STYMULATORY TKANKOWE - Innobelle - Perfect Look - Radiesse - Perfectha Derm

STYMULATORY TKANKOWE - Innobelle - Perfect Look - Radiesse - Perfectha Derm

Marka GCS Co, Ltd. od 2010 jest profesjonalnym producentem urządzeń medycznych i producentem kosmeceutyków i produktów do medycyny estetycznej. Dzięki wysokiemu standardowi jakości naszych produktów i ich użyteczności, GCS stał się światowym liderem jako firma zajmująca się ochroną zdrowia i pielęgnacją urody.

Perfect Look Cosmetics - profesjonalna linia kosmetyków i kosmeceutyków przeznaczona zarówno do pielęgnacji domowej jak i gabinetowej.

Co wyróżnia kosmetyki Perfect Look?

  • Wszystkie produkty posiadają optymalną ilość składników aktywnych, co sprawia, że ich działanie jest niezwykle skuteczne, ale również bezpieczne dla skóry
  • Składniki wykorzystywane w kosmetykach Perfect Look są najwyższej jakości, od samego początku skupiamy się wyłącznie na współpracy z najlepszymi dostawcami surowców
  • Innowacyjne receptury wykorzystujące naturalną synergię składników dzięki czemu efekty działania naszych kosmetyków są bardzo szybko widoczne
  • Wszystkie produkty marki Perfect Look Cosmetics są produkowane w Polsce

Kosmetyki Perfect Look cieszą się ogromną popularnością w wielu gabinetach kosmetycznych w całej Polsce.

Czym się różni kosmeceutyk od kosmetyku?

Kosmeceutyki to preparaty, które łączą w sobie właściwości kosmetyczne i lecznicze. Zawierają składniki aktywne o udowodnionej skuteczności w poprawie kondycji skóry, a ich działanie jest oparte na naukowych badaniach.

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać kosmeceutyki:

  • Skuteczność - kosmeceutyki zawierają składniki aktywne, które mają potwierdzoną skuteczność w poprawie kondycji skóry. Działają głębiej niż zwykłe kosmetyki, dzięki czemu mogą przynieść szybsze oraz bardziej zauważalne efekty;
  • Bezpieczeństwo - kosmeceutyki są opracowywane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Zawierają składniki aktywne w bezpiecznych stężeniach, a ich skuteczność i bezpieczeństwo są potwierdzane badaniami klinicznymi;
  • Profesjonalne podejście - kosmeceutyki są zazwyczaj opracowywane przez specjalistów w dziedzinie dermatologii i kosmetologii;
  • Długotrwałe efekty - dzięki składnikom aktywnym, kosmeceutyki mogą przynieść długotrwałe efekty w poprawie kondycji skóry. Odpowiednio dobrane preparaty mogą pomóc w walce z oznakami starzenia, przebarwieniami, trądzikiem, a także wzmocnić i odżywić skórę.

Radiesse to jedyny oryginalny i zaaprobowany przez FDA (Food and Drug Administation) stymulator tkankowy i jednocześnie wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia.

Opracowany przez światowego lidera w medycynie estetycznej od 1953, niemiecką firmę Merz Aesthetics. W składzie posiada fosfor i wapń, które naturalnie występują w ludzkim organizmie.

Matryca żelowa daje natychmiastowy efekt , wstrzyknięty żel całkowicie się wchłania przez organizm po około 3 miesiącach od iniekcji, nie oznacza to, że efekt jest krótkotrwały. Wypełniacz Radiesse do tego czasu wytwarza nowe włókna kolagenowe, które zagęszczają skórę i sprawiają, że staje się ona naturalna i odzyskuje młodość, a sama żywotność włókien kolagenowych wynosi prawie 2 lata!

Dzięki temu Radiesse ma dwa kierunki działania - zapewnia natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek i stymulacji skóry do produkcji kolagenu, a także długotrwały czyli nowo wyprodukowany kolagen, który w zależności od obszaru wstrzyknięcia utrzymuje się do 35 miesięcy, który długotrwale zagęszcza i wypełnia skórę. Radiesse natychmiastowo nadaje twarzy efekt wypełnienia, przywraca utracony kontur twarzy, wygładza nawet największe zmarszczki (głębokie). Odbudowuje utraconą jędrność twarzy bez efektu nadkorekcji.
Perfectha to kompletna gama wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, która dokonuje korekty oznak starzenia i pozwala uzyskać niezwykle naturalne efekty.
Preparat składa się z całkowicie naturalnej substancji - kwasu hialuronowego, który dzięki swoim właściwościom poprawia witalność i nawilżenie skóry pozwalając jej wyglądać dłużej młodo i pięknie.

Perfectha w zależności od rodzaju (Derm , Deep, SubSkin, Complement) jest preparatem przeznaczonym do wypełnień zarówno drobnych i powierzchownych zmarszczek, konturu ust, ust, jak i również głębokich zmarszczek,fałd nosowo – wargowych, oraz do modelowania owalu twarzy. Efekty po zabiegu preparatem Perfectha są natychmiastowe i długotrwałe.
Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Czym są stymulatory tkankowe? 

Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

Stymulatory tkankowe - efekty

Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

Rodzaje stymulatorów tkankowych 

Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.