Lipoliza i ujędrnianie ciała - Lifting - Skóra trądzikowa - Wolumetria twarzy - Regeneracja zniszczonej skóry

Lipoliza i ujędrnianie ciała - Lifting - Skóra trądzikowa - Wolumetria twarzy - Regeneracja zniszczonej skóry

Zabiegi liftingujące mają na celu podniesienie owalu twarzy, likwidację zmarszczek i cieni pod oczami oraz przywrócenie skórze zdolności do samoregeneracji, poprzez napięcie tkanek i zwiększenie cyrkulacji krwi.

Nieinwazyjne zabiegi liftingu twarzy, dają spektakularne efekty oraz krótki okres rekonwalescencji. Dzięki nim możliwe jest przywrócenie twarzy młodego, promiennego wyglądu.

Jakie są wskazania do zabiegów liftingu?

  • Neutralizacja „chomików” .
  • Przywrócenie utraconego konturu i profilu.
  • Neutralizacja zwiotczenia skóry.
  • Wygładzenie zmarszczek.
  • Wysmuklenie i napięcie rysów twarzy.
  • Nadanie biorewolumetrii.
  • Nadanie sprężystości .
  • Polecamy:

  • Nici Cara PDO Thread- Zabieg polega na wszczepieniu rozpuszczalnych nici pod skórę pacjenta, które aktywują komórki do produkcji kolagenu i fibroblastów, a to właśnie te związki odpowiedzialne są za efekt jędrnej i rozświetlonej cery.
  • Venome BTXJedyna w swoim rodzaju formuła wspomagająca odbudowę włókien kolagenowych, zwiększając tym samym gęstość oraz napięcie skóry.
  • Profhilo Dzięki unikalnej strukturze produktu, swobodnie wnika w tkankę podskórną i skórę właściwą, przez co jest idealnym preparatem w procesie leczenia trudnych anatomicznie zwiotczałych obszarów skóry. Profhilo zawiera kompleksy hybrydowe, które są alternatywą dla chemicznie sieciowanych wypełniaczy HA.
  • Terapie łączone

    Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego można łączyć z innymi metodami wspomagającymi modelowanie twarzy, w celu dodatkowego utrwalenia lub ulepszenia ostatecznego efektu. Popularną praktyką jest połączenie HA z toksyną botulinową lub laseroterapią, a także peelingami.

    Każdy, kto ma za sobą zmagania z wypryskami, krostkami i zaskórnikami wie, że to nie łatwa walka. Jednak dostępne najnowsze terapie są skuteczne. Warunkiem jest jednak szybkie podjęcie leczenia.

    Skóra trądzikowa wymaga nie tylko leczenia, ale też szczególnej troski na co dzień. Ze względu na swoje umiejscowienie, charakter wykwitów i przewlekły przebieg, a także pozostawianie szpecących blizn u części chorych, stanowi problem zarówno psychologiczny jak i estetyczny.

    Leczenie tej choroby skóry jest trudne, wymaga od specjalisty dużej wiedzy a od pacjenta dyscypliny. Terapia zarówno dermatologiczna jak i w gabinecie medycyny estetycznej jest długotrwała ale jednak bardzo skuteczna!

    Produkty do terapii antytrądzikowej to m.in.:

  • PQAGE Evolution 3ml – Peeling Liftingujący - formuła będąca mieszanką TCA, kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo.

  • Venome Acne - to jeden z niewielu mezokoktajli dedykowanych dla skóry trądzikowej. Zabieg z tym preparatem reguluje produkcję sebum a także zapobiega powstawaniu przebarwień potrądzikowych. Skóra pacjenta staje się gładsza, pozbawiona czerwonych plamek potrądzikowych i odpowiednio nawilżona.

  • Dermaheal SR - to rewitalizujący skórę produkt do mezoterapii. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych daje efekt odmłodzenia, działa przeciwzmarszczkowo, zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach.

  • SRS Retinol 300 - witamina A i jej pochodne mają również niezwykle korzystny wpływ na kontrolowanie trądziku oraz odmłodzenie skóry.

    Wolumetria to zabieg, którego celem, jest przywrócenie twarzy młodzieńczego wyglądu, a także nadanie jej konturów oraz owalnego charakteru (zwłaszcza w okolicach policzków).

    Z uwagi na specjalną odmianę kwasu hialuronowego wykorzystywanego w wolumetrii (gęstszy i bardziej plastyczny niż inne wypełniacze), efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się nawet do półtora roku!

