Profhilo

Profhilo

PROFHILO to innowacyjna formuła walki z oznakami starzenia, która została opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA.

Skład preparatu opiera się na opatentowanych Stabilizowanych Kompleksach Hybrydowych L-HA, które uruchamiają kaskadę naprawczą skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry. To innowacyjna metoda odmładzająca, która wykorzystuje specjalną technologię działającą jak miliony sprężynek, które przywracają skórze utracone przez lata parametry nie zmieniając przy tym jej rysów i nie powiększając objętości tkanek.

Dzięki temu zabiegi z użyciem PROFHILO dają naturalny efekt, poprawiają sprężystość i jędrność skóry. Stabilizowane Kwasy Hybrydowe to zupełnie nowy sposób na odbudowę tkanek zniszczonych w czasie procesu starzenia i w przeciwieństwie do klasycznych wypełniaczy wolumetrycznych pozostawiają naturalny wygląd skóry twarzy oraz przywracają jej napięcie.

Produkt idealnie sprawdza się w leczeniu trudnych, anatomicznie zwiotczałych obszarów. Wyjątkowa technika polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości preparatu w pięciu specjalnie wybranych i wyznaczonych punktach po obu stronach twarzy.
Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru
PROFHILO Body Kit

PROFHILO Body Kit

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru