Bezpieczeństwo i jakość to nasze priorytety. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów ISO, które potwierdzają nasze zaangażowanie w dostarczanie tylko najwyższej jakości produktów i usług.

Kiedy wybierasz Dermatic, masz pewność, że współpracujesz z zaufanym partnerem w dziedzinie estetyki.

*Kliknij na poniższe certyfikaty, aby dowiedzieć się więcej.

*Czym jest ISO?

ISO to nazwa Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej, która powstała w 1947 roku w Genewie. Zrzesza ona stowarzyszenia normalizacyjne z różnych państw świata, a Polskę w tym gronie reprezentuje Krajowy Komitet Normalizacyjny. Celem tych organizacji jest wytworzenie wspólnych standardów działania w praktycznie wszystkich dziedzinach naszego życia. Samo zaś wyrażenie ISO nie jest skrótem tylko nazwą i nawiązuje do greckiego słowa isos znaczącego równy.

Normy ISO stosowane w biznesie mają na celu standaryzację procesów oraz działań w firmie, zapewniając odpowiednią jakość oraz powtarzalność tak, by Klienci byli obsługiwani na najwyższym światowym poziomie. Normy te dotyczą również obszarów zarządzania w przedsiębiorstwach, zapewniając m.in. wysoki poziom bezpieczeństwa pracy, przetwarzania danych czy przechowywania dokumentów.