller Global to wypełniacz na bazie wysoko usieciowanego i wysoko oczyszczonego kwasu hialuronowego do korekcji średnio głębokich zmarszczek i odnowy wolumetrii twarzy. Nadaje się do łączenia z innymi procedurami zabiegowymi, np. peeling chemiczny, toksyna botulinowa czy mezoterapia.  

 • Revolax Fine Lidocaine - lekki wypełniacz skórny o wysokiej lepkosprężystości, przeznaczony do korekcji powierzchownych linii. Szybko wchłania się w skórę, tworząc naturalny i zdrowy wygląd..
 • Zwiń opis

  Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

  Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru