Blizny - Venome

Blizny - Venome

O tym, że blizny to temat wyjątkowo trudny i drażliwy dla pacjentów, wiemy dobrze z codziennej praktyki.

Często jednak, blizny są nie tylko w problemem estetycznym, ale wymagają leczenia i odpowiedniej pielęgnacji.

Im wcześniej rozpoczniemy odpowiedni i kontrolowany proces gojenia, tym większa szansa na to, że blizny zrosną się właściwie i będą jak najmniej widoczne.

Z poniższymi produktami odniesiesz sukces w terapii blizn:
 • PBSerum Medical High – doskonale poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami blizn przerostowych, keloidowych oraz rozstępami
 • Duet SRS Salmon Range SPN 6 + Collagen Booster to koktajl głęboko nawilżający i silnie wspomagający produkcję kolagenu dla skór zniszczonych, z bliznami zanikowymi
 • Jalupro Amino Acids – stymulator tkankowy który wypełni ubytki tkanki i blizny zanikowe a także zagęści skórę
 • Mesoestetic Mesopeel TCA 35% - redukuje powierzchniowe zmiany trądzikowe, dodatkowo głęboko oczyszcza i rozjaśnia skórę


  Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

  W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

  1. VENOME FILLER
  - to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH

  Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

  W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

  5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

  Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
  Zwiń opis