STYMULATORY TKANKOWE - Skóra naczynkowa - Cara Thread - Embryolisse - Perfect Look - Soicy - Venome

STYMULATORY TKANKOWE - Skóra naczynkowa - Cara Thread - Embryolisse - Perfect Look - Soicy - Venome

Cera naczynkowa jest najczęściej cienka i wrażliwa, dlatego wymaga specjalnego traktowania.

Prawidłowa pielęgnacja cery naczynkowej powinna skupiać się na trzech głównych obszarach:

  • Zwiększeniu elastyczności
  • Uszczelnieniu naczyń krwionośnych poprzez stosowanie kosmetyków na bazie witaminy C
  • Wzmocnieniu naturalnej bariery ochronnej skóry dzięki regularnemu nawilżaniu oraz stosowaniu wzmacniających składników (np. witaminy B3, aloesu lub grzybków maitake)
  • Rozjaśnieniu kolorytu skóry (np. za pomocą arbutyny lub wyciągu z korzenia lukrecji)

    Które produkty w naszej ofercie odpowiadają potrzebom skóry naczynkowej?

  • SRS Activation Kit – to zestaw aktywacyjny od marki SRS, pozwalający na spersonalizowane rozwiązania dla Twoich klientów. Może być stosowany na obszary twarzy, szyi oraz dekoltu, zawiera właściwości eliminujące oznaki starzenia, przywracające skórze blask i świeżość oraz rozjaśniające przebarwienia.

  • DOTTORE - Rossatore xpress - zestaw - pierwszy na rynku zestaw o działaniu adaptogennym, skoncentrowany wyłącznie na skórze naczynkowej z tendencją do trądzika różowatego.

  • SRS Kwas Askorbinowy – To enzym niezbędny do procesów syntezy kolagenu, przyczynia się również do zwiększenia wytrzymałości tkanki skórnej, posiada właściwości rozjaśniające.

  • Bielenda X-FOLIATE Anti Couperose – krem przeznaczony dla skóry wrażliwej, naczynkowej, nadreaktywnej.

  • Poznaj Nić liftingującą nr 1 na świecie – Cara Thread!

    To innowacyjna metoda walki z efektami starzenia, bez niepożądanych śladów i uciążliwego okresu regeneracji, za to z natychmiastowymi i długotrwałymi rezultatami.

    Co to jest PDO?

    PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które stopniowo rozpuszczają się stymulując syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

    Nowa technologia Lifting twarzy i ciała bez skalpela

    Działanie nici CARA jest oparte na systemie produkcji kolagenu i reakcjach zachodzących wewnątrz tkanek. Reakcje te ostatecznie prowadzą do naciągnięcia i wygładzenia skóry. Rezultaty zabiegu są widoczne zaraz po aplikacji, jednak pełnia efektu jest widoczna po upływie około 12 tygodni od zabiegu.

    Nici CARA, dzięki naturalnej reakcji organizmu na wprowadzenie w warstwę skóry właściwej sterylnego ciała obcego, są łatwym i bezpiecznym rozwiązaniem pozwalającym na przywrócenie skórze zdrowego i młodego wyglądu.

    Zalety

  • 1. Najwyższej jakości igły z Japonii dla bezbolesnego zabiegu.

  • 2. PDO prosto z Korei Płd. Producent monofilamentu - MAS samodzielnie kontroluje jakość, proces badawczo-rozwojowy oraz produkcję nici, zapewniając najwyższej jakości produkt.

