Cara Thread

Cara Thread

Poznaj Nić liftingującą nr 1 na świecie – Cara Thread!

To innowacyjna metoda walki z efektami starzenia, bez niepożądanych śladów i uciążliwego okresu regeneracji, za to z natychmiastowymi i długotrwałymi rezultatami.

Co to jest PDO?

PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które stopniowo rozpuszczają się stymulując syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

Nowa technologia Lifting twarzy i ciała bez skalpela

Działanie nici CARA jest oparte na systemie produkcji kolagenu i reakcjach zachodzących wewnątrz tkanek. Reakcje te ostatecznie prowadzą do naciągnięcia i wygładzenia skóry. Rezultaty zabiegu są widoczne zaraz po aplikacji, jednak pełnia efektu jest widoczna po upływie około 12 tygodni od zabiegu.

Nici CARA, dzięki naturalnej reakcji organizmu na wprowadzenie w warstwę skóry właściwej sterylnego ciała obcego, są łatwym i bezpiecznym rozwiązaniem pozwalającym na przywrócenie skórze zdrowego i młodego wyglądu.

Zalety

  • 1. Najwyższej jakości igły z Japonii dla bezbolesnego zabiegu.

  • 2. PDO prosto z Korei Płd. Producent monofilamentu - MAS samodzielnie kontroluje jakość, proces badawczo-rozwojowy oraz produkcję nici, zapewniając najwyższej jakości produkt.

  • 3. Gąbka medyczna niemieckiej produkcji. Bezpieczna i sterylna gąbka, całkowicie różna od zwykłej gąbki przemysłowej.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru