STYMULATORY TKANKOWE - Apis - Cell Fusion C - Revitrane - Teosyal - Venome

STYMULATORY TKANKOWE - Apis - Cell Fusion C - Revitrane - Teosyal - Venome

APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma produkująca wielofunkcyjnie działające kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała.

Firma powstała w 1988 roku, a jej założycielem jest biotechnolog Krystyna Arcabowicz, którą całe życie pasjonowała kosmetologia.

Historię firmy rozpoczęła produkcja kremu z mleczkiem pszczelim, który do dzisiaj cieszy się uznaniem wśród klientów. APIS NATURAL COSMETICS jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepsze pierwiastki gwarantując skuteczne spektrum działania.

Marka posiada własne laboratoria mikrobiologiczne, technologiczne i fizyko-chemiczne.
Cell Fusion C opracowało innowacyjne formuły oparte o najnowsze badania i technologie transportu składników aktywnych w głąb skóry. Pierwszą z nich jest specjalna technologia transportu składników aktywnych – technologia podwójnego liposomu (CMS Dual Liposome Technology).

Dodatkowo zastosowano „Technologię Nanocząsteczek”, którą stanowią mikroskopijne cząstki o średnicy nie przekraczającej 100 nanometrów (10−9 Nm). Druga technologia tak zwanych "Nanocząsteczek", to nic innego jak mikroskopijne cząstki o średnicy nie przekraczającej 100 nanometrów. Cząstki te są 200 razy mniejsze od ludzkich komórek, dlatego mają lepszą niż składniki tradycyjnie stosowane w innych kosmetykach zdolność przenikania w głębsze warstwy skóry.

Zestawienie obu tych technologii daje gwarancję najwyższej skuteczności oraz bezpieczeństwa działania. Wykazują one bowiem bardzo silne właściwości przeciwrodnikowe, pobudzają aktywność komórek oraz są odpowiedzialne za odbudowę uszkodzeń naturalnej bariery ochronnej skóry.

Skład kosmetyków Cell Fusion C jest wolny od wszelkich substancji zapachowych, emulgatorów, barwników, lanoliny oraz olejów mineralnych.
BR Pharm- to firma biomedyczna z doświadczeniem w medycynie regeneracyjnej.
BR Pharm jest właścicielem technologii wytwarzania aktywatora cyklu komórkowego leku PDRN do produkcji leków regeneracyjnych oraz surowca medycznego (PDRN) wpisanego na listę DMF, a także posiada certyfikat BGMP (Bulk Good Manufacture Practice) wydany przez Ministerstwo Żywności i Bezpieczeństwa Leków.
Ponadto BR Pharm współpracuje z instytucjami rządowymi w zakresie konsumpcji i dostaw bezpiecznego surowca medycznego PDRN.
Teosyal to marka najwyższej jakości wypełniaczy pochodząca z laboratorium Teoxane mieszczącego się od 2003 roku w Genewie. Do 2014 roku zostało wykonanych 5 milionów iniekcji z użyciem produktów Teosyal.

TEOSYAL oferowany w różnych stężeniach w zależności od planowanego efektu kuracji, jest przeźroczystym, apirogennym, sterylnym, usieciowanym i wiskoelastycznym żelem na bazie kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.
We wszystkich produktach na bazie kwasu hialuronowego TEOXANE wykorzystuje się innowacyjną, opatentowaną technologię kwasu RHA™, głęboko odbudowującą skórę.

STYMULATORY, MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, LIPOLIZA CZY ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PRP? VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!


SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH PROTOKOŁÓW ZABIEGOWYCH, PRZYGOTOWANYCH PRZEZ EKSPERTÓW VENOME. ZNAJDZIESZ JE NA KARTACH POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW.

POZNAJ LINIE PRODUKTOWE VENOME:

  • VENOME MESO

  • VENOME STIMULATE

  • VENOME FILLER

  • VENOME BIOREWITALIZACJA

  • VENOME PEEL

  • VENOME PRP

  • VENOME TRYCHO

  • VENOME LIPO

  • VENOME SUCCINATE

  • VENOME COSMECEUTICALS

  • VENOME URZĄDZENIA

  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.