Hyalual Institute - Venome

Hyalual Institute - Venome

Marka Institute Hyalual to innowacyjne podejście do wielu problemów skórnych.

Redukcja zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, usunięcie blizn i przebarwień oraz wyrównanie kolorytu skóry to tylko jedne z wielu efektów, które można uzyskać, stosując opisane w artykule (i nie tylko) specyfiki od Hyalual. Skuteczne techniki i naturalne komponenty produktów składają się na najlepszą nagrodę dla kosmetologa – zadowolenie klienta, który z pewnością powróci z niejedną wizytą!

Szwajcarska marka Institute Hyalual, która od 2007 roku wytwarza środki kosmetyczne o działaniu odmładzającym i wygładzającym skórę zaśługuje na wyróżnienie. Co przyczynia się do uzyskania wspomnianych efektów? Skuteczne działanie zawdzięcza swoim składnikom aktywnym:

 • Kwas bursztynowy – w swoim działaniu wykazuje właściwości antyoksydacyjne, ochronne oraz neutralizujące. Dodatkowo przyspiesza odnowę komórek, co w efekcie pozwala na poprawę gęstości skóry i jej widoczne wygładzenie.

 • Kwas hialuronowy – aktywator procesów nawilżających skórę, które zapewniają utrzymanie właściwego poziomu wody, bez którego prawidłowa regeneracja komórek nie byłaby możliwa. Co więcej, stanowi on doskonałą bazę pod maksymalne wykorzystanie właściwości kwasu bursztynowego.
  Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

  W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

  1. VENOME FILLER
  - to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH

  Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

  W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

  5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

  Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
 • Zwiń opis