Skóra trądzikowa

Skóra trądzikowa

Każdy, kto ma za sobą zmagania z wypryskami, krostkami i zaskórnikami wie, że to nie łatwa walka. Jednak dostępne najnowsze terapie są skuteczne. Warunkiem jest jednak szybkie podjęcie leczenia.

Skóra trądzikowa wymaga nie tylko leczenia, ale też szczególnej troski na co dzień. Ze względu na swoje umiejscowienie, charakter wykwitów i przewlekły przebieg, a także pozostawianie szpecących blizn u części chorych, stanowi problem zarówno psychologiczny jak i estetyczny.

Leczenie tej choroby skóry jest trudne, wymaga od specjalisty dużej wiedzy a od pacjenta dyscypliny. Terapia zarówno dermatologiczna jak i w gabinecie medycyny estetycznej jest długotrwała ale jednak bardzo skuteczna!

Produkty do terapii antytrądzikowej to m.in.:

  • PQAGE Evolution 3ml – Peeling Liftingujący - formuła będąca mieszanką TCA, kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo.

  • Venome Acne - to jeden z niewielu mezokoktajli dedykowanych dla skóry trądzikowej. Zabieg z tym preparatem reguluje produkcję sebum a także zapobiega powstawaniu przebarwień potrądzikowych. Skóra pacjenta staje się gładsza, pozbawiona czerwonych plamek potrądzikowych i odpowiednio nawilżona.

  • Dermaheal SR - to rewitalizujący skórę produkt do mezoterapii. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych daje efekt odmłodzenia, działa przeciwzmarszczkowo, zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach.

  • SRS Retinol 300 - witamina A i jej pochodne mają również niezwykle korzystny wpływ na kontrolowanie trądziku oraz odmłodzenie skóry.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru