Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Dermatic sp. z o.o. (dawniej Esthetic Solutions S.C. Andrzej Szymczak Tomasz Pawelczak), właściciel marki Dermatic.pl i Dermatic Aesthetic Academy, znalazł się w elitarnym gronie posiadaczy aż dwóch certyfikatów jakości ISO*! 

Nadane przez niezależne jednostki wyróżnienia są potwierdzeniem, iż każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług oraz sprzedawanych wyrobów była zawsze na najwyższym poziomie.

Kliknij na poniższe certyfikaty, aby dowiedzieć się więcej.

*Czym jest ISO?

ISO to nazwa Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej, która powstała w 1947 roku w Genewie. Zrzesza ona stowarzyszenia normalizacyjne z różnych państw świata, a Polskę w tym gronie reprezentuje Krajowy Komitet Normalizacyjny. Celem tych organizacji jest wytworzenie wspólnych standardów działania w praktycznie wszystkich dziedzinach naszego życia. Samo zaś wyrażenie ISO nie jest skrótem tylko nazwą i nawiązuje do greckiego słowa isos znaczącego równy.

Normy ISO stosowane w biznesie mają na celu standaryzację procesów oraz działań w firmie, zapewniając odpowiednią jakość oraz powtarzalność tak, by Klienci byli obsługiwani na najwyższym światowym poziomie. Normy te dotyczą również obszarów zarządzania w przedsiębiorstwach, zapewniając m.in. wysoki poziom bezpieczeństwa pracy, przetwarzania danych czy przechowywania dokumentów.