Ginekologia estetyczna - Venome

Ginekologia estetyczna - Venome

Narządy intymne, jak każda inna część ciała, ulegają procesowi starzenia. Zmieniają swój wygląd i właściwości biologiczne.

Główne wskazania do zabiegów to:

 • korekcja tkanek miękkich w ginekologii estetycznej
 • plastyka tkanek
 • korekcja lipo dystrofii
 • Przebarwienia


 • Polecamy:

 • Desirial – kwas hialuronowy zawarty w preparacie, pozwala nadać skórze objętości, widocznie ją nawilżyć oraz wyrównać jej strukturę. Co więcej, pobudzone zostają procesy syntezy białek, które odpowiadają za napięcie i ujędrnienie skóry.
 • Neauvia Intense ROSE - preparat, który został stworzony w trosce o urodę i zdrowie intymne, jako produkt dedykowany do korekcji lipoatrofii oraz plastyki okolic intymnych. Jest to kolejny produkt z linii Neauvia Intense, który posiada najwyższe stężenie kwasu hialuronowego. Surowce wchodzące w skład produktu są wysokiej jakości i bezpieczne, co potwierdziły badania kliniczne.
 • Venome Meso Delicate White - mezokoktajl przeciwdziałajacyhiperpigmentacji w szczególnie delikatnych strefach intymnych. Naturalny składnik preparatu jakim jest Arbutyna, jest jednym z najskuteczniejszych substancji o działaniu redukującym przebarwienia i hamującym występowanie hiperpigmentacji wrażliwych okolic.

 • Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

  W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

  1. VENOME FILLER
  - to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH

  Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

  W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

  5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

  Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
  Zwiń opis