Po zabiegu - PBSerum Medical

Po zabiegu - PBSerum Medical

Nie ulega wątpliwości, że przeprowadzanie zabiegów takich jak mezoterapia, nici PDO, czy osocze bogato płytkowe, wiąże się z pozostawieniem na skórze mikroskopijnych ran.

Powstałe przerwania struktury mogą doprowadzić do różnych infekcji – stąd też zaleca się unikać stosowania makijażu oraz kontaktu ze skórą przez pierwsze dni po zakończeniu zabiegu.

Dzięki produktom w kategorii „Po zabiegu” zabezpieczysz skórę swoich klientek i stworzysz ochronę, która pozwoli na jej szybszą regenerację

 • Derma-Seal - w celu ograniczenia liczby niepożądanych efektów, na rynku powstał innowacyjny spray pozabiegowy Derma-Seal, który wykazuje właściwości zabezpieczające przed szkodliwym działaniem czynników z zewnątrz.

 • ialuset - krem z kwasem hialuronowym – hit francuskiej branży beauty! ialuset z czystym kwasem hialuronowym, to krem z czystym kwasem hialuronowym, nawilżający, który oprócz głównego zastosowania czyli regeneracji ran i otarć, doskonale rewitalizuje skórę. Krem ialuset działa na wszystkich etapach procesu gojenia,widocznie je przyśpieszając. Jego higroskopijna zdolność utrzymuje wilgotne środowisko, które sprzyja procesowi regeneracji tkanek. Służy do leczenia niezainfekowanych ran, w tym owrzodzeń na nogach.

 • Amalian High Potency Cooling Fluid 100 ml + 12 maseczek chłodzących - doskonały fluid do stosowania po zabiegach inwazyjnych. Łagodzi ból i obrzęki. Maseczki w pigułce po kontakcie z wodą zwiększają swoją objętość i skutecznie chłodzą całą twarz łagodząc, ewentualny dyskomfort po zabiegu.
  Nowa siła w estetyce!

  pbserum MEDICAL to nowa, innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty dedykowane są specjalistom zabiegów estetycznych.

  Pbserum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów:

 • substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz
 • odczynników enzymatycznych o różnej intensywności.

  Innowacyjna technologia wykorzystania enzymów


  Linia produktów pbserum oparta jest na innowacyjnej technologii wykorzystującej rekombinowane enzymy. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Skuteczność enzymów pbserum została przebadana w badaniach in vitro i in vivo.

  Wyniki badań in vivo pokazały, że doskonale nadają się do leczenia zwłóknień, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu produktu. Co więcej dzięki właściwościom enzymów rekombinowanych oraz ich sterylnej konserwacji (liofilizacja) produkty charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

  Jakość

  pbserum MEDICAL to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

  Po więcej informacji wejdź na stronę WWW.PBSERUMMEDICAL.PL
 • Zwiń opis