    Przeprowadzenie zabiegu wolumetrii prowadzi do konkretnych efektów, które widoczne są natychmiast po zabiegu, a należą do nich:

  • Uwydatnienie kości policzkowych i brody
  • Poprawa owalu twarzy i jej wyszczuplenie
  • Poprawa napięcia nawilżenia i elastyczności skóry twarzy
  • Wymodelowanie nosa

    Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

  • Princess Voluma Dzięki wysokiemu stężeniu usieciowanego kwasu hialuronowego (23mg/ml), skutecznie wypełnia zmarszczki, zwiększając objętość skóry. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu daje możliwość właściwego jej modelowania.

  • Venome L Lidocaine - wolumetria twarzy, zarysowanie i podkreślenie naturalnego piękna dzięki innowacyjnej technologii TOUCH
  • Amalian expert III VolumaJednofazowy, w pełni nawilżony wypełniacz oraz bardzo wydajny biokompatybilny produkt wolumetryczny. Świetnie sprawdzi się w redukcji głębokich zmarszczek, modelowaniu kształtów twarzy a także przy zabiegach na odmłodzenie dłoni.

  • Stylage L/XL/XXL żel sieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, zawierający 0,3% chlorowodorku lidokainy i mannitolu, sterylny, niepirogenny, o fizjologicznym pH i osmolarności. Przywraca objętość, modeluje kształt twarzy, koryguje głębokie i bardzo głębokie zmarszczki oraz głębokie fałdy nosowo-wargowe.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Lipoliza iniekcyjna – na czym polega? 

    Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na redukcji miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej wprowadza się specjalny środek lipolityczny do tkanki tłuszczowej za pomocą igły lub kaniuli. Ten środek działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe, rozpuszczając je, co prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej. W efekcie, komórki te zostają zlikwidowane, a ich resztki wydalane są naturalnie z organizmu. 

    Wskazania do zabiegu lipolizy 

    Głównym wskazaniem do lipolizy iniekcyjnej jest chęć redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach ciała. Ta metoda jest szczególnie skuteczna w przypadku miejsc, gdzie trudno jest zlikwidować nadmiar tłuszczu poprzez dietę i ćwiczenia. Lipoliza iniekcyjna brzucha, ud czy bioder to często wybierane obszary zabiegowe. Z kolei lipoliza podbródka pomoże skutecznie pozbyć się problemu tzw. podwójnego podbródka. 

    Zabieg lipolizy jest bezpieczny i w zasadzie nie powoduje żadnych poważnych skutków ubocznych. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do jego wykonywania, np. u osób z chorobami autoimmunologicznymi, przyjmujących niektóre leki oraz u osób z rozległą otyłością. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

    Efekty lipolizy 

    Efektem lipolizy jest redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu iniekcji. Efekty są widoczne już po kilku tygodniach, kiedy to resztki komórek tłuszczowych są wydalane z organizmu. Zabieg może doprowadzić do wymodelowania sylwetki i pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej, powoduje też ujędrnienie skóry.

    Dla uzyskania pełnych efektów zalecane jest wykonanie serii zabiegów. Po zabiegu zalecany jest masaż limfatyczny, który przyspiesza proces wydalania rozpuszczonych komórek tłuszczowych. 

    Lipoliza iniekcyjna - obszary zabiegowe  

    Lipoliza iniekcyjna polega na wprowadzaniu za pomocą iniekcji preparatów w miejsca, gdzie znajduje się nadmiar tłuszczu. Może być stosowana na różnych obszarach ciała, w których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Najczęściej zabieg ten wykonuje się na:

    1. brzuchu 
    2. biodrach 
    3. udach 
    4. ramionach 
    5. podbródku 

    Dzięki lipolizie iniekcyjnej wykonamy też skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej z „chomików” na policzkach, uzyskując zadowalające efekty już po kilku zabiegach. 

    Skuteczne preparaty lipolityczne i ujędrniające 

    W zabiegu lipolizy iniekcyjnej wykorzystywane są substancje o silnym działaniu lipolitycznym, czyli rozpuszczającym tkankę tłuszczową. Substancje te nie tylko powodują likwidację komórek tłuszczowych, ale również przyczyniają się do ujędrnienia skóry. W preparatach do lipolizy iniekcyjnej najczęściej znajdują się fosfatydylocholina i deoksykolian. Działanie ujędrniające wspomagają też inne składniki aktywne, takie jak ekstrakt z karczocha, kofeina, l-karnityna czy krzem.