STYMULATORY TKANKOWE - Dłonie - Dolina łez - Skóra naczynkowa - Szyja i dekolt

STYMULATORY TKANKOWE - Dłonie - Dolina łez - Skóra naczynkowa - Szyja i dekolt

Dłonie stanowią bardzo ważny element urody, dlatego też powinny stanowić wypielęgnowaną wizytówkę każdej kobiety i każdego mężczyzny.

Nie wszyscy jednak z Twoich klientów wiedzą, że mogą znacząco poprawić ich kondycję! Najczęstsze problemy jakie możesz zauważyć to nadmierne wysuszenie, pigmentacja oraz lipodystrofia czyli zanik tkanki tłuszczowej.

Co możemy Ci polecić?

  • Venome Meso Handmezokokotajl z unikalną kompozycją aminokwasów silnie nawilżający oraz regenerujący zniszczoną skórę dłoni
  • BioRePeel CI3 Bodydwufazowy peeling konkretnym działaniem na dłonie, łokcie, pośladki, kolana, stopy i inne części ciała. Daje niemal natychmiastowy efekt biostymulujący i rewitalizujący.
  • Amalian Expert III Volume-wypełniacz wolumetryczny o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego, idealany do odbudowywania dużych ubytków skórnych i ogólnego odmłodzenia dłoni

  • Dolina łez czyli zagłębienie pod okiem w obrębie oczodołu, przechodzącego na policzek sprawia, że wyglądamy na zmęczonych, smutnych, chorych i dużo starszych.

    Istnieje wiele sposobów ten mankament, m.in. mezoterapia, osocze i fibryna bogatopłytkowe lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Zastosowanie kwasu hialuronowego daje natychmiastowy efekt wypełnienia „doliny łez”.

    Spłycają się skośne zagłębienia występujące pod oczami dzięki czemu cała twarz natychmiast staje się bardziej pogodna i zrelaksowana. Znikają zasinienia i cienie występujące pod oczami, które były efektem zapadnięcia tej okolicy.

    Z czasem wzrasta także gęstość i jędrność skóry.

    Co zatem będzie najskuteczniejsze?

  • jest delikatnym, usieciowanym żelem kwasu hialuronowego. Rozprowadza się po tkankach bardzo gładko, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i niemal natychmiastowe efekty.
  • jest wypełniaczem, który w swoim składzie zawiera średnio-usieciowany kwas hialuronowy, odpowiednio zbilansowane aminokwasy, przeciwutleniacze, minerały oraz witaminę B6 oraz 0,3 lidokainy
  • Na cienie pod oczami polecamy np.

  • Dermaheal Dark Circle Solution
  • Light Eyes Ultra
  • NCTF 135 HA CE
  • Na worki pod oczami polecamy np.

  • Dermaheal Eyebag Solution
  • RRS HA Eyes

  • Cera naczynkowa jest najczęściej cienka i wrażliwa, dlatego wymaga specjalnego traktowania.

    Prawidłowa pielęgnacja cery naczynkowej powinna skupiać się na trzech głównych obszarach:

  • Zwiększeniu elastyczności
  • Uszczelnieniu naczyń krwionośnych poprzez stosowanie kosmetyków na bazie witaminy C
  • Wzmocnieniu naturalnej bariery ochronnej skóry dzięki regularnemu nawilżaniu oraz stosowaniu wzmacniających składników (np. witaminy B3, aloesu lub grzybków maitake)
  • Rozjaśnieniu kolorytu skóry (np. za pomocą arbutyny lub wyciągu z korzenia lukrecji)

    Które produkty w naszej ofercie odpowiadają potrzebom skóry naczynkowej?

  • SRS Activation Kit – to zestaw aktywacyjny od marki SRS, pozwalający na spersonalizowane rozwiązania dla Twoich klientów. Może być stosowany na obszary twarzy, szyi oraz dekoltu, zawiera właściwości eliminujące oznaki starzenia, przywracające skórze blask i świeżość oraz rozjaśniające przebarwienia.

  • DOTTORE - Rossatore xpress - zestaw - pierwszy na rynku zestaw o działaniu adaptogennym, skoncentrowany wyłącznie na skórze naczynkowej z tendencją do trądzika różowatego.

  • SRS Kwas Askorbinowy – To enzym niezbędny do procesów syntezy kolagenu, przyczynia się również do zwiększenia wytrzymałości tkanki skórnej, posiada właściwości rozjaśniające.

  • Bielenda X-FOLIATE Anti Couperose – krem przeznaczony dla skóry wrażliwej, naczynkowej, nadreaktywnej.

  • Wiele z naszych klientów większą uwagą przywiązuje do pielęgnacji twarzy, zapominając o tym, że wrażliwa i cienka skóra szyi wymaga również szczególnej troski.

    Najczęstszymi problemami, z którymi zmagają się kobiety w obrębie tej partii ciała, są poziome bruzdy na szyi, tzw. naszyjnik Wenus, zwiotczenie skóry w okolicach szyi, utrata jędrności i sprężystości czy nadmiar miejscowej tkanki tłuszczowej w obrębie szyi, tzw. drugi podbródek.

    Dzięki tym produktom uzyskasz doskonałe efekty:

  • Linerase to silny i biokompatybilny stymulator kolagenu. W naturalny sposób pobudza on produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i napięcie skóry. Po zabiegu kondycja skóry się wyraźnie poprawia, skóra na szyi staje się wyraźnie napięta i zagęszczona, uzyskując tym młodzieńczy wygląd. Pierwsze efekty można zaobserwować już po upływie 7-14 dni.

  • Nici Cara PDO – wygładzenie i zwiększenie napięcia skóry, redukcja zmarszczek

  • Venome Meso Neck – mezokoktajl z wyjątkowym składnikiem - Hexapeptydem-8. To syntetyczny peptyd odpowiedzialny za rozkurcz mięśni, wyrównując jednocześnie strukturę skóry oraz zwiększenie ilości włókien elastyny, które znacząco wpływają na wygląd okolicy szyi.

  • Jalupro HMW 2,5ml – jego zadaniem jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd – skóry szyi i dekoltu. Produkt przeznaczony do dojrzałej skóry lub mocno problematycznych obszarów.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.