Szkolenie z zastosowania enzymów PBSerum Medical w zabiegach estetycznych

Kod: 17-0028
1 900,00 zł

Szkolenie z zastosowania enzymów PBSerum Medical w zabiegach estetycznych

Zastosowanie enzymów pozwala na osiągnięcie efektów estetycznych, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać, stosując tylko jedną technikę rewitalizacji skóry. Szkolenie dedykowane jest dla osób posiadających doświadczenie w prowadzeniu zabiegów z mezoterapii igłowej.

Podczas szkolenia największy nacisk kładziemy na dokładne omówienie wskazań zabiegowych, zaplanowanie poszczególnych technik oraz ćwiczenia praktyczne. Szkoleni jest okazją do omówienia nietypowych przypadków, z którymi spotkali się kursanci, a także przestrzenią do zweryfikowania wcześniejszych umiejętności.

PBSErum Medical Medium otrzymało zaszczytny tytuł "INNOWACJI LNE" podczas 40 Kongresu i Targów LNE w Krakowie!

CZYM SĄ ENZYMY

PBSerum Medical to  innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. 

PBSerum Medical to gama 3 produktów oparta na innowacyjnej technologii wykorzystującej rekombinowane enzymy. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Pbserum l to unikalne połączenie 2 preparatów: substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz odczynników enzymatycznych o różnej intensywności.

PBSerum Medical to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

3 rodzaje enzymów:

Czytaj więcej na portalu AESTHETIC BUSINESS: kliknij TUTAJ

 

 

  SZCZEGÓŁY

  1. Data: wybierz z listy powyżej

  2. Cena: 1900zł (brutto)

  3. Wielkość grupy: do 7 osób

  4. Długość szkolenia: 7 godzin

  5. Modelki/modele na szkoleniu

      Informujemy, że na szkolenie kursantka/nt mogą przyjść ze Swoimi modelkami/mi jak i również sami skorzystać z możliwości bycia modelką/em.

      Koszt uczestnictwa w szkoleniu w roli modelki/a to 150zł.

  6. Regulamin Dermatic Aesthetic Academy dostępny TUTAJ 

  7. Język: szkolenie prowadzone jest w j. polskim. Osoby zainteresowane szkoleniem w innym języku, proszone są o kontakt pod nr. tel. 575331667

  AGENDA

  1.  Omówienie zastosowania enzymów PBSerum Medical w terapii zwłóknień, blizn, cellulitu, rozstępów, depozytów tłuszczu 

  2. Co to są enzymy, jak działają i jak je podawać 

  3. Część praktyczna składająca się z zabiegów z zastosowaniem enzymów PBSerum Medical na wybrane okolice, np. worki pod oczami, cellulit, blizny, wiotka skóra na brzuchu czy kolanach.

  Więcej informacji oraz kontakt do Akademii

  • Telefon: +48 575 331 667 
  • Mail: szkolenia@dermatic.pl 

  UWAGA: PRZY ZAPISACH NA SZKOLENIE, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

  DOFINANSOWANIE: Na to szkolenie możesz ubiegać się o dofinansowanie. Sprawdź gdzie i jak aplikować TUTAJ. Jeśli masz dodatkowe pytania, nasi konsultanci chętnie udzielą Ci pomocy. Numer kontaktowy: 574790320.

   

  Lucyna 09.11.2020

  Fantastyczne szkolenie. Bardzo ułatwi mi to pracę z tymi produktami. Nauczyłam się technik podania i zastosowania preparatów.

  Sylwia 09.10.2020

  Zachęcam do skorzystania zarówno ze szkolenia jak i pracy z produktami PbSerum Medical. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie! Dokładne omówienie produktów, ich składu, działania, sposobu podaży i efektów. Dużo praktyki, która umożliwia bezstresową pracę z tymi produktami już samodzielnie w gabinecie. Efekty zabiegów z zastosowaniem enzymów PbSerum są rewelacyjne

  Edyta B. 01.10.2020

  Rewelacyjne szkolenie! Szczegółowe omówienie technik podania, wskazań, przeciwskazań, Wszystko pięknie zaprezentowane w praktyce i przećwiczone na modelkach. Specyficzny produkt, rozwiązujący kilka problemów, który wymaga nauki podania. Cieszę się, że mogłam skorzystać ze szkolenia z p. dr Pawłem. Ogrom wiedzy i doświadczenia. Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć pracę z tym produktem. A produkt - fenomenalny. Pozdrawiam

  Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

  Regulamin szkolenia Pobierz
  Poziom Poziom zaawansowany
  Tematyka Enzymy