Re:Modeling 2,5ml

Kod: 21-0006

Do najbliższej wysyłki pozostało:

Point Intense Modeling Method – cofnij czas i ciesz się zdrową, jędrną i młodą skórą

Zabieg Re:modeling PIM Method to rewolucyjna metoda odmładzania, w której na skórę działamy wielopoziomowo, sięgając do głębokich warstw skóry oraz tkanki podskórnej. Spektakularne rezultaty zabiegu dają fantastyczny efekt modelujący, przywracają elastyczność i napięcie. Gruntowny lifting, głęboki efekt wypełnienia i zdrowa, jędrna skóra.

W zabiegu wykorzystywany jest nieusieciowany hydrożel polimerowy o unikalnym składzie, który w kompleksowy sposób koryguje deficyty tkanek miękkich.

Nieinwazyjna metoda aplikacji Re:modeling PIM Method i pojemność, która pozwala na więcej!

Preparat został przez producenta zamknięty w sterylnych, jednorazowych ampułko-strzykawkach. Unikalna pojemność 2,5 ml – a nie 2,00 ml, jak ma to miejsce w większości tego typu substancji – każdej ampułki pozwala na wykonanie 1 punktu więcej po każdej ze stron. Dzięki temu efektywność zabiegu jest wyższa i bardziej skuteczna.

Re:modeling PIM Method opiera się na iniekcji na ograniczonym i ściśle wytyczonym obszarze. Mikrowkłucia wykonywane są w precyzyjnie wybranych punktach anatomicznych. Dzięki temu resorpcja preparatu zapewnia dotarcie substancji w obszary, w których może efektywnie działać na poziomie komórkowym.

Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny i nie niesie ryzyka powikłań.

Stosowanie

Seria obejmuje 3-4 zabiegów w odstępach co 2-3 miesiące. W obrębie jednego zabiegu wykonuje się 6-7 po każdej stronie. Preparat znajduje się w sterylnych ampułko-strzykawkach ze złączem Luer-Lock. Efekt spektakularnego odmłodzenia, wyraźnego zwiększenia napięcia, wygładzenia zmarszczek i bioregeneracji pojawia się stopniowo od pierwszej aplikacji preparatu, a jego pełne rezultaty widoczne są po około 2 miesiącach. Efekty utrzymują się średnio 1,5 roku. Po tym czasie zabieg może zostać powtórzony.

Wskazania Re:modeling PIM Method

 • Brak nawilżenia skóry
 • Wiotkość skóry w obrębie twarzy, szyi, ramion, dekoltu czy dłoni
 • Zmniejszenie poziomu elastyczności skóry
 • Utrata konturu twarzy
 • Widoczne oznaki starzenia się skóry – zmarszczki, bruzdy

Skład i działanie

 • HA kwas hialuronowy – efekt ultra nawilżenia. 
  Kwas hialuronowy to biopolimer, który występuje we wszystkich organizmach żywych. Odpowiada za wiązanie cząsteczek wody w skórze właściwej i jest bazowym składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry. Zawartość HA w skórze z wiekiem maleje. W rezultacie skóra traci nawilżenie, staje się wiotka i nabywa skłonności do powstawania zmarszczek. W medycynie estetycznej HA stosowany jest w wolumetrii do uzyskania efektu wypełnienia bruzd i zmarszczek. 
  Wysoka zawartość kwasu hialuronowego w zabiegu Re:modeling PIM Method uzupełnia poziom nawilżenia, sięgając aż do najgłębszych warstw skóry właściwej. Bruzdy i zmarszczki zostają wygładzone, a skóra odzyskuje zdrową, gładką strukturę. W preparacie stosowany jest wysoce oczyszczony, bezpieczny hialuronian sodu pochodzenia niezwierzęcego.
 • L-prolina – lepsza synteza kolagenu. 
  Kolagen to białko fibrylarne, które stanowi najważniejszy składnik substancji międzykomórkowej każdego żywego organizmu. Jest odpowiedzialny za wytrzymałość tkanek na rozciąganie. Proces syntezy kolagenu z upływem lat zwalnia, powodując spadek napięcia, elastyczności i jędrności skóry. 
  L-prolina w zabiegu Re:modeling PIM Method stymuluje syntezę kolagenu, przywracając skórze naturalną zdolność regeneracji i odbudowując poziom sprężystości. Skóra staje się zdrowo napięta, elastyczna i jędrna.
 • Glycine – działanie przeciwzmarszczkowe. 
  Glicyna to aminokwas endogenny, który występuje w każdym organizmie. Jest podstawowym budulcem aminokwasowym kolagenu. Wpływa na zdrowie włosów oraz skóry i ma działanie przeciwzmarszczkowe. Glycine w Re:modeling PIM Method wspiera stymulację kolagenową, mając silne działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające, napinające i rewitalizujące. Skóra staje się gładsza, pozbawiona bruzd oraz zmarszczek i odzyskuje zdrowy poziom napięcia oraz elastyczność.
 • Biostymulant CaHA – intensywna rekonstrukcja skóry. 
  Hydroksyapatyt wapnia jest naturalnie występującym składnikiem kości i zębów. To minerał, którego kluczową rolą jest budowa swego rodzaju rusztowania o właściwościach wiążących i wzmacniających. W medycynie estetycznej doceniany jest za silne działanie odbudowujące. Stosowany do wypełniania fałdów skóry, redukcji blizn, bruzd, wypełniania linii marionetek, zwiększania objętości tkankowej. Biostymulant CaHA w Re:modeling PIM Method wzmacnia zdolności rekonstrukcyjne w obrębie tkanek miękkich, stymuluje odbudowę warstw skóry odpowiedzialnych za jędrność i stymuluje odbudowę na poziomie komórkowym. Skóra staje się wygładzona, pozbawiona ubytków i zmarszczek, nabiera jędrności, elastyczności i naturalnych zdolności odbudowujących.
Zofia 30.12.2020

Nowość na rynku, bardzo dobry rewitalizator. Mocne napięcie i ujedrnienie

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

MarkaBioceris
ZabiegiDłonie, Lifting, Nawilżenie, Regeneracja skóry, Szyja i dekolt
Wskazania mezokoktajliiUjędrnianie skóry
Pojemność2,5ml