Zmarszczki głębokie - Venome

Zmarszczki głębokie - Venome

Głębokie zmarszczki powstają w wyniku starzenia się organizmu, to bruzdy w których załamania skóry mają co najmniej 0,05 mm głębokości. Zmarszczki głębokie pojawiają się u osób po 40 roku życia, określane są jako zmarszczki mimiczne lub starcze.

Wyróżniamy różne rodzaje zmarszczek głębokich, w zależności od miejsca ich występowania:

 • bruzdy nosowo-wargowe

 • bruzdy nosowo-wargowe
 • lwia zmarszczka
 • zmarszczki palacza
 • zmarszczki marionetki

  Jednym ze skutecznych rozwiązań niwelowania głębokich zmarszczek są wypełniacze na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, które doskonale nadają się również do wolumetrii twarzy. Wypełniając głębokie zmarszczki warto zastanowić się, czy nie wykorzystać żelu dodatkowo do skorygowania/ przywrócenia właściwego kształtu twarzy.

  Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

 • Juvederm Voluma – preparat wolumetryczny, który przywraca twarzy utracony kontur, nadając jędrność podbródkowi, policzkom i kościom policzkowym. Wykazano że efekt liftingu uzyskany dzięki zabiegowi z użyciem tego produktu może być widoczny nawet do 18 miesięcy!

 • Amalian SF 24 Advanced – Jednofazowy, w pełni nawilżony wypełniacz oraz bardzo wydajny biokompatybilny produkt wolumetryczny. Świetnie sprawdzi się w redukcji głębokich zmarszczek, modelowaniu kształtów twarzy a także przy zabiegach na odmłodzenie dłoni.

 • Stylage L/XL/XXL – żel sieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, zawierający 0,3% chlorowodorku lidokainy i mannitolu, sterylny, niepirogenny, o fizjologicznym pH i osmolarności. Przywraca objętość, modeluje kształt twarzy, koryguje głębokie i bardzo głębokie zmarszczki oraz głębokie fałdy nosowo-wargowe.
  Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

  W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

  1. VENOME FILLER
  - to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH

  Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

  W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

  5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

  Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
 • Zwiń opis

  Venome L 2x1ml

  Venome L 1ml