Oczy - Venome

Oczy - Venome

Strefa wokół oczu to bardzo delikatna okolica ze względu na budowę anatomiczną. Musi być traktowana z rozwagą i największą delikatnością. Dlatego produkty i zabiegi jakie dobierzemy muszą być przemyślane i indywidualnie dostosowane do każdego przypadku.

Jest to problem, który dotyka ponad połowy kobiet i mężczyzn po 40 roku życia. Zanim jednak dobierzemy odpowiedni zabieg, musimy wykluczyć przede wszystkim problemy zdrowotne.

Poniżej przedstawiamy typowe problemy okolicy oczu z jakimi zgłaszają się Wasi klienci oraz ich rozwiązanie:

 • na cienie pod oczami np. >Dermaheal Dark Circle Solution, Light Eyes Ultra>

 • na worki pod oczami np> Venome Meso Eyebag, Dermaheal Eyebag Solution, PBSerum Medical Low

 • działanie profilaktycznie i przeciwzmarszczkowe - >NCTF 135 HA CE, RRS HA Eyes>

 • na opadające powieki - Nici liftingujące PDO – wykonane są z polidioksanonu. W okolicy oka stosuje się najczęściej w celu wygładzenia, zagęszczenia i niwelowania drobnych zmarszczek (dolna powieka i boczna część oczodołu – nici MONO) oraz w celu liftingu powieki górnej i czoła (najczęściej nici Screw, DS. i z haczykami).

 • Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

  W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

  1. VENOME FILLER
  - to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH

  Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

  W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

  5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

  Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
  Zwiń opis