STYMULATORY TKANKOWE - Dermaheal - Medilab - Mesoboost - Opalescence - Revitacare - Sofiderm

STYMULATORY TKANKOWE - Dermaheal - Medilab - Mesoboost - Opalescence  - Revitacare - Sofiderm

Dermaheal - koreańska marka powstała w 2004 roku. Jej nazwa wzięła się od dwóch słów: dermis- skóra i heal- leczyć i sugeruje pielęgnację z zastosowaniem innowacyjnych składników aktywnych.

Dermaheal jest częścią grupy Caregen będącej liderem na rynku światowym. Działające od wielu lat, zaawansowane Centrum Badawczo - Rozwojowe przyczyniło się do opatentowania innowacyjnych formuł zawierających jedyne w swoim rodzaju czynniki wzrostu i peptydy biomimetyczne. Dermaheal to szeroka linia preparatów stosowanych w mezoterapii przeciw starzeniu się skóry, przebarwieniom skórnym, w redukcji cellulitu i lokalnych otłuszczeń oraz przeciw wypadaniu włosów.
Firma Medilab Sp. z o. o. w Białymstoku powstała w 1988 roku i jest koncesjonowaną hurtownią zaopatrująca placówki medyczne i ochrony zdrowia w wysokiej jakości materiały dezynfekujące i higieniczne.

Podczas 30 letniej działalności firmy skrystalizował się wybór branż i ścisły zakres działalności handlowej.

Są to:

  • Zaopatrzenie placówek ochrony zdrowia i innych obszarów gospodarki w produkty i środki do utrzymania higieny
  • Zaopatrzenie ochrony zdrowia w materiały eksploatacyjne do procesów sterylizacji
  • Zaopatrzenie ochrony zdrowia w myjnie-dezynfektory i sterylizatory medyczne
  • Zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych w nowoczesne materiały stomatologiczne, protetyczne i chirurgiczne
    W misję marki Mesoboost wpisana jest innowacyjność, dążenie do stałego doskonalenia i ponadprzeciętna skuteczność oferowanych terapii przeciwstarzeniowych, aktywnie poprawiających stan skóry, redukujących zmarszczki, przywracających gęstość, jędrność i blask skóry.

    Z tą myślą powstały produkty nowej generacji, których bazą jest trójwymiarowy kwas hialuronowy o najwyższej skuteczności terapeutycznej.
    Ultradent to jedno z wiodących przedsiębiorstw stomatologicznych na świecie, zatrudniające we wszystkich krajach ponad 1100 pracowników. W swojej bogatej ofercie posiada wyjątkowe preparaty do wybielania zębów Opalescence. Są one produkowane przez amerykańskiego producenta wielu nowoczesnych materiałów stomatologicznych i higienicznych.
    Wachlarz produktów jest bardzo szeroki i obejmuje produkty od past do zębów przez nakładki z żelem do wybielania aż do produktów profesjonalnego zastosowania w gabinetach stomatologicznych.

    Preparaty Opalescence zasłynęła właśnie dzięki opracowaniu formuły Whitening, na bazie której opiera większość swoich produktów. Doceniona w świecie stomatologii zdobyła uznanie wśród klientów i cieszy się od lat niesłabnącą popularnością.
    Revitacare jest francuskim producentem, który od wielu już lat poświęca spore środki na poszukiwanie najlepszych preparatów do skutecznej pielęgnacji ludzkiej skóry.

    Oferowane przez laboratorium produkty potrafią skutecznie niwelować wszystkie niedoskonałości cery i hamować proces starzenia się skóry. Sama oferta przygotowana przez tę firmę jest ponadto bardzo szeroka i obejmuje wiele różnych produktów. Znajdziemy w niej przede wszystkim rzeczy stworzone dla profesjonalnej mezoterapii. Na przykład, koktajl do mezoterapii CytoCare 532 jest preparatem zapewniającym dogłębne nawilżanie oraz nawadnianie całej struktury skróry.

    Wszystkie oferowane tutaj produkty posiadają liczne atesty i są w pełni bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Produkowane są one na bazie receptur opracowanych przez naukowców firmy przez wiele lat. Jest to bez wątpienia jeden z najważniejszych liderów na rynku preparatów do szeroko pojętego leczenia skóry - klienci za każdym razem otrzymują tutaj gwarancję najwyższej skuteczności.
    Firma TECHDERM jest profesjonalnym producentem kwasu hialuronowego w żelu i oferuje najwyższej jakości wypełniacze HA dla medycyny estetycznej.

    Wszystkie produkty wytwarzane są poprzez zaawansowane metody biotechnologiczne.

    Zgodność ze standardem wg dyrektyw ISO-13485 Medical Device; CPMP / 135/95; 21 CFR Part 11; i wszystkie inne stosowne wymagania regulacyjne urządzeń medycznych powodują, że firma kontroluje każdy szczegół w trakcie procesu produkcji, aby zapewnić najlepszą jakość produktów dla naszych klientów.

  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.