Szkolenie z zastosowania enzymów PBSerum + produkty

Kod: 03-08-0048-12-01
1 900,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 900,00 zł

Szkolenie z zastosowania enzymów PBSerum Medical w zabiegach estetycznych

Zastosowanie enzymów pozwala na osiągnięcie efektów estetycznych, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać, stosując tylko jedną technikę rewitalizacji skóry. Szkolenie dedykowane jest dla osób posiadających doświadczenie w prowadzeniu zabiegów z mezoterapii igłowej.

Podczas szkolenia największy nacisk kładziemy na dokładne omówienie wskazań zabiegowych, zaplanowanie poszczególnych technik oraz ćwiczenia praktyczne. Szkoleni jest okazją do omówienia nietypowych przypadków, z którymi spotkali się kursanci, a także przestrzenią do zweryfikowania wcześniejszych umiejętności.

PBSErum Medical Medium otrzymało zaszczytny tytuł "INNOWACJI LNE" podczas 40 Kongresu i Targów LNE w Krakowie!

CZYM SĄ ENZYMY

PBSerum Medical to  innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. 

PBSerum Medical to gama 3 produktów oparta na innowacyjnej technologii wykorzystującej rekombinowane enzymy. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Pbserum l to unikalne połączenie 2 preparatów: substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz odczynników enzymatycznych o różnej intensywności.

PBSerum Medical to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

3 rodzaje enzymów:

Czytaj więcej na portalu AESTHETIC BUSINESS: TUTAJ

 

AGENDA

  • Omówienie zastosowania enzymów PBSerum Medical w terapii zwłóknień, blizn, cellulitu, rozstępów, depozytów tłuszczu 
  • Co to są enzymy, jak działają i jak je podawać 
  • Część praktyczna składająca się z zabiegów z zastosowaniem enzymów PBSerum Medical na wybrane okolice, np. worki pod oczami, cellulit, blizny, wiotka skóra na brzuchu czy kolanach.

SZCZEGÓŁY

  • Data: wybierz z listy powyżej
  • Cena: 1900zł (brutto)
  • Wielkość grupy: do 7 osób
  • Długość szkolenia: 7 godzin
  • Modelki/modele na szkoleniu: Informujemy, że na szkolenie kursantka/nt mogą przyjść ze Swoimi modelkami/mi jak i również sami skorzystać z możliwości bycia modelką/em. Koszt uczestnictwa w szkoleniu w roli modelki/a to 150zł.
  • Regulamin Dermatic Aesthetic Academy dostępny TUTAJ 
  • Język: szkolenie prowadzone jest w j. polskim. Osoby zainteresowane szkoleniem w innym języku, proszone są o kontakt pod nr. tel. 575331667

KONTAKT

UWAGA PRZY ZAPISACH NA SZKOLENIE, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

Lucyna 09.11.2020

Fantastyczne szkolenie. Bardzo ułatwi mi to pracę z tymi produktami. Nauczyłam się technik podania i zastosowania preparatów.

Sylwia 09.10.2020

Zachęcam do skorzystania zarówno ze szkolenia jak i pracy z produktami PbSerum Medical. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie! Dokładne omówienie produktów, ich składu, działania, sposobu podaży i efektów. Dużo praktyki, która umożliwia bezstresową pracę z tymi produktami już samodzielnie w gabinecie. Efekty zabiegów z zastosowaniem enzymów PbSerum są rewelacyjne

Edyta B. 01.10.2020

Rewelacyjne szkolenie! Szczegółowe omówienie technik podania, wskazań, przeciwskazań, Wszystko pięknie zaprezentowane w praktyce i przećwiczone na modelkach. Specyficzny produkt, rozwiązujący kilka problemów, który wymaga nauki podania. Cieszę się, że mogłam skorzystać ze szkolenia z p. dr Pawłem. Ogrom wiedzy i doświadczenia. Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć pracę z tym produktem. A produkt - fenomenalny. Pozdrawiam

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Regulamin szkolenia Pobierz
Poziom Poziom zaawansowany
Tematyka Enzymy