TSK - Venome

TSK - Venome

W 2019 roku TSK Laboratory obchodziło 45-lecie istnienia.

Przez te lata TSK Laboratory poprawiło życie milionów ludzi na całym świecie.

TSK kładzie duży nacisk na rozwój nowych technologii i innowacji produktowych. Celem jest dostarczanie nowych rozwiązań dla rynku estetycznego, radiologii interwencyjnej, okulistycznej i stomatologicznej, które poprawią wyniki kliniczne, jednocześnie poprawiając bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Dwa przykłady tych innowacji to m.in. LOW DEAD SPACE.

Aby przezwyciężyć wady stosowania kaniul zamiast igieł, TSK opracowało kaniulę STERiGLIDE. Końcówka w kształcie kopuły i opatentowana obróbka powierzchni zapewniają łatwiejsze wprowadzenie kaniuli i zapewniają do 50% lepszy poślizg. Potrzebna jest mniejsza siła wprowadzająca, co zmniejsza ryzyko siniaków i dyskomfortu pacjenta.

Dalsze udoskonalanie doświadczeń związanych ze stosowaniem iniekcji, TSK opracowało nową innowację w postaci igieł: ”Invisible Needle”. NIEWIDOCZNA IGŁA to pierwsza tego typu igła i najcieńsza dostępna do tej pory. Niewidzialna igła jest o 14% cieńsza niż igła 33G i zapewnia niemal bezbolesne wstrzyknięcie, jednocześnie znacznie zmniejszając ryzyko siniaków. NIEWIDOCZNA IGŁA zapewnia pacjentom najlepsze ogólne wrażenia i ustanowiła nowy standard wstrzykiwania wysokiej wartości substancji na różnych rynkach.
Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

1. VENOME FILLER
- to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

Innowacyjna technologia #TOUCH

Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
Zwiń opis