Po zabiegu - Venome

Po zabiegu - Venome

Nie ulega wątpliwości, że przeprowadzanie zabiegów takich jak mezoterapia, nici PDO, czy osocze bogato płytkowe, wiąże się z pozostawieniem na skórze mikroskopijnych ran.

Powstałe przerwania struktury mogą doprowadzić do różnych infekcji – stąd też zaleca się unikać stosowania makijażu oraz kontaktu ze skórą przez pierwsze dni po zakończeniu zabiegu.

Dzięki produktom w kategorii „Po zabiegu” zabezpieczysz skórę swoich klientek i stworzysz ochronę, która pozwoli na jej szybszą regenerację

 • Derma-Seal - w celu ograniczenia liczby niepożądanych efektów, na rynku powstał innowacyjny spray pozabiegowy Derma-Seal, który wykazuje właściwości zabezpieczające przed szkodliwym działaniem czynników z zewnątrz.

 • ialuset - krem z kwasem hialuronowym – hit francuskiej branży beauty! ialuset z czystym kwasem hialuronowym, to krem z czystym kwasem hialuronowym, nawilżający, który oprócz głównego zastosowania czyli regeneracji ran i otarć, doskonale rewitalizuje skórę. Krem ialuset działa na wszystkich etapach procesu gojenia,widocznie je przyśpieszając. Jego higroskopijna zdolność utrzymuje wilgotne środowisko, które sprzyja procesowi regeneracji tkanek. Służy do leczenia niezainfekowanych ran, w tym owrzodzeń na nogach.

 • Amalian High Potency Cooling Fluid 100 ml + 12 maseczek chłodzących - doskonały fluid do stosowania po zabiegach inwazyjnych. Łagodzi ból i obrzęki. Maseczki w pigułce po kontakcie z wodą zwiększają swoją objętość i skutecznie chłodzą całą twarz łagodząc, ewentualny dyskomfort po zabiegu.
  Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

  W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

  1. VENOME FILLER
  - to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH

  Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

  W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

  5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

  Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
 • Zwiń opis