Książki edukacyjne

Książki edukacyjne

Wiedza na temat działania i prawidłowych technik podawania preparatów w zabiegach estetycznych to gwarancja bezpieczeństwa pacjentów i osiągnięcia znakomitych efektów. 

Dlatego oprócz szkoleń, Dermatic przygotował dla Państwa ofertę materiałów edukacyjnych z najwyższej półki. 

Poniższe materiały są uzupełnieniem szkoleń stacjonarnych, natomiast dla osób początkujących stanowią doskonałą bazę wiedzy na początku kariery w dziedzinie zabiegów estetycznych.

Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Książki edukacyjne

Praca w sektorze medycy estetycznej wymaga profesjonalnej wiedzy. Chodzi nie tylko o zapewnienie klientowi oczekiwanego przez niego efektu, ale też o to, by zabieg był w pełni bezpieczny. Dlatego warto szkolić się z Dermatic - zarówno, aby zdobyć, jak też, by pogłębić swoją wiedzę i umiejętności.

Fachowa wiedza na temat działania i prawidłowych technik podawania preparatów w zabiegach estetycznych stanowi gwarancję bezpieczeństwa pacjentów i osiągnięcia znakomitych efektów. Osoba korzystająca z usług medycyny estetycznej nie tylko żywi konkretne oczekiwania wobec gabinetu, ale też chce czuć się bezpiecznie podczas zabiegu. 

Niezbędną wiedzę i umiejętności można zdobyć dzięki szkoleniom Dermatic. Oprócz szkoleń stacjonarnych i online, Dermatic przygotował ofertę materiałów edukacyjnych z najwyższej półki. Stanowią one uzupełnienie szkoleń stacjonarnych, z kolei dla osób początkujących są doskonałą bazą wiedzy niezbędnej na początku kariery w dziedzinie zabiegów estetycznych.

Jakie książki edukacyjne oferuje Dermatic?

Baza materiałów edukacyjnych, w tym książek, oferowanych przez Dermatic jest bardzo rozbudowana. Znajdziemy pozycje z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii, w tym atlas anatomii twarzy i inne ilustrowane atlasy, książkę o kwasie hialuronowym, pozycje z zakresu wiedzy medycznej oraz wiele im podobnych. Śmiało można powiedzieć, że w swoich dziedzinach są to najlepsze książki dostępne na rynku. Znakomicie sprawdzają się jako podręczniki na studiach medycznych oraz kosmetologicznych, materiały edukacyjne na szkoleniach Dermatic oraz do sięgnięcia po nie w domu, celem uzupełnienia swojej wiedzy praktycznej. Osoby pracujące w dziedzinie zabiegów estetycznych z pewnością znajdą coś dla siebie.

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

Dla kogo przeznaczone są książki edukacyjne Dermatic?

Czy jedynie profesjonalni lekarze lub kosmetolodzy mogą korzystać z książek edukacyjnych Dermatic? Skądże! W ofercie znajdują się pozycje dla szerokiego grona odbiorców. Obok specjalistycznych książek medycznych dostępne są książki dla początkujących oraz dla studentów medycyny i kosmetologii. Znaleźć można pozycje zarówno dla teoretyków, jak i dla praktyków. Oferta zwiera najlepsze książki dla lekarzy, studentów medycyny, farmaceutów i instytucji naukowych. Stanowią one prawdziwą skarbnicę wiedzy medycznej oraz kosmetologicznej.

Zdecydowanie powinni po nie sięgnąć wszyscy, którzy interesują się tym tematem, studenci, osoby odbywające szkolenia z zakresu zabiegów estetycznych, osoby prowadzące gabinety medycyny estetycznej i zatrudnione w nich, lekarze, farmaceuci, kosmetolodzy, badacze... Jakość wydania poszczególnych książek jest wysoka, toteż powinny nam one służyć przez wiele lat. Napisane zostały przystępnym językiem, dzięki czemu zawartą w nich wiedzę łatwo mogą przyswoić sobie zarówno doświadczenie profesjonaliści, jak i początkujący. Atlasy zawierają liczne szczegółowe i czytelne ilustracje.

Dzięki lekturze najlepszych na rynku książek z zakresu medycyny estetycznej, oferowanych przez Dermatic, zdobędziemy i poszerzymy fachową wiedzę, będziemy mogli cały czas zwiększać swoje kompetencje, a co najważniejsze, zapewnimy pacjentom wspaniałe efekty profesjonalnych zabiegów oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa.