Szkolenia stacjonarne

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru
Szkolenie z wykorzystaniem kaniuli w zabiegach estetycznych. (Szkolenia)

Szkolenie z technik zabiegowych z wykorzystaniem kaniuli

3 290,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 290,00 zł

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    

Czy zależy Ci na rozwoju zawodowym pod okiem najlepszych praktyków z dziedziny zabiegów estetycznych?

Poszerzenie oferty Twojego gabinetu z pewnością przyniesie wiele korzyści – od zdobycia nowych umiejętności, po dziesiątki zadowolonych klientek, które wrócą, by powtórzyć serię i polecą zabieg swoim koleżankom co szybko powiększy bazę Twoich klientów.

W ofercie Dermatic dajemy Ci możliwość skorzystania z pojedynczego szkolenia jak i przedstawiamy pełną ścieżkę Twojej kariery zawodowej od podstaw mezoterapii po eksperckie wyplenianie kwasem hialuronowym.

Dzięki doświadczeniu trenerów i praktycznego podejścia do szkoleń, kursanci są w stanie zdobyć wiedzę na najwyższym poziomie, ucząc się na szerokiej gamie sprawdzonych produktów światowych marek.

Od początku istnienia w szkoleniach Dermatic Aesthetic Academy wzięło udział ponad 2500 uczestników!

Oferta szkoleniowa

Szkolenie z mezoterapii igłowej

Akademia szkoleń zabiegów estetycznych Dermatic Aesthetic Academy oferuje szkolenie z mezoterapii igłowej, które polega na rewitalizacji skóry w obszarach twarzy, szyi, dekoltu, skóry głowy i dłoni.

Zabieg przeprowadza się poprzez wykonywanie niewielkich nakłuć, które poprawiają mikrokrążenie i stymulują proces syntezy białka. Szkolenie trwa 7 godzin i przeznaczone jest dla pięcioosobowej grupy. Dlaczego warto zdecydować się na szkolenie z tego zakresu?

Patrząc na efekty mezoterapii igłowej, nie trzeba długo zastanawiać się nad odpowiedzią. Możliwość nawilżenia skóry, redukcji zmarszczek, czy trądziku niewątpliwie zachęci klientów do poddania się zabiegowi. Ważne, aby został przeprowadzony przez wykwalifikowanego zabiegowca i przy wykorzystaniu sprawdzonych produktów.

Szkolenia z wypełniaczy

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z kwasem hialuronowym, rozważ kilku-poziomowe szkolenie z wypełniaczy HA. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę z zakresu wypełniaczy.

  • Podstawowe szkolenie ma za zadanie przekazać całą potrzebną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu podstaw wypełniania kwasem, czyli nauka prawidłowej korekcji bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek palacza, bruzd marionetki oraz naukę wypełniania ust. Trener prezentuje techniki na połowie twarzy, natomiast kursanci pod jego okiem na drugiej połowie.
  • Wersja zaawansowana przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla osób, które mają certyfikat z wersji podstawowej oraz kilkumiesięczne doświadczenie w pracy z kwasem hialuronowym. Głównym obiektem zainteresowań podczas całego kursu jest korekcja poważniejszych niedoskonałości przy pomocy iniekcji kwasu hialuronowego w wyznaczone miejsca tj. uwydatnianie kości policzkowych, wypełnianie utraconej objętości policzków w dolnej i górnej części, modelowanie brody i podbródka czy zaawansowane metody wypełniania ust.
  • Natomiast na trzecim poziomie szkolenia – eksperckim – kursanci pod bacznym okiem trenerki uczą się wypełniania utraconej objętości w okolicy skroni, wypełniania doliny łez, modelowania kształtu nosa, wypełniania zmarszczek w okolicy szyi i dekoltu czy odmładzania wierzchniej części dłoni.
  • Etapem pośrednim jest Festiwal Ust który jest poświęcony całkowicie ustom i ich modelowaniu za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego. Jeśli zastanawiało nas, kto może skorzystać z zabiegu na usta, jakie są przeciwwskazania, jakie są granice ingerencji wykonującego zabieg itd., to tutaj znajdziemy odpowiedzi na te nurtujące nas pytania.
  • Co więcej Akademia dermatic proponuje warsztaty na których kursanci po osiągnięciu zaawansowanego poziomu, mogą zaczerpnąć jeszcze więcej praktyki u boku doświadczonej trenerki.

Szkolenie z zabiegów autologicznych: PRP i iPRF

Zabiegi autologiczne to hity ostatnich lat oraz zabiegi dla bardziej wymagających pacjentów. Polegają na wykorzystaniu własnej krwi pacjenta która jest odwirowywana w określanych parametrach dzięki czemu tworzy osocze bogatopłytkowe lub fibrynę bogatopłytkową.

Można ich używać jako świetny sposób leczenia niedoskonałości skórnych dla osób mających alergię na środki, których używa się klasycznie w zabiegach estetycznych.

Osocze i fibryna bogatopłytkowe poprzez uwalniane czynnika wzrostu mają wpływ na uzyskanie efektów regeneracyjnych skóry, poprawienie jej ukrwienia, odżywienie, odnowę poprzez stymulację komórek macierzystych oraz pobudzanie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu oraz osiągnięciu efektu delikatnego wypełnienia zmarszczek. W trakcie szkoleń przeprowadzane są takie zabiegi jak rewitalizacja skóry twarzy, korekcja zmarszczek i fałd, wypełnianie blizn potrądzikowych, rozstępów oraz leczenie wypadania włosów.

Szkolenie z botoksu

Wypełnianie botoksem niewątpliwie stało się jednym z najbardziej pożądanych zabiegów estetycznych. Działanie wskazanej substancji jest znane na całym świecie – niekiedy poprzez jedno wstrzyknięcie jesteśmy w stanie wygładzić zmarszczki, czy unieść kąciki ust. Patrząc na spektakularne efekty tego środka, z pewnością warto dodać zabieg z jego wykorzystaniem do swojej oferty.

Niezbędny będzie do tego profesjonalny kurs botoksu, który oferuje akademia szkoleń z zabiegów estetycznych Dermatic Aesthetic Academy. Zdobędziesz tam niezbędne informacje odnośnie właściwości botoksu, jego prawidłowego przygotowania oraz technik iniekcji.

Szkolenie podstawowe przeznaczone jest wyłącznie dla lekarzy.