  • 3. Gąbka medyczna niemieckiej produkcji. Bezpieczna i sterylna gąbka, całkowicie różna od zwykłej gąbki przemysłowej.
    Marka Embryolisse powstała w latach 50-tych w samym sercu Paryża.
    Od kilkudziesięciu lat cieszy się zaufaniem kobiet, których uroda jest znana na całym świecie. Wśród wiernych fanek Embryolisse można wymienić Catherine Deneuve, Jane Birkin czy Gwyneth Paltrow.
    Silnie skoncentrowane, tradycyjne składniki o znanym od dawna dobroczynnym działaniu połączone z kwasem hialuronowym i kolagenem działają niezwykle skutecznie, a zarazem są bardzo delikatnie.
    Dermokosmetyki Embryolisse cenione są za unikalny efekt satynowego wykończenia oraz zdolność ekspresowego odświeżenia nawet najbardziej podrażnionej i odwodnionej skóry. W ich składzie można znaleźć masło karité, wosk pszczeli, soję, kompozycję olejków i aloes, które doskonale sprawdzają się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry, zwłaszcza tej, która jest narażona na działanie stresu, zmęczenia i innych zewnętrznych agresorów.

    Perfect Look Cosmetics - profesjonalna linia kosmetyków i kosmeceutyków przeznaczona zarówno do pielęgnacji domowej jak i gabinetowej.

    Co wyróżnia kosmetyki Perfect Look?

    • Wszystkie produkty posiadają optymalną ilość składników aktywnych, co sprawia, że ich działanie jest niezwykle skuteczne, ale również bezpieczne dla skóry
    • Składniki wykorzystywane w kosmetykach Perfect Look są najwyższej jakości, od samego początku skupiamy się wyłącznie na współpracy z najlepszymi dostawcami surowców
    • Innowacyjne receptury wykorzystujące naturalną synergię składników dzięki czemu efekty działania naszych kosmetyków są bardzo szybko widoczne
    • Wszystkie produkty marki Perfect Look Cosmetics są produkowane w Polsce

    Kosmetyki Perfect Look cieszą się ogromną popularnością w wielu gabinetach kosmetycznych w całej Polsce.

    Czym się różni kosmeceutyk od kosmetyku?

    Kosmeceutyki to preparaty, które łączą w sobie właściwości kosmetyczne i lecznicze. Zawierają składniki aktywne o udowodnionej skuteczności w poprawie kondycji skóry, a ich działanie jest oparte na naukowych badaniach.

    Oto kilka powodów, dla których warto wybrać kosmeceutyki:

    • Skuteczność - kosmeceutyki zawierają składniki aktywne, które mają potwierdzoną skuteczność w poprawie kondycji skóry. Działają głębiej niż zwykłe kosmetyki, dzięki czemu mogą przynieść szybsze oraz bardziej zauważalne efekty;
    • Bezpieczeństwo - kosmeceutyki są opracowywane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Zawierają składniki aktywne w bezpiecznych stężeniach, a ich skuteczność i bezpieczeństwo są potwierdzane badaniami klinicznymi;
    • Profesjonalne podejście - kosmeceutyki są zazwyczaj opracowywane przez specjalistów w dziedzinie dermatologii i kosmetologii;
    • Długotrwałe efekty - dzięki składnikom aktywnym, kosmeceutyki mogą przynieść długotrwałe efekty w poprawie kondycji skóry. Odpowiednio dobrane preparaty mogą pomóc w walce z oznakami starzenia, przebarwieniami, trądzikiem, a także wzmocnić i odżywić skórę.

    STYMULATORY, MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, LIPOLIZA CZY ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PRP? VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!


    SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH PROTOKOŁÓW ZABIEGOWYCH, PRZYGOTOWANYCH PRZEZ EKSPERTÓW VENOME. ZNAJDZIESZ JE NA KARTACH POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW.

    POZNAJ LINIE PRODUKTOWE VENOME:

  • VENOME MESO

  • VENOME STIMULATE

  • VENOME FILLER

  • VENOME BIOREWITALIZACJA

  • VENOME PEEL

  • VENOME PRP

  • VENOME TRYCHO

  • VENOME LIPO

  • VENOME SUCCINATE

  • VENOME COSMECEUTICALS

  • VENOME URZĄDZENIA

  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.