Pluryal Mesoline Bodycontour 5ml

Kod: 03-0084

Do najbliższej wysyłki pozostało:

Pluryal Mesoline Bodycontour (dawniej Mesoline Slim) to najlepszy preparat dla wszystkich tych, którzy mają kłopoty z nadmiarem tłuszczu i jego gromadzeniem się w niektórych partiach ciała.

To świetna i skuteczna alternatywa dla liposukcji!

Dzięki zawartości fosfatydylocholiny oraz kwasu dezoksycholowego znakomicie rozpuszcza tłuszcz, przyspiesza jego metabolizowanie i późniejsze jego pozbycie się z organizmu.

Skład

  • Fosfatydylocholina - to substancja rozpuszczająca tłuszcz. To właśnie dzięki jej działaniu Pluryal Mesoline Bodycontour tak efektywnie walczy z nadmiarem tkanki tłuszczowej - niszczy komórki tłuszczowe oraz trójglicerydy i transportuje je do wątroby, gdzie zachodzi ich rozpad. Następnie są one wydalane z organizmu. S
  • Kwas dezoksycholowy - to rozpuszczalnik, zwany czasem również deoksycholanem sodu. Jest to kwas żółciowy, który także naturalnie występuje w organiźmie człowieka – jak sama nazwa wskazuje, w żółci. Kwas ten działa jak detergent, rozpuszczając tłuszcz oraz niszcząc błony adipocytów, czyli komórek tkanki tłuszczowej, syntezujących oraz gromadzących tłuszcze proste, jakimi są trójglicerydy. Jak podkreślają eksperci, to właśnie kwas dezoksycholowy odpowiada za rozpad oraz obumieranie komórek tłuszczowych.

Wskazania

1. Ujędrnienie i napięcie skóry
2. Usunięcie:

  • Podwójnego podbródka
  • Tłuszczaków
  • Miejscowych depozytów tłuszczu ( np. na kolanach)
  • Cellulitu (jest mniej widoczny dzięki upłynnieniu komórek tłuszczowych)

Opakowanie zawiera

  • Fiolka 5ml

Napisz recenzję produktu i otrzymaj dodatkowe punkty Dermatic!

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Quality
Marka Pluryal
Wskazania mezokoktajlii Lipoliza iniekcyjna
Pojemność 5ml