STYMULATORY TKANKOWE - Dłonie - Regeneracja skóry - Dr CYJ Hair Filler - Mesoboost - RRS

STYMULATORY TKANKOWE - Dłonie - Regeneracja skóry - Dr CYJ Hair Filler - Mesoboost - RRS

Dłonie stanowią bardzo ważny element urody, dlatego też powinny stanowić wypielęgnowaną wizytówkę każdej kobiety i każdego mężczyzny.

Nie wszyscy jednak z Twoich klientów wiedzą, że mogą znacząco poprawić ich kondycję! Najczęstsze problemy jakie możesz zauważyć to nadmierne wysuszenie, pigmentacja oraz lipodystrofia czyli zanik tkanki tłuszczowej.

Co możemy Ci polecić?

  • Venome Meso Handmezokokotajl z unikalną kompozycją aminokwasów silnie nawilżający oraz regenerujący zniszczoną skórę dłoni
  • BioRePeel CI3 Bodydwufazowy peeling konkretnym działaniem na dłonie, łokcie, pośladki, kolana, stopy i inne części ciała. Daje niemal natychmiastowy efekt biostymulujący i rewitalizujący.
  • Amalian Expert III Volume-wypełniacz wolumetryczny o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego, idealany do odbudowywania dużych ubytków skórnych i ogólnego odmłodzenia dłoni

  • Skóra z wiekiem może stracić swoją jędrność, stać się cienka, wiotka i przesuszona.

    Dodatkowo na zły stan skóry wpływ ma codzienny stres, złe odżywianie, nieodpowiednia pielęgnacja, przemęczenie i palenie papierosów, które doprowadza do niedotlenienia.

    Zabiegi rewitalizacji skóry dostarczają skórze odpowiednią ilość witamin, aminokwasów, minerałów oraz aktywnych koenzymów, które zapewnią jej skuteczne nawilżenie, odżywienie i poprawę wyglądu.

    Obszary, które najczęściej wymagają zabiegu rewitalizacji to twarz, dekolt, szyja oraz dłonie.

    Zrewitalizować skórę można na wiele sposób. W naszej ofercie znajdziesz preparaty bazujące na:

  • Nieusieciowanego kwasu hialuronowego
  • Bursztynianu sodu
  • Aminokwasów
  • Witamin
  • Kolagenu
  • Hydroksyapatytu wapnia
  • Wypróbuj takie produkty do rewitalizacji jak na przykład:

  • Amalian balance
  • Venome Stimulate Collagen
  • Linerase
  • T-Lab PRP
  • Xela Rederm
  • PRX T-33

  • Połączenie starannie dobranych siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego pozwoliło uzyskać popularny środek przyspieszający wzrost włosów i zahamowanie ich nadmiernego wypadania.

    Dr.CYJ Hair Filler powstał z myślą o poprawie kondycji skóry głowy, tak by osoby cierpiące z powodu łysienia mogły na nowo cieszyć się z pełnych objętości włosów. Specyfik cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony wielu specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Występuje w formie jasnego i elastycznego żelu, który wstrzykuje się poprzez zastosowanie metody mikronakłuć, a cały zabieg z jego zastosowaniem nie trwa dłużej niż 40 minut.

    Więcej zalet preparatu

  • jest to innowacyjny środek, którego składniki aktywne stopniowo i powoli przedostają się do komórek, dzięki czemu działa on nawet po 14 dniach od ostatniej iniekcji;
  • efekty widoczne są już po 2 miesiącach i w celu ich podtrzymania wystarczy przeprowadzić jeden zabieg przypominający co 6 miesięcy;
  • wzmacnia strukturę włosa zarówno przed, jak i po przeszczepie.
    W misję marki Mesoboost wpisana jest innowacyjność, dążenie do stałego doskonalenia i ponadprzeciętna skuteczność oferowanych terapii przeciwstarzeniowych, aktywnie poprawiających stan skóry, redukujących zmarszczki, przywracających gęstość, jędrność i blask skóry.

    Z tą myślą powstały produkty nowej generacji, których bazą jest trójwymiarowy kwas hialuronowy o najwyższej skuteczności terapeutycznej.
    Refills Repair Stimulates = Wypełnianie Naprawa Stymulacja

    W tych trzech słowach zawiera się cała filozofia gamy RRS – produktów do mezoterapii, stworzonych przez Laboratorium Aesthetic Dermal. Cała gama RRS HA to produkty oparte na kwasie hialuronowym i /lub krzemie organicznym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi.
    Są to Wyroby Medyczne klasy III znak CE 1014, przeznaczone do iniekcji. Różnorodność produktów RRS odpowiada różnym potrzebom skóry, a najwyższa jakość zapewnia bezpieczeństwo.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.