Lipoliza i ujędrnianie ciała - Łysienie - Skóra trądzikowa

Lipoliza i ujędrnianie ciała - Łysienie  - Skóra trądzikowa

Jeżeli zależy nam na pięknych, zdrowych włosach musimy działać na cebulki włosowe!

W mezoterapii wykorzystuje się klasyczną strzykawkę oraz igłę. Zabiegowiec wykonuje na skórze głowy liczne nakłucia, wprowadzając w ten sposób odżywczy koktajl zawierający substancje aktywne. Po serii kilku zabiegów sprawimy, że suche, wypadające, połamane włosy otrzymają drugie życie!

Mezoterapia igłowa głowy – wskazania:

  • Spowolnienie łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet
  • Hamowanie sezonowego wypadania włosów lub związanego ze stresem
  • Pielęgnacja osłabionych włosów związanych z częsta koloryzacją
  • Pielęgnacja cienkich, przerzedzonych włosów
  • Pielęgnacja włosów oraz skóry głowy przed i po przeszczepie
  • Poprawa krążenia krwi
  • Rewitalizacja mieszków włosowych
  • Polecamy:

  • Venome Hair Filler- to unikalna formuła 7 peptydów, kwasu hialuronowego, eukaliptusa i argininy, które skutecznie niwelują problem wypadających i osłabionych włosów, stymulując rewitalizacje cebulek i odrastanie zdrowych trzonów.

  • Dermaheal HL – koktajl składający się z aż 56 składników odżywczych, w tym aminokwasów, witamin, minerałów oraz peptydów biomimetycznych, preparat na łysienie i nadmierne wypadanie włosów nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej 2013.

  • DR. CYJ Hair Filler – wyjątkowo skuteczny preparat przeciw wypadaniu włosów, pobudzający mieszki włosowe do wzrostu Skomponowany na bazie 7 peptydów i kwasu hialuronowego o opatentowanej technologii stopniowego uwalniania składników aktywnych, dzięki czemu działa do 14 dni po zabiegu.

  • Komponenty - wśród komponentów do mezoterapii warto zwrócić uwagę m.in. na biotynę regulującą produkcję łoju skórnego oraz zapobiegającą wypadaniu włosów, wąkrotkę azjatycką poprawiającą kondycję naczyń włosowatych w tkance łącznej czy miłorząb dwuklapowy wpływający na poprawę układu krążenia i działający przeciwzapalnie i antyutleniająco.

  • Kosmeceutyki- posiadamy w ofercie szampony, odżywki oraz skoncentrowane sera przeznaczone do wcierana w skórę głowy wzbogacone o kwas hialuronowy, biomimetyczne peptydy, biotynę i roślinne ekstrakty, m. in. żywokotnika lekarskiego.

    Tak stosowana pielęgnacja nie tylko zapewni podtrzymanie rezultatów mezoterapii, ale też wzmocni je.

    Każdy, kto ma za sobą zmagania z wypryskami, krostkami i zaskórnikami wie, że to nie łatwa walka. Jednak dostępne najnowsze terapie są skuteczne. Warunkiem jest jednak szybkie podjęcie leczenia.

    Skóra trądzikowa wymaga nie tylko leczenia, ale też szczególnej troski na co dzień. Ze względu na swoje umiejscowienie, charakter wykwitów i przewlekły przebieg, a także pozostawianie szpecących blizn u części chorych, stanowi problem zarówno psychologiczny jak i estetyczny.

    Leczenie tej choroby skóry jest trudne, wymaga od specjalisty dużej wiedzy a od pacjenta dyscypliny. Terapia zarówno dermatologiczna jak i w gabinecie medycyny estetycznej jest długotrwała ale jednak bardzo skuteczna!

    Produkty do terapii antytrądzikowej to m.in.:

  • PQAGE Evolution 3ml – Peeling Liftingujący - formuła będąca mieszanką TCA, kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo.

  • Venome Acne - to jeden z niewielu mezokoktajli dedykowanych dla skóry trądzikowej. Zabieg z tym preparatem reguluje produkcję sebum a także zapobiega powstawaniu przebarwień potrądzikowych. Skóra pacjenta staje się gładsza, pozbawiona czerwonych plamek potrądzikowych i odpowiednio nawilżona.

  • Dermaheal SR - to rewitalizujący skórę produkt do mezoterapii. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych daje efekt odmłodzenia, działa przeciwzmarszczkowo, zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach.

  • SRS Retinol 300 - witamina A i jej pochodne mają również niezwykle korzystny wpływ na kontrolowanie trądziku oraz odmłodzenie skóry.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Lipoliza iniekcyjna – na czym polega? 

    Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na redukcji miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej wprowadza się specjalny środek lipolityczny do tkanki tłuszczowej za pomocą igły lub kaniuli. Ten środek działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe, rozpuszczając je, co prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej. W efekcie, komórki te zostają zlikwidowane, a ich resztki wydalane są naturalnie z organizmu. 

    Wskazania do zabiegu lipolizy 

    Głównym wskazaniem do lipolizy iniekcyjnej jest chęć redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach ciała. Ta metoda jest szczególnie skuteczna w przypadku miejsc, gdzie trudno jest zlikwidować nadmiar tłuszczu poprzez dietę i ćwiczenia. Lipoliza iniekcyjna brzucha, ud czy bioder to często wybierane obszary zabiegowe. Z kolei lipoliza podbródka pomoże skutecznie pozbyć się problemu tzw. podwójnego podbródka. 

    Zabieg lipolizy jest bezpieczny i w zasadzie nie powoduje żadnych poważnych skutków ubocznych. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do jego wykonywania, np. u osób z chorobami autoimmunologicznymi, przyjmujących niektóre leki oraz u osób z rozległą otyłością. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

    Efekty lipolizy 

    Efektem lipolizy jest redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu iniekcji. Efekty są widoczne już po kilku tygodniach, kiedy to resztki komórek tłuszczowych są wydalane z organizmu. Zabieg może doprowadzić do wymodelowania sylwetki i pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej, powoduje też ujędrnienie skóry.

    Dla uzyskania pełnych efektów zalecane jest wykonanie serii zabiegów. Po zabiegu zalecany jest masaż limfatyczny, który przyspiesza proces wydalania rozpuszczonych komórek tłuszczowych. 

    Lipoliza iniekcyjna - obszary zabiegowe  

    Lipoliza iniekcyjna polega na wprowadzaniu za pomocą iniekcji preparatów w miejsca, gdzie znajduje się nadmiar tłuszczu. Może być stosowana na różnych obszarach ciała, w których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Najczęściej zabieg ten wykonuje się na:

    1. brzuchu 
    2. biodrach 
    3. udach 
    4. ramionach 
    5. podbródku 

    Dzięki lipolizie iniekcyjnej wykonamy też skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej z „chomików” na policzkach, uzyskując zadowalające efekty już po kilku zabiegach. 

    Skuteczne preparaty lipolityczne i ujędrniające 

    W zabiegu lipolizy iniekcyjnej wykorzystywane są substancje o silnym działaniu lipolitycznym, czyli rozpuszczającym tkankę tłuszczową. Substancje te nie tylko powodują likwidację komórek tłuszczowych, ale również przyczyniają się do ujędrnienia skóry. W preparatach do lipolizy iniekcyjnej najczęściej znajdują się fosfatydylocholina i deoksykolian. Działanie ujędrniające wspomagają też inne składniki aktywne, takie jak ekstrakt z karczocha, kofeina, l-karnityna czy krzem.