SRS Fosfatydylocholina 5ml

Kod: 04-0014

Do najbliższej wysyłki pozostało:

Fosfatydylocholina (zwana także lecytyną) jest enzymem wytwarzanym przez ludzkie ciało i stosuje się jako środek wspomagający w zabiegach odchudzających, spalania tkanki tłuszczowej.  

Jest to wyciąg z fosfolipidów lecytyny sojowej obecnych w błonach komórkowych, które aktywnie uczestniczą w transporcie międzykomórkowym. Jest ona też głównym komponentem błon komórkowych oraz lipoprotein transportowanych wraz z krwią do poszczególnych organów.

Odgrywa istotną rolę zarówno w wewnątrz jak i zewnątrzkomórkowym procesie transportu metabolicznego, kontroluje bowiem substancje opuszczające komórkę oraz absorbowane przez nią. Po odpowiednim zaaplikowaniu fosfatydylocholiny, możliwe jest wywołanie reakcji enzymatycznej, ułatwiającej rozpuszczanie tłuszczy poprzez produkcję mikroskopijnych monoglicerytdów, które transportowane są do wątroby i metabolizowane przez proces beta-oksydacji.

Rezultaty zabiegu widoczne są już po trzecim dniu od zabiegu.

Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Czasem wystarczający jest jeden zabieg.

Wskazania

  • Modelowanie sylwetki
  • Redukcja fałd brzusznych oraz nadmiaru tłuszczu nagromadzonego w górnej części ramion, podudziach, udach, pośladkach, kolanach, plecach
  • Eliminacja tłuszczaków
  • Uzupełnienie efektów przeprowadzonego zabiegu liposukcji

Stosowanie

  • Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej (czasem wystarczający jest jeden zabieg)
  • Rezultaty zabiegu widoczne są już po trzecim dniu od zabiegu

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Ulotka Pobierz
MarkaSRS
ZabiegiLipoliza i modelowanie ciała
Pojemność5ml
Wskazania komponentów mezoterapiiLipoliza iniekcyjna, Ujędrnienie skóry