Venome Succinate Amber Amino BTX 3ml

Kod: 08-0533

Do najbliższej wysyłki pozostało:

 • Planowana wysyłka: DZISIAJ pon. 03.10.2022 

  Zamów do g. 13:00 pon. 03.10.2022 

 • Zdobywasz: 89 BC/szt.  
 • Wysyłka w 24h  
 • Wysyłka DPD, In-Post lub odbiór osobisty  

Venome Succinate Amber Amino BTX to kuracja stymulująca o niezwykle zaawansowanej formule składającej się z unikalnej kombinacji kwasu bursztynowego i hialuronowego, aminokwasów i kompleksu peptydów.

Stymulator Amber Amino BTX to innowacyjne połączenie składników, które cechuje się niezwykle wysoką skutecznością w zakresie przyspieszenia odżywienia i regeneracji tkankowej oraz odbudowy włókien białkowych skóry. Synergiczne działanie składników pozwala skutecznie zmniejszać problem wiotkości i utraty jędrności, dzięki czemu skóra odzyskuje młodszy wygląd i odpowiedni poziom nawilżenia.

Wpływa ona na wzrost potencjału regeneracyjnego skóry, jednocześnie pobudzając fibroblasty do produkcji włókien podporowych i macierzy pozakomórkowej. Skład produktu zapobiega tworzeniu się linii i zmarszczek mimicznych, które powstają na skutek nadmiernej ekspresji mięśni.

Wskazania

 • Dogłębne nawilżenie
 • Zwiększenie jędrności i elastyczności skóry
 • Minimalizacja ilości wolnych rodników, które odpowiedzialne są za uszkadzanie lipidów, białek, w tym włókien kolagenowych i elastynowych, co prowadzi do przyspieszenia procesu starzenia
 • Rozluźnienie napięcia występującego w obrębie mięśni, co wprowadza je w stan dermorelaksacji, niwelując drobne linie i załamania mimiczne

Skład i działanie

 • Kwas Bursztynowy 1,2% - jest naturalnym biostymulatorem tkankowym, występującym w każdym organizmie żywym. Jest niezbędnym składnikiem w Cyklu Krebsa (cykl przemian biochemicznych), którego finalnym produktem jest ATP, czyli cząsteczka energii pozwalająca komórkom odpowiednio funkcjonować. W wyniku przemian Bursztynian sodu jest w stanie efektywnie przyspieszać procesy metaboliczne, co znacząco podnosi ilości transportowanych jonów, przez co komórki są skuteczniej odżywione. Poprawie ulega również oddychanie komórkowe, co przeciwdziała degradacji komórkowej, wynikającej z niskiego stężenia tlenu.Kwas Bursztynowy wykazuje silny potencjał antyoksydacyjny, przez co zmniejsza ilość wolnych rodników tlenowych odpowiedzialnych za niszczenie włókien białkowych.
 • Dodatek wielkocząsteczkowego i małocząsteczkowego, nieusieciowanego kwasu hialuronowego dzięki właściwościom higroskopijnym (zdolność wiązania cząsteczek wody) pomaga zwiększyć bilans wodny, skutecznie nawadniając tkanki, zwiększając integralność substancji międzykomórkowej i przywracając tym samym odpowiednie środowisko dla aktywności fibroblastów.
 • Kompleks aminokwasów takich jak Prolina, Glicyna, Lizyna i Seryna pozwala odbudować sprężystość i jędrność skóry, poprzez bezpośrednie dostarczanie materiału budulcowego niezbędnego do produkcji włókien białkowych takich jak kolagen i elastyna. Aminokwasy są podstawowymi jednostkami składowymi białek, których ilość spada wraz z wiekiem, co prowadzi do utraty gęstości skóry. Nić kolagenu zbudowana jest z między innymi Glicyny, Proliny i Lizyny (około 70% struktury), natomiast elastyna wytwarzana jest z Glicyny, Lizyny, Proliny oraz Waliny. Dostarczenie głównego budulca w stymulatorze Amber Amino BTX pozwala uzupełnić niedobory aminokwasów niezbędnych do wytworzenia włókien białkowych oraz zapewnić fibroblastom odpowiednie środowisko do pełnej aktywności, przez co skóra odzyskuje optymalny poziom elastyczności i gęstości. Zawarta w składzie Seryna wykazuje działanie nawilżające i przeciwzapalne, dlatego też skutecznie łagodzi zmiany skórne, pozostawiając ją optymalnie odżywioną.
 • Unikalne połączenie peptydów takich jak Decapeptyd-3 i Hexapeptyd-8, wspomaga procesy naprawcze skóry oraz wpływa na wysoką aktywność fibroblastów, co skutkuje wzmocnieniem skóry oraz hamowaniu procesu elastozy. Dodatkowo peptyd Argireline (Heksapeptyd-8), działa jako inhibitor neuroprzekaźników, przyczyniając się do zmniejszenia wydzielania acetylocholiny, która odpowiedzialna jest za rozprzestrzenianie się impulsu nerwowego w mięśniach, dzięki czemu włókna nie otrzymują pełnego sygnału o konieczności skurczu, pozostając w fazie mikro-spoczynku. Kompozycja peptydów poprzez zdolność oddziaływania na synapsy nerwowo-mięśniowe prowadzi do rozluźnienia napięcia występującego w obrębie mięśni, co wprowadza je w stan dermorelaksacji, niwelując drobne linie i załamania mimiczne.

 

 

               

Ewelina 22.09.2022

Bardzo dobry produkt. Fajnie nawilża napina i rozjaśnia skórę. Stosowany w serii daje świetne efekty.

Anna 31.08.2022

Preparat zastosowany w zabiegu przynosi bardzo dobre efekty. Zauwazalne przez samą klientkę.
Polecam

Joanna 11.08.2022

Super produkt !
Bardzo ładnie pracuje w skórze - napina i wygładza
Polecam w 100 proc

Viola 29.07.2022

Mega jędrność

Katarzyna 22.06.2022

Pięknie rozjaśnia, nawilża i napina skórę, świetny skład produktu. Polecam

Joanna 27.04.2022

Świetlna alternatywa dla XelaRederm

Joanna 27.04.2022

Bardzo interesujący stymulator o bogatym składzie. Efekt rozświetlenia już po pierwszym zabiegu.
Kwas bursztynowy świetny przy cerze dojrzałej ze zmianami zapalnymi.

Aneta 07.03.2022

Świetny skład. skóra odżywiona . Polecam

Patryk 28.01.2022

Najlepszy koktajl symulujący na jakim pracowałem

Dorota 28.01.2022

Doskonałe działanie naprawcze i odżywcze dla skóry

Maria 16.12.2021

super efekt już po pierwszym podaniu, klientki zachwycone POLECAM

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Więcej o produkcie Pobierz
Protokół zabiegowy Pobierz
Marka Venome
Zabiegi Nawilżenie, Regeneracja skóry, Przebarwienia i rozjaśnienie, Skóra trądzikowa, Skóra naczynkowa, Skóra wrażliwa, Stymulacja tkanek, Szyja i dekolt, Zmarszczki płytkie
Wskazania mezokoktajlii Anti-aging, Ujędrnianie skóry
Pojemność 3ml
Przeciwwskazania Nie