Dermatic Aesthetic Academy to innowacyjne centrum szkoleniowe z ponad 10 letnim doświadczeniem na polskim rynku.
Szkolenia realizujemy wg najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Szkolimy lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarki, położne i kosmetologów. Dzięki naszym doświadczonym prelegentom, kursanci na naszych szkoleniach zdobywają wiedzę na najwyższym poziomie.
Nici PDO wykonane są z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksanon), która w określonym czasie rozpuszcza się w tkance. PDO stymuluje produkcję nowego kolagenu - białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry.
Dodatkowow stymulacja fibroblastów pwooduje pobudzenie syntezy elastyny - białka odpowiedzilanego za sprężystość i elastyczność skóry. Nić PDO umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice.
Zakres szkolenia
1. Formalne aspekty świadczenia usług kosmetologii estetycznej
2. Zasady higieny i BHP w gabinecie
3. Wskazania i przeciwskazania do zabiegu
4. Kwalifikacja pacjentów do zabiegu
5. Omówienie poszczególnych etapów zabiegu, dawkowanie
6. Zasady postępowania po zabiegu
7. Zasady postępowania wobec możliwych powikłań
8. Samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników szkolenia pod okiem trenerki. Okolice zabiegowe* to twarz, szyja, dekolt, biust.
* praktykowane podczas szkolenia okolice zabiegowe zależą od wskazań występujących u modelek. Wskazania oceniane są podczas konsultacji przedzabiegowych przez trenera wspólnie z grupą kursantów. Może to spowodować, że nie wszystkie zabiegi z powyższej listy zostaną przepraktykowane podczas szkolenia z powodu braku modelki posiadającej określone wskazania.
Szczegóły
1. Data szkolenia: wybierz z rozwijanej listy powyżej
2. Cena: 2690 zł (brutto)
2. Długość szkolenia: 7 godzin
3. Wielkość grupy: do 6 osób
6. Regulamin Dermatic Aesthetic Academy dostępny TUTAJ >
4. Modelki do zabiegów: kursanci proszeni są o przyjście z modelką. W razie potrzeby organizator zapewnia modelki. Koszt uczestnictwa to 10 zł./ 1 nić
Więcej informacji oraz kontakt do Akademii
- Telefon: +48 575 331 667
- Mail: szkolenia@dermatic.pl
- Strona www: www.szkolenia-medycyna-estetyczna.pl
Moje klienta uwielbiają ten zabieg, a ja się cieszę ze trafiłem na szkolenie w Dermatic - bo czuje się pewna wykonując te zabiegi! dostałam tego czego oczekiwałam - dużo wiedzy i praktyki. Nie zastanawiajcie się - naprawdę warto!
Bardzo polecam szkolenie z Nici. Dużo praktycznej wiedzy
Polecam!!!!!!nici to teraz mój ulubiony zabieg
Nie spodziewałam się, ze szkolenie z NICI będzie takie proste. Bardzo dziękuję, wprowadziłam już nowy zabieg do mojej oferty i cieszy się dużym powodzeniem. Polecam też z tego względu, że zabieg nićmi nie wyklucza innych zabiegów.
Ogrom wiedzy i praktyki. Jeden z lepszych zabiegów jakie wprowadziłam w gabinecie.
Byłem i polecam! Dużo modelek, duża dawka wiedzy teoretycznej.
Świetne podejście prowadzącego do kursantów.
Warto skorzystać jest możliwość dofinansowania!
Ogromna dawka wiedzy i profesjonalne podejście do klienta !
P O L E C A M !!!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować
Regulamin szkolenia | Pobierz |
---|---|
Poziom | Poziom podstawowy |
Tematyka | Nici PDO |