STYMULATORY TKANKOWE - Dr CYJ Hair Filler - ialuset - Linerase - Meso-relle - Sesderma - Vital Injector

STYMULATORY TKANKOWE - Dr CYJ Hair Filler - ialuset - Linerase - Meso-relle - Sesderma  - Vital Injector

Połączenie starannie dobranych siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego pozwoliło uzyskać popularny środek przyspieszający wzrost włosów i zahamowanie ich nadmiernego wypadania.

Dr.CYJ Hair Filler powstał z myślą o poprawie kondycji skóry głowy, tak by osoby cierpiące z powodu łysienia mogły na nowo cieszyć się z pełnych objętości włosów. Specyfik cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony wielu specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Występuje w formie jasnego i elastycznego żelu, który wstrzykuje się poprzez zastosowanie metody mikronakłuć, a cały zabieg z jego zastosowaniem nie trwa dłużej niż 40 minut.

Więcej zalet preparatu

  • jest to innowacyjny środek, którego składniki aktywne stopniowo i powoli przedostają się do komórek, dzięki czemu działa on nawet po 14 dniach od ostatniej iniekcji;
  • efekty widoczne są już po 2 miesiącach i w celu ich podtrzymania wystarczy przeprowadzić jeden zabieg przypominający co 6 miesięcy;
  • wzmacnia strukturę włosa zarówno przed, jak i po przeszczepie.
    ialuset to krem który stał się hitem francuskiej branży beauty i najczęściej kupowanym kremem!

    ialuset z czystym kwasem hialuronowym, to krem nawilżający, który oprócz głównego zastosowania czyli regeneracji ran i otarć, doskonale rewitalizuje skórę. Wytwarzany jest z najwyższej jakości składników aktywnych, w ścisłych warunkach laboratoryjnych.

    Stosowane przez całą wiosnę i lato, serum hialuronowe, w postaci żelowej, przynosi natychmiastowe nawilżenie. Włączone do pielęgnacji kwasy hialuronowe, wymagają kremowej i bardziej skoncentrowanej formy hialuronu. Ponieważ nie zawiera substancji okluzyjnych, zaleca się nałożyć go pod kosmetyk lipidowy. Krem zalecany jest dla każdej skóry w każdym wieku.
    Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

    Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
    Igły MESO-RELLE to najpopularniejsze igły do mezoterapii na polskim rynku!
    Igły produkcji włoskiej to gwarancja najwyżej jakości, potwierdzonej znakiem CE. Wykonane ze stali chirurgicznej, wielokrotnie ostrzone zapewniają bezbolesną iniekcję. Ostrze typu lancet zapewnia szybkie przebicie i rozepchnięcie tkanki co minimalizuje krwawienie i ślady po wkłuciu.
    Igły sterylizowane tlenkiem etylenu, pakowane w blistry papierowo foliowe. Niepirogenne, nietoksyczne, jednorazowego użytku.
    SESDERMA SŁUCHAJĄC TWOJEJ SKÓRY
    Sesderma to innowacyjne, niezwykle skuteczne dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii i genokosmetyki. Firma powstała w Hiszpanii w 1989 r. z inicjatywy dr. Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Marka może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem i obecnością w blisko 60 krajach na całym świecie.
    To właśnie Sesderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z przełomową dla kosmetologii nanotechnologią, która pozwala składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry,. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.
    Firma dysponuje własnymi laboratoriami, promuje rozwój, innowacje i badania nad nowymi produktami. , Posiada, rzadko przyznawany w tej dziedzinie, certyfikat ISO 22716 GMP za dobre praktyki w produkcji produktów kosmetycznych. Do portfolio produktów Sesdermy należy również marka Mediderma, specjalizująca się w produktach użytku profesjonalnego: peelingach chemicznych, preparatach wypełniających, która wprowadziła na rynek nowoczesne urządzenia do mikronakłuwania Nanopore.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru
    Linerase 100mg

    Linerase 100mg

    Normalna cena: 309,00 zł

    Special Price 299,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 299,00 zł

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.