STYMULATORY TKANKOWE - Bankietowe - Ginekologia estetyczna - Po zabiegu - BioRePeel - Venome

STYMULATORY TKANKOWE - Bankietowe - Ginekologia estetyczna - Po zabiegu - BioRePeel - Venome

Zabiegi last minute!
Kiedy nie ma już czasu, a klientka oczekuje szybkiej i widocznej poprawy skóry – tutaj wkraczają produkty „bankietowe” które pozwalają cieszyć się natychmiastowym efektem!
Zabiegi zaliczane do grupy bankietowych są bardzo skuteczne, ich wykonanie jest proste i nie wymagają długiej rekonwalescencji pacjenta. Pierwsze efekty są widoczne od razu po zakończeniu terapii, dając niezwykłe napięcie skórze, blask i odpowiednią dawkę nawilżenia.
Produkty zapewniające natychmiastowe wygładzenie i napięcie skóry to MUST HAVE każdego salonu!

Narządy intymne, jak każda inna część ciała, ulegają procesowi starzenia. Zmieniają swój wygląd i właściwości biologiczne.

Główne wskazania do zabiegów to:

  • korekcja tkanek miękkich w ginekologii estetycznej
  • plastyka tkanek
  • korekcja lipo dystrofii
  • Przebarwienia
  • Polecamy:

  • Desirial – kwas hialuronowy zawarty w preparacie, pozwala nadać skórze objętości, widocznie ją nawilżyć oraz wyrównać jej strukturę. Co więcej, pobudzone zostają procesy syntezy białek, które odpowiadają za napięcie i ujędrnienie skóry.
  • Neauvia Intense ROSE - preparat, który został stworzony w trosce o urodę i zdrowie intymne, jako produkt dedykowany do korekcji lipoatrofii oraz plastyki okolic intymnych. Surowce wchodzące w skład produktu są wysokiej jakości i bezpieczne, co potwierdziły badania kliniczne.
  • Venome Meso Delicate White - mezokoktajl przeciwdziałajacyhiperpigmentacji w szczególnie delikatnych strefach intymnych. Naturalny składnik preparatu jakim jest Arbutyna, jest jednym z najskuteczniejszych substancji o działaniu redukującym przebarwienia i hamującym występowanie hiperpigmentacji wrażliwych okolic.

  • Nie ulega wątpliwości, że przeprowadzanie zabiegów takich jak mezoterapia, nici PDO, czy osocze bogato płytkowe, wiąże się z pozostawieniem na skórze mikroskopijnych ran.

    Powstałe przerwania struktury mogą doprowadzić do różnych infekcji – stąd też zaleca się unikać stosowania makijażu oraz kontaktu ze skórą przez pierwsze dni po zakończeniu zabiegu.

    Dzięki produktom w kategorii „Po zabiegu” zabezpieczysz skórę swoich klientek i stworzysz ochronę, która pozwoli na jej szybszą regenerację

  • Derma-Seal - w celu ograniczenia liczby niepożądanych efektów, na rynku powstał innowacyjny spray pozabiegowy Derma-Seal, który wykazuje właściwości zabezpieczające przed szkodliwym działaniem czynników z zewnątrz.

  • ialuset - krem z kwasem hialuronowym – hit francuskiej branży beauty! ialuset z czystym kwasem hialuronowym, to krem z czystym kwasem hialuronowym, nawilżający, który oprócz głównego zastosowania czyli regeneracji ran i otarć, doskonale rewitalizuje skórę. Krem ialuset działa na wszystkich etapach procesu gojenia,widocznie je przyśpieszając. Jego higroskopijna zdolność utrzymuje wilgotne środowisko, które sprzyja procesowi regeneracji tkanek. Służy do leczenia niezainfekowanych ran, w tym owrzodzeń na nogach.

  • Amalian High Potency Cooling Fluid 100 ml + 12 maseczek chłodzących - doskonały fluid do stosowania po zabiegach inwazyjnych. Łagodzi ból i obrzęki.

    Maseczki w pigułce po kontakcie z wodą zwiększają swoją objętość i skutecznie chłodzą całą twarz łagodząc, ewentualny dyskomfort po zabiegu.
    Innowacja w chirurgii estetycznej, dermatologicznej i plastycznej.

    CMed Aesthetics Srl to innowacyjny start-up z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii plastycznej. Zrodzony z połączenia umiejętności farmaceutycznych i handlowych, pojawił się na rynku z dwoma opatentowanymi urządzeniami medycznymi.

    Podstawowe zasady i wartości łączą i definiują sposób, w jaki CMed Aesthetics działa we Włoszech i na całym świecie. Innowacja jest istotnym ogniwem firmy i kluczem do ciągłego rozwoju.

    STYMULATORY, MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, LIPOLIZA CZY ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PRP? VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!


    SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH PROTOKOŁÓW ZABIEGOWYCH, PRZYGOTOWANYCH PRZEZ EKSPERTÓW VENOME. ZNAJDZIESZ JE NA KARTACH POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW.

    POZNAJ LINIE PRODUKTOWE VENOME:

  • VENOME MESO

  • VENOME STIMULATE

  • VENOME FILLER

  • VENOME BIOREWITALIZACJA

  • VENOME PEEL

  • VENOME PRP

  • VENOME TRYCHO

  • VENOME LIPO

  • VENOME SUCCINATE

  • VENOME COSMECEUTICALS

  • VENOME URZĄDZENIA

  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.